Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення порталів Тернопіль. Робимо складні сайти

Створення інтерактивних інтернет проектів стає усе більш популярним, оскільки дозволяє зосередити велику цільову аудиторію. Цим успішно користуються підприємці. Наприклад, створення порталів в Тернополі різного рівня складності й тематичного напряму використовується в цілях реклами продукції компанії, або сфери послуг. Тому дуже популярною послугою на сьогодні є розробка порталів Тернопіль у цьому плані також не відстає.

створення порталів Тернопіль

Для успішних продаж в онлайні можна замовити і менш дорогі проекти. Наприклад, сторінки, що продають - лендінг пейдж. Але зібрати таку кількість цільових відвідувачів, як може якісний портал вони не здатні. При активній торгівлі декількома видами товару без процесу - створення інтернет магазину в Тернополі все одно не обійтися. Тематичний портал зможе відмінно перенаправляти цільовий трафік на торговий майданчик, забезпечити піар бренду, безкоштовну рекламу.

Він є дуже складним, масштабним, так би мовити не зовсім стандартним веб проектом. Тому професійне створення порталів в Тернополі повинна супроводжуватися та здійснюватися виключно фахівцями, які зможуть створити онлайн ресурс якісний в усіх сенсах, сучасний й мульти-функціональний.

Найскладнішим етапом в цьому процесі є створення програмних скриптів. Движок сайту відповідає за його функціональність. Представлений ресурс складається з безлічі розділів і різних сервісів. Для згаданих ресурсів необхідно підбирати, або створювати потужний движок (програмний скрипт).

Користувачі люблять та високо цінують зовні привабливі сайти на яких якісно розміщений контент і надана зручна навігація. Тому веб дизайн також займає досить важливе місце в ході виконання вище представленого процесу розробки.

Розробка порталів Тернопіль

Сучасна розробка порталів в Тернополі - це:

  • унікальний стиль дизайну;
  • кросбраузерне верстання, (html, css);
  • функціональне веб програмування;
  • пошукова оптимізація під певні запити - просування сайтів у ПС;
  • тестування й вивантаження готового проекту в мережу, (на сервер хост-провайдера).

розробка порталів Тернопіль

Окрім такої послуги, як створення порталів в Тернополі студії можуть запропонувати і інші проекти. Наприклад, зараз досить популярною є розробка мобільних додатків. Дуже багато користувачів користуються мобільними гаджетами для різнопланової роботи в мережі. Створення веб додатків для мобільних телефонів якраз є доречним. Такі застосування дозволяють робити онлайн покупки, переглядати мобільні версії сайтів, спілкуватися в соціальних медіа. Якщо вам потрібний простенький сайт візитка, щоб представити компанію, її вид діяльності в інтернеті, привернути цільовий трафік, співробітники web студії допоможуть і в цьому питанні. Різноманітність проектів досить велика.

Створення якісних порталів в Тернополі

Багатьох напевно цікавлять ціни на створення вище представленого проекту. Тут питання сугубо індивідуальне. Звичайно згаданий ресурс сам по собі є проектом не малих розмірів. Він вимагає не лише створення, але й подальшого розвитку, постійної підтримки, просування. Ціна залежить від того, які якості повинен мати сайт, яка його функціональність, скільки інформації надаватиме користувачам майбутній ресурс. Тобто, від поставлених цілей і завдань. Також кожна окрема студія розробки встановлює індивідуальні ціни на надання різних видів послуг. Завжди можна знайти компромісне рішення у будь-якому випадку. Звернувшись по допомогу до кваліфікованих фахівців ви можете бути упевнені, що у результаті отримаєте якісний, сучасний, функціональний продукт в заздалегідь обумовлені терміни.

Розробка порталів Тернопіль - +38 097 701 51 59

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф