Зручна і проста розробка на Angular JS

розробка на Angular JS Створити веб додаток не проблема. Куди серйозніше питання, довготривало підтримувати його робочий стан. Фреймворк Angular JS це програмне забезпечення для полегшення проектної роботи. Ця платформа підходить для створення додатків різної складності. Існуючи з 2009 року, ангулар успішно зарекомендувала себе як гнучкий і в той же час стійкий каркас для архітектури повноцінних односторінкових сайтів. Просто на движку JavaScript, нехай навіть з використанням jQuery плагінів цілком реально створити лише однієї сторінки сайт, але період його роботи буде досить сумнівним. Інша справа, коли над проектом ведеться розробка на Angular JS. Однією з відмінних рис цього фреймворка є те, що в його основі лежить шаблон MVC. В процесі роботи програміст Angular JS може оперативно виконувати ряд завдань за рахунок того, що для опису інтерфейсу застосовується декларативне програмування. При цьому, бізнес логіка відокремлена від коду інтерфейсу.У підсумку, при роботі в Angular JS отримуємо більше можливостей для розширення додатків і високу тестованість. Особливо комфортно працювати, коли даний фреймворк з'єднаний з Drupal. Ось де взаємовигідний дует радує своєю функціональністю. І все ж варто детальніше розглянути переваги ангулар як самостійного каркаса для веб сайтів.

Програміст Angular JS, особливості робочого процесу

розробка на Angular JS Отже, говорячи про достоїнства фреймворка Angular JS відразу варто зазначити основні з них:

  • величезна комунікативна підтримка. Тема даного фреймворка постійно обговорюється на різних форумах і конференціях, наявність IT-ком'юніті, хакатонів говорить про те, що зупинивши свій вибір на фреймворку Angular JS, клієнт завжди буде мати можливість отримати адекватну підтримку в разі виникнення будь яких складнощів;
  • модульність. Робота програміста ангулар досить проста за рахунок наявності різних модулів додатків;
  • гнучкість і наявність шаблонів каркасу. Розробка на Angular JS супроводжується можливістю створення веб сайту на основі одного із запропонованих готових зразків.

Крім цього, програміст Angular JS може оперативно реагувати, оновлюючи потрібні шаблони. Тому що, цей фреймворк працює за принципом двостороннього зв'язування. Тобто, він сам слідкує за будь-якими змінами в додатках. Якщо хочете проект, який буде справно працювати, скористайтеся послугою замовити сайт під ключ. Фахівці компанії швидко і якісно виконувати налаштування фреймворка.