Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
Harvia™ — інтернет-магазин опалювальної техніки для бані та сауни
Переглянути проект
REBEL — інтернет-магазин вечірніх суконь
Переглянути проект
DTM — інтернет-магазин твердопаливних котлів
Переглянути проект
Інтернет-магазин світла Nanoled
Переглянути проект
BOOK KING книжковий інтернет магазин
Переглянути проект
DymoLux інтернет-магазин димоходів
Переглянути проект
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
LvivMebli — інтернет магазин меблів
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше

Створення інтернет магазину в Запоріжжі

Згідно з дослідженнями Forbes, понад 1 млн жителів України вже сьогодні здійснює покупки в Інтернеті. З кожним роком ця цифра буде рости. Тому створення інтернет магазину Запоріжжя - важливий етап на шляху розвитку бізнесу і збільшення обсягу реалізації товарів або послуг. А вирішити питання, як відкрити інтернет магазин, вам допоможуть співробітники компанії SUFIX, що мають багаторічний досвід у створенні та просуванні онлайн ресурсів. Що таке інтернет-магазин? Це інтерактивний майданчик для бізнесу, де за допомогою опису і вказівки характеристик рекламується товар і передбачається можливість його покупки.

Розробка інтернет магазину в Запоріжжі і продаж товарів, послуг - вигідний крок для кожного підприємця. Його дешевше створити і обслуговувати, ніж купити або орендувати, а також містити стаціонарну торгову точку. Якщо ви хочете, щоб ваш ресурс працював, приносив прибуток, а не став «мертвим» активом, - звертайтеся до фахівців, які професійно підходять до досягнення поставлених завдань. Крім розробки інтернет магазину, в компанії «Суфікс» можна замовити створення сайтів в Запоріжжі будь-якої спрямованості.

Як відкрити продає інтернет магазин у Запоріжжі

Якщо вас цікавить питання, як відкрити інтернет магазин в Запоріжжі, не поспішайте виконувати завдання за допомогою спеціальних конструкторів. Щоб на виході отримати якісний продає ресурс - зверніться до професіоналів. При цьому доведеться пройти наступні етапи:

Особливості розробки інтернет магазину web-компанією

 • Розробка ідеї проекту. На початковому етапі важливо визначити завдання і цілі онлайн площадки, підібрати оптимальні варіанти ведення бізнесу в мережі Інтернет.
 • Аналітика ніші, в якій працює клієнт. Без аналізу сайтів-конкурентів неможливо поставити правильні цілі і розробити стратегію. На даному етапі проводиться моніторинг конкурентів, вибір цільової аудиторії, вибираються фішки, які зможуть зацікавити потенційних клієнтів, визначається обсяг необхідних робіт, узгоджуються з замовником деталі.
 • Проведення технічних робіт. Даний етап створення інтернет магазину в Запоріжжі є складним процесом і вимагає комплексного підходу. Необхідно не просто продумати, але і створити майданчик з сучасним дизайном, зручною системою навігації і формою подачі інформації. Згідно із затвердженим ТЗ, дизайнер створює макет інтернет ресурсу. Готовий результат узгоджується з замовником і передається на верстку, де, використовуючи спеціальні інструменти, HtMl або CSS, програміст переводить його в вид, якого читають браузерами, робить функціональним. На даному етапі підбираються хостинг і домен, встановлюється захист від злому.
 • Наповнення ресурсу якісним контентом. Красиві фото, корисна інформація сприяють залученню до майданчика цільової аудиторії, є свого роду рекламою продукції або послуги. Щоб пошукові боти при ранжируванні звертали на сайт увагу, вміст порталу важливо постійно оновлювати. Публіка також добре реагує на надходження свіжої інформації.
 • Фінальне тестування. Даний момент дуже важливий у відповіді на питання, як відкрити інтернет магазин в Запоріжжі. Тестування проводиться двічі - в процесі створення сайту і через кілька тижнів після завантаження контенту. Даний процес дозволяє виявити і усунути наявні недоліки.
 • Роботи з розвитку проекту. Однією лише розробки інтернет магазину в Запоріжжі недостатньо, щоб він почав приносити прибуток. Після запуску проекту важливо просувати і розвивати ресурс. Як правило, для цього використовуються комплексні роботи, які найбільше підходять для конкретного виду бізнесу.
 • Став питання, як створити свій інтернет магазин? Щоб було простіше визначитися з відповіддю, вивчите різні боки самостійної і професійної розробки, звернення до фрілансерам. Замовивши створення інтернет магазину в Запоріжжі в професійній студії, замовник може очікувати:
  • Системний підхід до створення продукту. У веб студіях працюють вузькоспеціалізовані фахівці. Крім контролюючого процес керівника проекту, над вирішенням питання, як створити інтернет магазин, будуть працювати веб-дизайнер, seo-фахівець, копірайтер.
  • Співробітники веб-студій - професіонали своєї справи і завжди в курсі останніх новинок, що належать до сфери діяльності. Вони знають, як нововведення можна впровадити в свої розробки, щоб ресурс вийшов не просто сучасним, але і привабливим для цільової аудиторії.
  • Перш ніж приступити безпосередньо до створення інтернет магазину в Запоріжжі, співробітники студії в обов'язковому порядку проаналізують конкретний ринковий сегмент, зокрема потенційних споживачів, ціноутворення і конкурентів. Після проведення такої експертизи, клієнту будуть запропоновані найбільш зручні і вигідні методи співпраці.
  • При розробці інтернет магазину професіонали індивідуально підходять до кожного клієнта. Вони гарантовано створять якісну робочу площадку з ексклюзивним дизайном, комфортною в експлуатації системою адміністрування. Якщо в майбутньому замовник вирішить управляти магазином своїми силами, співробітники веб-студії проведуть невелике навчання, спрямоване на внесення на сторінки сайту необхідної інформації, успішний продаж послуг, товарів.
  • Створення інтернет магазину в Запоріжжі в web-студії не обходиться без укладення договору про співпрацю, в якому прописуються терміни виконання послуг, обов'язки сторін, ціни.
  • У вирішенні питання, як відкрити інтернет магазин в Запоріжжі за допомогою професіоналів, є і певні мінуси:
   • Так як в штат веб агентства входять фахівці різної спрямованості, зокрема крім дизайнерів і програмістів тут працюють секретар, менеджери, їх оплата праці також закладається у вартість розробки інтернет магазину в Запоріжжі. Тобто, якщо порівнювати з роботою фрілансера, а тим більше з самостійним проведенням робіт, на створення ресурсу буде потрібно більш високий бюджет.
   • Як правило, агентства, професійно підходять до створення інтернет магазину в Запоріжжі, завантажені роботою. Тому іноді клієнтам доводиться почекати деякий період, поки фахівці звільняться.
   • Співробітники веб компанії виконують роботи тільки після попереднього затвердження, тут все дії мають свій порядок виконання. Тому не завжди варто розраховувати на те, що зміни або доповнення будуть внесені відразу ж після звернення клієнта.

   Формування цін на створення інтернет магазинів в Запоріжжі

   На розробку інтернет магазину ціни залежать від таких факторів:
   1. Хто є виконавцем - веб-студія, фрілансер, сам власник.
   2. Які обрані хостинг і доменне ім'я.
   3. Що таке система управління інформацією.
   4. У скільки обійдеться створення контенту, прототипу, верстка.
   5. Розцінки на просування ресурсу.
   Як створити свій інтернет магазин з залученням професіоналів і скільки це буде коштувати? Перш ніж отримати відповідь на питання, важливо визначитися, яким бачить його замовник, і в яку компанію він звернеться з приводу розробки інтернет магазину. Сьогодні ціни на даний вид завдань можуть бути у вигляді кількох тисяч гривень або цифр з великою кількістю нулів. Все залежить від обсягу робіт, від складності поставленого завдання. Також кожна фірма працює в своєму ціновому сегменті. Реальні суми сьогодні коливаються в діапазоні від декількох тисяч гривень до цифр з значною кількістю нулів. Цікавлячись, які на створення інтернет магазину ціни в Запоріжжі, зверніть увагу на інформацію, наведену в таблиці:
   Сегмент Ціна
   бюджет 10 - 30 тис. Грн.
   середній 30 - 150 тис. Грн.
   Преміум клас від 150 тис. грн.
   Чим відрізняються сайти бюджетної цінової категорії від рівня преміум, можна зрозуміти, ознайомившись з прикладами веб-майданчиків, які створюють розробники. Якщо на розробку інтернет магазину ціни невисокі, швидше за все, всі дії проводяться за шаблоном. Тобто, співробітниками організації розроблений певний шаблон, який після наповнення необхідною інформацією продається черговому клієнту. Здавалося б, це вигідно для замовника, так як він отримує можливість замовити створення інтернет магазину в Запоріжжі за доступною вартості. Але насправді подібний конвеєр не вигідний жодній зі сторін. Отримувати за свою роботу символічні суми кваліфікованим фахівцям не цікаво. А замовник отримує майданчик, від якої дуже мало користі, так як вона нічим не виділяється на тлі подібних. Створення інтернет магазину, ціни в Запоріжжі на який вище бюджетних, проводиться в індивідуальному порядку. Готовий ресурс не просто відповідає поставленим замовником цілям, але і має унікальний дизайн, наповнення. Фірмою-розробником гарантується цілодобова технічна підтримка. Вартість створення інтернет магазину в Запоріжжі залежить і від того, де знаходиться виконавець. Якщо довірити роботу київським агентству, створення майданчика обійдеться дорожче, ніж в місцевій компанії. Якщо з питанням, як відкрити інтернет магазин в Запоріжжі, ви звернетеся в компанію Sufix, його створення буде коштувати, починаючи від 2 000 $. Точна сума залежить від амбіцій і потреб клієнта. Оформляючи договір на проведення робіт, важливо знати, що оплата домену не включена в суму роботи. Щорічно його оплачує сам власник ресурсу. А щоб майданчик була прибутковою, доведеться виділяти кошти на друковану та відео рекламу в різних джерелах.
   Як створити інтернет магазин без залучення сторонніх осіб
   Як відкрити інтернет магазин в Запоріжжі своїми силами і наскільки це реально? Сьогодні багато сервісів пропонують зробити подібну дію тим, хто не має в області програмування специфічних знань. При цьому варто основне завдання - виконувати необхідні дії в точній послідовності. Відповідь на питання, які виникають, чому в такому випадку більшість людей готове платити великі суми професіоналам, дуже простий. У самостійній роботі присутні плюси, але спостерігається і маса мінусів. До переваг самостійного вирішення питання, як створити інтернет магазин, можна віднести наступне:
   1. Можливість зареєструватися і налаштувати майданчик для торгівлі можна всього за кілька годин.
   2. Автоматичне отримання домену та хостингу в момент реєстрації.
   3. Відсутність потреби робити матеріальні вкладення.
   4. Великий вибір шаблонів дозволяє оформити ресурс на будь-який смак.
   5. Для вирішення виниклих проблем можна звернутися в технічну підтримку.
   6. У готовому шаблоні спочатку передбачено, яким чином будуть оформлятися заявки і проводитися оплата.
   На перший погляд, все дуже заманливо. Але думка змінюється при розгляді мінусів:
   1. В Інтернеті знайдеться ще багато схожих сайтів.
   2. Безкоштовний тарифний план передбачає функціональні обмеження.
   3. Майданчик складно інтегрувати з платіжними системами.
   4. Прокрутку реклами можна скасувати тільки за гроші.
   5. Порушення правил веде до блокування майданчики адміністрація ресурсу.
   6. Щоб розширити асортимент, доведеться перейти на нову площадку, втративши позиції.
   Як відкрити продає інтернет магазин у Запоріжжі
   Якщо ви стоїте перед проблемою, як відкрити інтернет магазин Запоріжжя, при виборі виконавця зверніть увагу на такі моменти:
   • Чи є у компанії власний web-сайт, як він оформлений. Розгляньте картинки, почитайте тексти, протестуйте навігацію, зверніть увагу на швидкість завантаження сторінок.
   • Чи може агентство надати портфоліо. Особливу увагу приділіть сайтам, відповідним вашій тематиці.
   Довірте створення інтернет магазину в Запоріжжі компанії «Суфікс». Ми розробляємо сайти різної спрямованості та знаємо, як відкрити інтернет магазин, що приносить прибуток. Ми інтегруємо продають майданчики з 1С для зручного імпорту / експорту товарів і заявок, маркетплейсамі Розетка, Пром і іншими великими онлайн-ритейлерами для збільшення продажів. Також ми проводимо оптимізацію ресурсу під сео просування і, по завершенні основних робіт, у нас можна замовити просування сайту Запоріжжя. Ознайомитися з роботами студії можна за посиланням https://websufix.com/portfolyo/. Для отримання більш детальної інформації та оформлення замовлення з представниками організації можна зв'язатися за номером 097 701 51 59.
   Створення інтернет магазину в Запоріжжі
   Створення інтернет магазину в Запоріжжі
   Створення інтернет магазину в Запоріжжі
Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф