Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл

Розробка мобільних додатків на андроід та IOS Львів

Повсякденне використання модних гаджетів давно увійшло до звички сучасних людей. Багато хто вважає за краще користуватись різними корисними програмками для спілкування окрім звичних дзвінків і смс. Тому розробка мобільних додатків для різних цілей користується значним успіхом. Не має особливого значення створення мобільних додатків на IOS це, або розробка додатків на андроїд. Ці дві платформи дуже популярні в плані використання.

Вище представлений процес по рівню складності може порівняється з такою роботою, як створення інтернет магазину у Львові. Чи створення порталів. Хоча це в принципі різні речі.

Професійне створення мобільних додатків у Львові. Основні етапи.

Розробка мобільних додатків Львів

Згаданий процес складається з декількох важливих етапів. До них відносяться:

  • вибір платформи;
  • визначення дизайну;
  • складання програмного коду;
  • тестування.

Відповідно ця робота вимагає наявності досвіду і знань у сфері програмування в першу чергу. При розробці 3d ігор також потрібні здібності і уміння дизайнера і художника. Дане завдання досить не просте і веб дизайн буде в чомусь навіть легшим.

Фахівець користується макетами, графічною нарізкою і спеціальними гайдами, які дають можливість зрозуміти, як краще інтегрувати програму з конкретною ОС для зручності використання. Наприклад, розробка додатків на aндроїд залежить у свою чергу від властивостей цієї операційної системи. Макети слід між собою перелінкувати, щоб була наочною логіка переходів. При підготовці графічних елементів завжди враховується їх вага, щоб програмний продукт не був занадто об'ємним. Створюються окремі нарізки для різних розширень екрану. Це тільки початок в такому багатоетапному процесі, як розробка мобільних додатків.

На сучасних смартфонах досить просто переглядати багато сайтів завдяки спеціальним застосуванням для веб середовища. Зазвичай програми для роботи в інтернеті знаходяться на першому місці. Користуються особливою популярністю різні скрипти для здійснення онлайн покупок, або для активної діяльності в соціальних медіа.

Після підготовки графіки увесь накопичений матеріал передається програмістові, який працює над програмним кодом. Робота над скриптами ігрового характеру вимагає від програміста логічного зв'язування усіх персонажів і локацій. Програмування задає фізику в грі відповідно до логічної обробки інформації.

Якісна розробка мобільних додатків Львів. Особливості процесу.

Розробка додатків на андроїд Львів

У наш час увесь процес часто грунтується на вже готових движках, які мають можливість компіляції проекту з метою використання на різних гаджетах - Unity, Gry Engine, 3d Rad і інші подібні їм. В них з самого початку є присутніми усі необхідні модулі, що підключаються в проекті за допомогою програмних скриптів.

Коли робота добігає кінця починається етап тестування по тест-кейсах на пристроях різної версії. Існують спеціальні сервіси, що дозволяють роздавати продукт для бета-тестування.

Щоб люди почали дізнаватися і купувати новий програмний продукт для його поширення можна скористатися App Store. Так робить більшість розробників. Є і інший варіант - лендінг пейдж, тобто сторінка, що продає. Чи для прикладу - сайт візитка, якщо у вас не один продукт, а декілька і є чим поділитися з інтернет користувачами.

При бажанні відкрити власний торговий майданчик знадобиться така послуга, як створення сайтів. Будь-який стартовий веб проект вимагає популяризації і просування. Наберіть в Гуглі - просування сайтів Львів, чи вкажіть інше місто, не має особливого значення. У видачі з'явиться список з переліком веб і СЕО компаній, які готові допомогти вирішити це питання.

Розробка додатків на андроїд

Багато людей звикло вже робити покупки в інтернеті використовуючи айфони і планшети. Згідно із статистичними даними майже 50% користувачів заходять в мережу із смартфонів. Більше 70% з цієї маси шукають товари і послуги. Вище представлена послуга є вигідною самим користувачам і онлайн бізнесменам.

Спершу слід чітко визначитися з відповіддю на питання - для чого треба додаток у кожному окремому випадку. Тобто, це має бути проект що впливає на імідж компанії, чи комерційний.

Якщо вас зацікавила описана послуга фахівці компаній, які спеціалізуються на подібного роду послугах завжди готові уважно вислухати поставлене перед ними завдання, проаналізувати ринок, скласти детальний план дій і приступити до виконання замовлення.

Розробка мобільних додатків - +38 097 701 51 59

Відгуки