Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення ефективних лендінг пейдж в місті Хмельницкий

У наш час розвитку сучасних технологій немає людини, яка б не чула про мережу Інтернет. Більшість людей навчилися довіряти інтернету, навіть робити з його допомогою покупки. Для ефективних продаж використовують Лендінг Пейдж в Хмельницькому. З їх допомогою можна займатися просуванням певного виду продукції, або послуг. Сучасні landing page в Хмельницькому мають усі необхідні для досягнення цієї мети ресурси. Якщо категорій товарів багато необхідно вже створення інтернет магазину з потужнішими функціональними можливостями.

Лендінг - усього лише одна web сторінка з представленим товаром, або послугами з комерційною пропозицією. Безпосередньо на сторінці, що продає, користувач має можливість коротко ознайомитися з пропозицією і відразу здійснити замовлення.

Щоб створити вище представлений проект не треба мати особливих навичок в програмуванні. Тут досить розбиратися в такій сфері - веб дизайн і володіти верстанням (html, css).

Лендінг Пейдж Хмельницький

Якщо ви не володієте подібними знаннями, але необхідно створити сторінку, що продає, можна звернутися по допомогу в інтернет. Просто ввести пошуковий запит - створення Лендінг Пейдж в Хмельницькому.

Далі трохи слів про структуру сторінок, що продають. Вона звичайно досить своєрідна. Але не складна в принципі.

На Лендінг Пейдж у Хмельницькому завжди є присутньою текстова та графічна інформація. Але найголовнішим елементом безперечно є текст. Він має бути рекламного характеру, щоб користувачі зацікавилися пропозицією й виразили бажання здійснити певну дію. Тобто, зробити замовлення, пройти реєстрацію і так далі

Безпосередньо сама комерційна пропозиція розміщується завжди у верхній частині. Під нею ліворуч є чітке графічне зображення самого товару. А в правій частині сторінки, що продає, місце для текстової інформації, яка закликає користувача до здійснення певної дії. Під цими словами повинно стояти привабливе графічне посилання з написом " Замовити". Чи, наприклад - " Зареєструватися".

Трохи нижче на landing page в Хмельницькому поміщають інформацію про акції, програму знижок для клієнтів, різні бонуси. За умови, що такі є.

landing page Хмельницький

landing page Хмельницький

У поняття розробки включено розміщення інформації, що викликає довіру у споживача (спеціальних тригерів). Це можуть бути відгуки позитивного характеру, сертифікати якості продукції, дипломи та нагороди компанії.

У самому низу користувачеві показують декілька простих кроків, які він повинен вчинити, щоб придбати товар, або замовити послугу.

Сучасне створення Лендінг Пейдж у Хмельницькому не являється, наприклад, настільки складним процесом, як розробка мобільних додатків. Чи створення порталів Хмельницький досить просунуте місто в IT напрямку. Але проте робота вимагає певних знань та досвіду у сфері веб дизайну і інтернет маркетингу. Тому її завжди необхідно довіряти тільки професіоналам. В результаті ви отримуєте:

  • повноцінний проект з сучасним дизайном;
  • унікальний продаючий контент;
  • цільовий трафік, зростання конверсії.

Створення Лендінг Пейдж Хмельницький

У процесі сторінка, може без проблем перетворитися на повноцінний веб ресурс. Наприклад такий, як сайт візитка.

Окрім цього для залучення цільових користувачів треба попрацювати над розкручуванням лендінгу. Іншими словами така послуга, як просування сайтів вам обов'язково буде потрібна. Її може запропонувати сучасна веб студія в специфіку якої входить створення сайтів Хмельницький є містом, де успішно працюють чудові інтернет маркетологи.

Тарифи на Лендінг Пейдж в Хмельницькому різноманітні. Багато що залежить від дизайну і роботи копірайтера, маркетолога в плані рекламних текстів. Як би там не було, але створення лендінгу все одно буде вигідніше у фінансовому плані, ніж розробка цілого інтернет магазину. Це очевидні речі.

Лендінг Пейдж Хмельницький - +38 097 701 51 59

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф