Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Веб студія websufix.com || Створення сайту Тернопіль

Для студії веб розробки створення сайтів в Тернополі є основною спеціалізацією. Сама по собі розробка сайтів в Тернополі процес дуже відповідальний, складний і поступовий. Тому без справжніх професіоналів тут ніяк не обійтися.

У наш час багато компаній по створенню сайтів також надають таку послугу, як розробка мобільних додатків. Оскільки все більше користувачів вважають за краще використати мобільні пристрої для роботи у всесвітній мережі. Сюди відносяться онлайн купівлі, спілкування в соціальних мережах, або звичайний серфінг по сайтах.

Створення сайтів Тернопіль

Створення сайтів Тернопіль

Для людини, яка не розбирається в тонкощах сучасних web технологій представлений процес буде м'яко сказано складним. Він складається з таких різноманітних етапів, як:

  • веб дизайн, (створення унікального шаблону, розробка сучасного стилю);
  • верстання, (застосування технології HTML5, CSS3);
  • програмування від веб студії в Тернополі;
  • пошукова оптимізація, (SЕО, SММ, маркетинг).

Окрім цього готовий проект необхідно наповнити якісним, унікальним й корисним в інформаційному плані, логічно пов'язаним контентом. Ця робота завжди відводиться досвідченому копірайтеру. Кожна веб студія в Тернополі зможе надати увесь спектр вище представлених послуг.

Розробка сайтів Тернопіль

Існує декілька типів web проектів. Найпростішим в плані розробки є створення лендінг пейдж. Тобто, сторінок, що продають, для просування товарів й послуг на яких міститься інформація з комерційною пропозицією. Для реклами компанії і її продукції цілком підійде сайт візитка, який складається всього з декількох сторінок. Якщо ви збираєтеся займатися інтернет комерцією, надавати споживачам великий асортимент товару, тоді вже необхідне створення інтернет магазину.

Окрім цього професійна студія займається розробкою інших не менш цікавих інтернет проектів. Наприклад таких, як створення порталів в Тернополі, корпоративних сайтів, блогів, онлайн сервісів, форумів. В ході виконання роботи залучають до співпраці тільки талановитих, кваліфікованих фахівців.

Оскільки створення сайтів в Тернополі вимагає виконання робіт в різних сферах розробки, сучасна, просунута компанія має у своєму штаті дизайнерів, програмістів, SEO фахівців, а також маркетологів. Кожен з них чітко виконує поставлене перед ним завдання на професійному рівні. Але в той же час усі діють спільно і є одним згуртованим колективом, який працює на благо загальної справи.

Веб студія Тернопіль

Розробка сайтів Тернопіль

Процес розробки для різного виду ресурсів являється практично однаковим.

Все розпочинається з визначення тематики, ретельного аналізу ринку конкурентів, складання семантики (підбору ключових фраз і слів для цільових, вхідних сторінок). Оскільки просування сайту забезпечує приплив тематичного, цільового трафіку з пошукових систем - цей етап є обов'язковим для кожного нового ресурсу, який тільки починає своє незалежне існування у всесвітній мережі.

Здійснюється розробка сайтів в Тернополі, сучасного, стильного дизайну з кросбраузерним верстанням з використанням HTML 5, CSS 3, JQuery.

Будь-яка робота із створення сайтів в даному випадку не обходиться без написання якісних програмних скриптів, які забезпечують функціональність веб проекту, його взаємодію з інтернет користувачами. Завдяки скриптам користувачі мають можливість відправляти листи, реєструватися, робити замовлення в режимі онлайн, спілкуватися між собою, грати в онлайн ігри, діставати доступ до необхідної інформації...

Професійне створення сайтів в Тернополі - це бездоганна якість, мультифункціональність, новаторський підхід, висока унікальність, відмінний дизайнерський стиль.

Створення сайтів Тернопіль - +38 095 694 15 63