Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Досвід
Досвід розробки порталів з бюджетом від $5тис. до $30тис.
Готові
Готові сформувати команду спеціалістів для Вашого проекту віддалено
Покажемо
Покажемо як працюють наші великі проекти "з середини"
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення порталів Львів | Розробка якісного функціоналу

Порталом називають веб проект, який об'єднує в собі декілька корисних функцій, різних онлайн сервісів.

У подібних ресурсів не проста структура вимагає від розробників певних знань в області дизайну і програмування. Справа досить складна, створення порталів Львів завжди готова взяти на себе наша агенція, залучимо справжніх професіоналів.

Для них розробка порталів і інших подібних проектів - звичні завдання, які виконуються на сучасному рівні.

Створення порталів Львів

створення порталів Львів

Існують загально тематичні і тематичні портали. Перші, як правило, мають безліч різного роду інформації на найрізноманітніші теми. На їх сторінках публікуються новини пов'язані з самими різними сферами життя (політика, спорт, кіно, мистецтво і багато що інше). Такі ресурси об'єднують декілька корисних для користувачів сервісів (пошта, інформери, погода, конвертери валют, каталоги магазинів і сайтів...). Це робить їх популярними в мережі. Другі призначені для категорії користувачів зацікавлених певною тематикою. Наприклад, IT, web розробка, просування сайтів.

На тематичних порталах можна легко просувати:

  • власну продукцію;
  • різного роду товари;
  • послуги, що надаються;
  • бренд, торгову марку.

Розробка порталів Львів

Подібне цілком можливо і з використанням простої сторінки, що продає - лендінг пейдж, але по кількості цільового трафіку тут порівнянь немає.

Щоб детальніше ознайомитися з пропозицією різних компаній, які займаються розробкою подібних сайтів слід набрати в Гугл запит - створення порталів у Львові.

Портал здатний об'єднати досить багато людей. Власне розробка вимагає дуже функціонального і потужного движка. Чи використання вже існуючого. Як і створення інтернет магазину у Львові, або будь-якого іншого сайту, робота над вище представленим ресурсом здійснюється по аналогічних загальних принципах.

Професійний веб дизайн забезпечить вашому проекту повну унікальність, привабливість і сучасний стиль. Фахівцями використовується кросбраузерна блочна верстка з застосуванням останніх версій мови гіпертекстової розмітки й каскадних таблиць стилів. У такому питанні, як створення порталів Львів, вірніше спеціалісти, які в ньому працюють, досягають відмінних результатів.

Створення порталів Львів

розробка порталів Львів

Що стосується програмної частини, вище згаданий сайт є набором багатофункціональних модулів, (скриптів) для самих різних цілей. Робиться також оптимізація інтерфейсу для поліпшення юзабіліті ресурсу. Сучасний портал має інтуїтивно зрозумілу, просту і функціональну панель адміністратора.

З метою залучення пошукового трафіку кожному сайту обов'язково потрібне SEO. Тобто, пошукове просування сайтів Львів саме те місто в якому фахівці якісно виконують поставленні завдання. Для розкручування будь-якого проекту у всесвітні мережі проводиться також робота в популярних соціальних медіа, використовуються різного роду ефективні інструменти маркетингу.

В процесі розвитку сайту є можливість легко підключати нові розширення для залучення ще більшої кількості користувачів. Наприклад, форум, співтовариства, відео чат і так далі. Інтернет спільнота любить живе спілкування й обмін досвідом. Тому даним фактом не слід нехтувати. Створення якісного порталу, як й розробка мобільних додатків не зовсім проста робота. Тому її оцінка трохи вища.

Якщо загалом розглядати питання - створення сайтів у Львові, наше місто лояльніше в плані цінової політики, ніж Київ, або Одеса. Наприклад, звичайний сайт візитка може обійтися всього в декілька сотень. Знову ж таки все залежить від індивідуальних потреб кожного окремого клієнта.

Розробка порталів Львів - +38 095 694 15 63

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф