Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення лендінг пейдж Львів :: Ефективні продажі

У мережі онлайн підприємці успішно продають різного роду продукцію і послуги. Для даної мети потрібний торговий майданчик. Тобто, створення інтернет магазину. Але, коли ви продаєте якийсь певний вид товару, чи послугу, можна скористатися Лендінг Пейдж Львів - місто в якому онлайн комерція стає дуже популярною.

Власне, landing page - односторінковий сайт, web сторінка, мета якої полягає в просуванні товару. Лендінги часто використовують інфо-бізнесмени, які продають цифровий товар (електронні книги, відео і аудіо курси, програмні скрипти). Загалом створення Лендінг Пейдж здійснюється з метою розповісти користувачам про комерційну пропозицію, викликати інтерес, підштовхнути до певної дії (замовити товар, послугу, зареєструватися, сплатити і тому подібні речі).

Замовити лендінг Пейдж у Львові

Лендінг Пейдж Львів

В результаті ми отримуємо:

  • приплив цільового трафіку (потенційних покупців);
  • конверсію для бізнесу;
  • можливість продемонструвати свою продукцію;
  • повноцінний торговий майданчик з простим функціоналом і сучасним дизайном.

Професійне створення Лендінг Пейдж у Львові. Стуктура лендінгу

Якщо ви не веб дизайнер, програміст, тоді краще доручити фахівцям розробку Лендінг Пейдж у Львові є безліч спеціалізованих студій, які допоможуть вирішити вам дане питання швидко та якісно. Слід тільки їх пошукати. У цьому активно посприяє мережа Інтернет.

Існує загально прийнята структура комерційної сторінки, відповідно до маркетингових правил. Завдяки їй досягається максимальний результат від продаж.

Але окрім структуризації окремих елементів важливу роль в створенні лендінгів також відіграє веб дизайн. Сторінка, що продає, завжди приваблива у візуальному плані. Має сучасний стиль дизайну. У інтернеті є багато прикладів, як виглядають успішні Лендінг Пейдж інших підприємців.

Створення Лендінг Пейдж Львів

Процес розпочинається з визначення структури. У самому верху односторінкового сайту розміщується заголовок в якому необхідно максимально чітко і лаконічно викласти суть пропозиції. Слова повинні привернути увагу цільового споживача.

Під заголовком ліворуч розміщується якісне фото запропонованого продукту. Дуже добре, якщо користувач зможе розглянути товар в різних ракурсах.

З правого боку під заголовком слідує заклик до дії. Тут потрібний хороший досвід у сфері маркетингу. Під закликом завжди є присутнім досить об'ємне графічне посилання, (кнопка). Вона веде на цільову сторінку з формою для оформлення замовлення та реєстрації.

Представлена половина є важливим елементом будь-якого лендінгу. Але це ще не повна структура сторінки. Далі під вище описаними елементами розміщують інформацію про діючу акцію і бонуси. Краще, якщо термін дії акції буде обмеженим за часом. Це змусить потенційного клієнта швидше прийняти рішення і вчинити дію.

Також розробка лендінгу включає розміщення тригерів довіри. До них можна віднести позитивні відгуки клієнтів, сертифікати компанії. Усе це вселяє довіру споживачам і знову ж таки є вдалим маркетинговим прийомом.

У самому низу завжди є присутнім блок, який розповідає потенційному клієнтові про прості кроки, що необхідно здійснити, щоб отримати бажаний товар, скористатися послугою.

Ефективне просування і створення landing page у Львові

Як очевидно, для людини далекої від основ веб розробки і маркетингу буде практично не під силу самостійне створення Лендінг Пейдж Львів - місто талановитих людей, фахівців у своїй галузі, що зроблять подібну роботу за вас.

Розробка лендінгу звичайно не зрівняється з такою роботою, наприклад, як створення порталів у Львові. Чи розробка мобільних додатків. Але все одно вона вимагає наявності певних знань і досвіду.

Будь-яку продаючу сторінку, можна легко перетворити за бажання на цілий сайт. Наприклад в такий невеликий проект, як сайт візитка. На шляху до отримання прибутку необхідно, щоб про сторінку з комерційною пропозицією дізнались інтернет користувачі. Для цієї мети слід скористатися такою послугою - просування сайтів Львів у цьому плані досягає успіху завдяки відмінним фахівцям в області інтернет маркетингу і пошукової оптимізації.

Стандартними методами SEO просувати вище представленні проекти швидше за все не вийде. Тут необхідно використати маркетинговий підхід. Мається на увазі: використання соціальних мереж; контент маркетинг; партнерські програми; контекстну, банерну рекламу і інший ефективний рекламний інструментарій.

Лендінг Пейдж Львів - +38 097 701 51 59

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф