Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Створення інтернет магазину Тернопіль. Онлайн магазин

Просування товарів і послуг займає лідируючу позицію серед інших видів онлайн бізнесу. Продавати можна за допомогою інших ресурсів, або використовуючи власний торговий майданчик. Тобто для цієї мети знадобиться створення інтернет магазину Тернопіль - місто, де знайдеться покупець на будь-який вид товару. Якісна розробка інтернет магазину в Тернополі може забезпечити професійна веб студія.

Якщо ви просуваєте один товар, або певну послугу в даному випадку може підійти сторінка, що продає - лендінг пейдж. Але для ведення так би мовити глобальніших продаж без вище представленого процесу не обійтися.

Створення інтернет магазину Тернопіль

Створення інтернет магазину Тернопіль

Дану послугу може надати практично будь-яка сучасна веб студія. У сферу діяльності розробників входить також створення порталів, корпоративних сайтів. Якщо потрібний простий сайт візитка в Тернополі, який допоможе представити споживачам відомості про вашу компанію, співробітники студії web розробки якісно виконають це завдання. Дуже популярною нині є розробка мобільних додатків для онлайн середовища.

Якщо виражатися загалом, основна спеціалізація кожної web студії - створення сайтів. Але щоб привернути на молодий ресурс цільовий трафік необхідне просування сайтів Тернопіль - місто з відмінними СЕО фахівцями, яким під силу зробити популярним в інтернеті практично будь-який онлайн проект.

Розробка інтернет магазину Тернопіль

Сама по собі розробка інтернет магазину в Тернополі складається з декількох важливих етапів. Вони по суті різні, але тісно пов'язані між собою єдиним процесом.

В першу чергу потрібний якісний веб дизайн з привабливими графічними елементами, впорядкованим розміщенням контенту на сторінках. Для магазинів на популярних системах управління контентом, наприклад таких, як CMS Joomla (VirtueMart), Magento, Open Cart і інших існує безліч вже готових шаблонів дизайну для ресурсів найрізноманітнішої тематики.

В першу чергу створення інтернет магазину в Тернополі вимагає установки, або розробки движка. Це набір вже готових скриптів, які визначають функціональність сайту. Онлайн магазин має кошик для товарів, реєстрацію і авторизацію, великий каталог асортименту продукції, модуль оплати, доставки, різні додаткові модулі. Усі ці скрипти повинні працювати бездоганно. Інакше ви будете втрачати цільових покупців. Тому на програмування покладається велика відповідальність.

Створення якісного інтернет магазину в Тернополі

Розробка інтернет магазину Тернопіль

Для залучення цільового трафіку з пошукових систем та підняття сайту в пошуковій видачі по заздалегідь визначених ключових запитах потрібна пошукова оптимізація. Цим питанням займаються кваліфіковані SEO фахівці й маркетологи. Внутрішня оптимізація проводиться на етапах створення магазину, включає такі важливі моменти:

  • аналіз ринку конкурентів;
  • підбір ключових слів і фраз релевантних тематиці магазину;
  • оптимізація контенту вхідних сторінок по семантичному ядру;
  • підключення різних SEO плагінів;
  • внутрішня перелінковка цільових сторінок.

У результаті ви отримуєте повноцінний, сучасний, багатофункціональний, наповнений текстовим, графічним контентом, оптимізований ресурс над яким можна працювати в плані розкручування та популяризації. Вартість створення інтернет магазину в Тернополі різна. Вона залежить в першу чергу від того об'єму робіт, який був виконаний і завдань поставлених в цілях подальшого його просування, а також від вибору платформи на якій він створений. Якщо движок написаний з нуля, такі проекти коштують звичайно дорожче, оскільки створюються під конкретні цілі, їх розробка займає багато зусиль й часу.

Розробка інтернет магазину Тернопіль - +38 097 701 51 59