Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення лендінг пейдж Тернопіль для ефективних продаж

Останнім часом практично кожен підприємець має свій бізнес в онлайні. У мережі можна успішно продавати різного виду товари, або послуги. Для цього все частіше використовують односторінкові сайти. Тобто, Лендінг Пейдж Тернопіль місто велике й підприємництво розвивається досить активно.

Але landing page в Тернополі та у будь-якому іншому місті, дозволяють просувати один вид продукції, або послуг. Якщо вас цікавить інтернет комерція в масштабному плані питання, створення Лендінг Пейдж в Тернопіль буде недостатньо і знадобиться вже створення інтернет магазину в Тернополі ця послуга досить затребувана.

Лендінг Пейдж Тернопіль

Якісний лендінг вимагає зусиль відразу декількох фахівців. Процес звичайно не порівняти з такою роботою, як наприклад, розробка мобільних додатків, але проте тут потрібний серйозний підхід, якщо хочете отримувати хороший прибуток від сторінки, що продає, привернути тематичний трафік, цільових користувачів, які можуть перетворитися на потенційних клієнтів.

В ході розробки сторінки, що продає, потрібний веб дизайн, послуги з web програмування і інтернет маркетингу. Для реалізації представленого завдання потрібні певна кваліфікація, а також відповідний досвід. Звичайний підприємець далеко не завжди розуміє суть цієї справи. Тому створення сайту краще довірити справжнім професіоналам. У результаті ви отримаєте:

  • повноцінний рессурс з сучасним дизайном і рекламним текстом, який продає;
  • цільовий трафік, (потенціальні клієнти, користувачі, що зацікавились вашою пропозицією);
  • конверсію, збільшення прибутку.

landing page Тернопіль

landing page Тернопіль

Такі послуги надає практично будь-яка студія. Щоб зробити вибір, введіть в пошукову форму запит - створення Лендінг Пейдж Тернопіль й практично миттєво отримаєте потрібну інформацію.

Головним елементом будь-якої сторінки, що продає, є саме текстовий контент. На лендінгах публікуються тексти рекламного характеру, які чітко розповідають про саму суть комерційної пропозиції, закликають користувача до здійснення певної дії. Це можуть бути: замовлення товару; замовлення якої-небудь послуги; пропозиція зареєструватися, підписатися і тому подібне. Окрім текстової інформації є присутніми графічні елементи. Наприклад, банер в самому верху, зображення товару, або картинка, яка має відношення до запропонованої послуги. Відмінно впливає на потенційних споживачів також відео контент.

Створення Лендінг Пейдж Тернопіль

Окрім цього на Лендінг Пейдж в Тернополі часто можна побачити інформацію про діючу акцію з вигідною для користувачів пропозицією. Також не варто нехтувати тригерами довіри (відгуками клієнтів, сертифікатами якості продукції, дипломами компанії). Це усе розташовує до вас потенційних клієнтів.

Сторінку, що продає, трохи складніше просувати за рахунок пошукової оптимізації, чим наприклад такий проект, як сайт візитка. Оскільки її не можливо оптимізувати по великій кількості ключових слів. Саме тому для просування використовують різні інструменти онлайн маркетингу. Часто в цілях розкручування Лендінг Пейдж в Тернополі залучають контекстну та медійну рекламу, контент маркетинг, створюють партнерські програми. Послуга - просування сайтів в Тернополі надається за окрему платню практично кожною web студією.

Оскільки створення сайтів робота складна, краще доручити її фахівцям професійної студії веб розробки. Як бачите, представленый вище процес вимагає дуже серйозного підходу. Сучасні студії можуть запропонувати вам інші проекти. Наприклад, створення порталів в Тернополі. Будь-яке завдання для справжніх фахівців у своїй галузі не представляє ніяких складнощів.

Лендінг Пейдж Тернопіль - +38 063 737 32 85

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф