Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
by-shyna.com
Вивели в ТОП в 10 обласних центрах України 2-ма мовами
бу шини Львів - ТОП-3
бу шины Одесса - ТОП-1
бу шины Винница - ТОП-1
бу шины Харьков - ТОП-1
бу шины Киев - ТОП-10
бу шины Днепр - ТОП-1
...
* інформація актуальна від червня 2018 року, реальні дані сьогодні можуть дещо відрізнятись.
rs-bud.com
Вивели в ТОП понад 50 ключових слів по будівництву у Львові і отримали трафік понад 5000 щомісяця
будівництво під ключ Львів - ТОП-1
будівництво під ключ - ТОП-1
будинок під ключ - ТОП-3
будівництво з цегли Львів - ТОП-3
будівництво Львів - ТОП-10
фундаментні роботи Львів - ТОП-3
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
aku.lviv.ua
Вивели в ТОП у Львові по основному пошуковому запиту і понад 3 роки сайт займає лідируючі позиції.
акумулятори Львів - ТОП-1
купити акумулятор Львів ТОП-5
купити акумулятор у Львові ТОП-5
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Просування сайтів в Запоріжжі

Щоб сайт компанії не став «мертвим активом», а сприяв залученню нових клієнтів, прибутку, необхідно якісне просування сайтів Запоріжжя. Під поняттям маються на увазі роботи, спрямовані на поліпшення всіх його складових для підвищення позицій у видачі пошукових систем, а отже - відвідуваності ресурсу і збільшення продажів. Що являє собою просування сайтів? Провести розкрутку сайтів в Запоріжжі можна різними способами:

 • SEO. Розкрутити ресурс можна самостійно або із залученням фахівців. На сео просування сайту може піти як кілька місяців, так і років - все залежить від початкового стану сайту та якості проведених робіт. Даний спосіб залежить від алгоритмів, вимагає проведення доробок у функціоналі ресурсу, має накопичувальний ефект. При цьому неможливо дати чіткі гарантії.
 • Контекстна реклама. Такий спосіб розкрутки сайтів вимагає додаткових фінансових вливань, але дозволяє зайняти лідируючі позиції по конкретним запитам швидше.
 • SMM. Використання соціальних мереж дозволяє залучати ЦА безкоштовним шляхом або з застосуванням таргетированной реклами.
 • Розсилка по E-mail. Електронні листи з певною частотою відправляються на електронну пошту потенційних клієнтів. Даний спосіб є додатковим каналом просування сайту.

Seo просування сайту - вибираємо виконавця

Щоб ресурс був прибутковим, однієї розробки сайтів в Запоріжжі недостатньо, яким би цікавим не був контент і зручною навігація. Самостійне seo просування сайту дуже рідко призводить на ресурс потенційних клієнтів. Тільки фахівці знають всі нюанси просування сайтів в Запоріжжі і можуть посприяти їх виведенню в топ. Як вибрати грамотного виконавця для розкрутки сайту в Запоріжжі? Перш ніж замовити seo просування сайтів в Запоріжжі, важливо звернути увагу на:

 1. Наявність у виконавця необхідного досвіду. Дізнайтеся, як довго компанія, що здійснює розкрутку сайтів в Запоріжжі, існує на ринку, чи є у неї портфоліо. Не зайвим буде почитати відгуки про виконану роботу співробітниками даної організації.
 2. Сайт компанії. Якщо ви не знайшли ресурс виконавця в ТОПі за релевантними запитами, навряд чи він розуміє, що означає пошукова оптимізація сайту.
 3. Бюджет. Вибираючи агентство для Просування сайтів в Запоріжжі, не варто робити ставку на високу або низьку вартість. Увагу варто звернути на підхід до роботи. В надійної організації попередньо поцікавляться про те, які дії раніше проводилися на сервісі, вивчать ресурс і тільки потім виставлять ціну.
 4. Гарантії SEO просування сайту. Жодна SEO-компанія не може дати 100% впевненості в тому, що через певний термін просувний ресурс займе перші позиції у видачі Google і Яндекс. Якщо замовник чує аналогічні обіцянки, значить, він звернувся до шахраїв.
 5. Терміни і гарантії. Ніхто не може з 100% упевненістю сказати, скільки часу займе розкрутка сайту в Запоріжжі. Якщо вам обіцяють, що протягом місяця ваш ресурс вийде на перші позиції у видачі Google або Яндекс - краще таку компанію обійти стороною.

Також клієнт може запросити у представників студії, що займається просуванням сайтів, список виведених ними ресурсів в ТОП по середньо- і високочастотних запитах. Якщо компанія не може продемонструвати результат своєї діяльності - навряд чи вона впорається з просуванням сайту вашої організації. Компанія «Суфікс» займається просуванням сайтів в Запоріжжі з 2008 року. Більше 200 успішних кейсів дозволять зрозуміти рівень кваліфікації фахівців і отримати інформацію про те, як саме відбувається робота. Ознайомитися з портфоліо можна на сайті https://websufix.com/portfolyo/. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 097 701 51 59.

Якими способами проводиться пошукова оптимізація сайту

Щоб ресурс у видачі мав гідні позиції, а також для залучення якісного трафіку, до пошукової оптимізації сайту слід підходити комплексно:

 1. Внутрішня оптимізація дозволяє усунути технічні недоліки, спростити навігацію, відшліфувати контент.
 2. Завданням зовнішньої оптимізації є підняття видимості ресурсу в мережі, збільшення відвідувань.

При проведенні внутрішньої оптимізації, важливо приділити увагу:

 1. Оптимізації сторінки. Слід перевірити заголовки, url, картинки,title, інформацію і навіть кнопки соціальних мереж. Для розкрутки сайту в Запоріжжі важливо, щоб він не містив переоптимізованні тексти, а також з неактуальною або неунікальні інформацією.
 2. Оптимізації зображень. Часто велика вага картинок уповільнює швидкість відкривання сайту, тому їх треба підігнати під потрібний формат.
 3. Внутрішньій перелинковці. У текстах всередині сайту повинні бути присутніми посилання переходу на інші матеріали. Це дозволяє поліпшити юзабіліті і зручно для відвідувачів.
 4. Технічній оптимізації. Важливо, щоб на сайті не було битих посилань, дубльованої інформації.

Не варто залишати без уваги і комерційні складові (ціни, контакти, фільтри порівняння, зворотний дзвінок), поведінкові (для їх оцінки використовується статистика майданчика) і соціальні (реєстрація груп в соцмережах, бізнес-сторінок). У зовнішній пошукової оптимізації сайту задіюються наступні складові:

 1. Першоджерело. Захиститися від копіювання інформації практично неможливо. Для поліпшення позицій важливо, щоб сайт був вказаний як першоджерело.
 2. Прес-релізи. Відмінний метод, що дозволяє використовуючи інформаційні запити просувати продають ресурси. Розміщуючи анонси заходів, всілякі новини, ви не просто зробите рекламу. Додатково це буде сео просуванням сайту.
 3. Посилання. При просуванні сайту в Гугл часто використовуються посилання. Але вони повинні відрізнятися природністю і важливо стежити за їх приростом в сервісі Google Search Console. Також важливо, щоб посилань на інші сторінки було більше, ніж на головну.
 4. Донори. Перш ніж розмістити посилання, важливо ретельно вибрати сайт, щоб ваш ресурс не були накладені санкції спеціальних фільтрів. Гугл при оцінці сайтів-донорів враховує їх тематичність, регіональність, заспамленність. Щоб розпізнати «погані» посилання, він використовує фільтр Penguin.
 5. Крауд-маркетинг. Тобто призначена для користувача інформація про ресурс. Вони можуть висловити особисту думку, а також залишити пряму, неактивну або інші види посилань, або ж редирект, згадування бренда. Такі посилання розміщуються на сайтах-відгуках, блогах, форумах, соціальних мережах.
 6. Аутріч. На договірній основі інформація про бренд розміщується на сторінці відомого блогера або на іншому розкрученому майданчику. Метод добре впливає на просування компанії, прямі продажі, тому важливо наявність якісної ЦА.

Як формується ціна на просування сайту в Запоріжжі

Вартість послуги з розкрутки сайтів в Запоріжжі - питання, яке цікавить кожного власника інтернет-ресурсу. Але відповісти на нього відразу ж неможливо. У кожної компанії свої розцінки, в яких враховані різні фактори. Вибираючи виконавця, не варто без роздумів віддавати перевагу компанії, яка назве на розкрутку сайту ціну в Запоріжжі найбільш низьку. Даний вид послуг не може коштувати надто дешево. Також не варто керуватися правилом, що висока ціна є гарантією якості. Перш ніж зробити вибір, завжди варто ознайомитися з результатами діяльності компанії. Від чого залежить на просування сайту ціна в Запоріжжі? Як правило, в облік йдуть:

 • Масштаб агентства. У штаті великих компаній працює не тільки профільний персонал. Тут є керівники відділів, менеджери з продажу, юрист, секретар. Їх оплата праці обов'язково включається в ціну оптимізації ресурсу.
 • Особливості проекту. Враховується потреба доопрацювання ресурсу і його вік. Так як новачки не відразу втираються в довіру пошукових систем, щоб розкрутити «молодий» ресурс, може знадобитися більше часу. Також на період впливає кількість які потребують виправлення помилок.
 • Рівень конкуренції. Якщо в конкретній ніші конкурентів небагато, то вибратися в лідери не складе труднощів. Але якщо діяльність компанії пов'язана з наданням юридичних послуг, продажем нерухомості, турів, стоматологічних послуг, зайняти перші рядки буде непросто.
Які сьогодні використовуються методи розкрутки сайту

Щоб замовники завжди могли перевірити, на якому етапі перебуває просування сайтів в Запоріжжі, важливо за SMARt-методикою сформулювати цілі.

S Specific (Конкретність) Максимально конкретне формулювання бажаного результату
M Measurable (Вимірність) Постановка завдань в цифрах, які допоможуть перевірити процес досягнення мети
A Achievable (Досяжність) Тільки конкретика і вимірність дозволяють судити про досягнення мети
R Relevant (Актуальність) Важливо не тільки спиратися на реальні потреби бізнесу, а й уточнювати їх потреба в справі
T time-bound (Прив'язка до термінів) Треба завжди конкретизувати дату виконання поставленого завдання

Наприклад, метою може стати підвищення відвідуваності інтернет-магазину в Запоріжжі. При визначенні результату можна зробити прив'язку до ресурсів конкурентів після аналізу трафіку їхніх сайтів. Якщо спочатку seo просування сайтів в Запоріжжі на увазі спам ключами, то сьогодні фахівці рекомендують сформувати довіру до ресурсу спамерських пошукових роботів. Умовно сео методи вони ділять на:

 1. Білі. Розкрутка сайтів в Запоріжжі проводиться без порушення рекомендацій пошукових систем. В даному випадку спроби обдурити пошукові алгоритми не розпочинаються, як і накрутка рейтингу порталу штучним шляхом. Біле просування засноване на корисному якісному контенті, правильному підборі ключових фраз, лінкбілдінге, зручною структурі ресурсу.
 2. Сірі. Вони не схвалені пошуковими сервісами, хоча на них немає офіційної заборони. Просування сайтів в Запоріжжі з використанням сірих методів може розцінюватися як неприродне завищення популярності. Це можуть бути тексти поганої якості, куплені посилання, дорвеи, Переспа ключовими фразами.
 3. Чорні. Серед таких методів називають дорвеи з редирект, однопіксельні посилання, прихований текст, свопинг, накрутку поведінкових факторів. Вони повністю суперечать правилам пошукових систем, а результатом використання подібних способів стають повне падіння трафіку і бан сервісами пошуку.
Яка на розкрутку сайту ціна в Запоріжжі

Просування сайту в конкретному населеному пункті вважається регіональної розкручуванням. Що це означає? Якщо в ПС Google користувач введе слово «бібліотека», відразу ж на екрані будуть показані бібліотеки, розташовані в околицях. Також він зможе переглянути їх місцезнаходження на гугл мапі, не дивлячись на те, що в пошуку він не згадав назву міста. Тобто видимість сайту в пошуковій системі буде проведена з урахуванням конкретного регіону. Такий варіант просування сайтів в Запоріжжі підійде всім організаціям, що працюють локально. Але, так як деякі послуги і товари реалізуються на більшій території, така ж послуга можлива і по всій території України. На просування сайту ціна в Запоріжжі в компанії «Суфікс» варіюється від складності завдання, обсягу. Робота може обійтися в 200 $ і вище. Фахівці організації:

 1. визначать стратегію і мета розкрутки сайту, після чого вони будуть узгоджені з клієнтом;
 2. складуть семантичне ядро;
 3. складуть продають тексти і проведуть текстову оптимізацію;
 4. здійснять технічний аудит ресурсу, виявлять присутні недоліки і помилки, підготують на їх усунення технічне завдання;
 5. проведуть різні аналітичні заходи, без яких неможливо зробити ресурс впізнаваним, залучити на нього необхідну аудиторію;
 6. розмістять вхідні посилання на сайт.
 7. Оплата послуг, в залежності від домовленості, може бути проведена разово або в кілька етапів.
Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф