Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше

Важливі особливості створення сайту в Запоріжжі

Можна сміливо сказати, що в сучасному світі інтернет - основне місце пошуку інформації. Створення сайтів Запоріжжя давно вважається не розкішшю, а життєвою необхідністю для кожної поважаючої себе компанії. Відсутність власного ресурсу призводить до втрати великої кількості потенційних клієнтів і партнерів. Тому, сьогодні створення сайтів - максимально затребувана послуга в сфері IT. Вимоги до інтернет-магазину в Запоріжжі, корпоративного порталу, посадкової сторінки, сайту-візитки постійно зростають. Це пов'язано як з високим рівнем конкуренції в інтернеті, так і регулярними нововведеннями пошукових систем. Щоб онлайн-портал мав великий успіх, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 1. Дизайн. Гармонійний і приємний для ока дизайн - один з основних елементів хорошого ресурсу. В першу чергу необхідно зробити так, щоб відвідувачі сайту відчували себе максимально комфортно і хотіли повертатися сюди знову.
 2. Естетика зовнішнього вигляду. Сучасні тенденції веб-дизайну диктують, що в процесі розробки сайтів в Запоріжжі потрібно використовувати чіткі, приємні для людського ока шрифти. А правильний колір може поліпшити читабельність сторінки на 40%.
 3. Зрозуміла навігація. Те, наскільки просто і зрозуміло можна пересуватися по сайту користувачам з різним рівнем знань і навичок - дуже важливо. Негласне правило - відвідувачі повинні добиратися до будь-якої інформації не більше, ніж за три кліка.
 4. Якісний контент. Інформація, розміщена на сторінках, повинна відразу повідомляти користувачеві, що за ресурс, який компанії, чим вона займається. Крім того, інформація повинна бути корисною - відверто рекламні статті негативно сприймаються читачами. Пам'ятайте, що контент - це живий організм, який вимагає регулярного оновлення, аналізу і контролю.
 5. Швидкість завантаження сторінок. Сьогодні користувачі відмовляються заходити на повільні ресурси. Хорошим часом завантаження сторінок є 1,07-1,12 секунди. В процесі розробки веб-сайту пам'ятайте, що достаток графічної інформації уповільнює завантаження сторінок.
 6. Адаптивність. Кожен день приблизно 10 мільйонів чоловік виходять в інтернет через мобільні гаджети. Чи захочуть вони придбати товар або послугу, прочитати статтю в блозі при некоректному відображенні сторінки на екрані їх гаджета? Безсумнівно ні. Тому, адаптивність веб-ресурсу дуже важлива.

Розробка сайтів в Запоріжжі: перші кроки

Перш ніж приступити до створення власного сайту, необхідно отримати певні знання з цієї теми. Однак, розробка функціонального і привабливого ресурсу - непросте завдання, яке вимагає не тільки знань, а й досвіду. Краще рішення - довірити цей складний і кропіткий процес веб-студії в Запоріжжі з хорошою репутацією. Перш ніж приступити до створення веб-сайту, необхідно визначитися, який вид інтернет-ресурсу потрібно саме вам. Всі сайти діляться на дві великі групи: комерційні та некомерційні. До першої групи належать:

 1.  
 2. інтернет-магазин - основне призначення полягає в продажу товарів або послуг в інтернеті;
 3. корпоративний портал - велика презентація компанії у Всесвітній павутині;
 4. сайт-візитка - включає 1-2 сторінки, на яких розміщена основна інформація про компанію, приватну особу або організації;
 5. landing page - містить агресивні заклики до дії, які спонукають купити товар або послугу, оформити підписку, зареєструватися на захід;
 6. промо-сайт - створення сайтів здійснюється з метою розкручування на ринку бренду, товару, послуги або події.

Серед некомерційних сайтів виділити можна наступні:

 1.  
 2. блог - персональна сторінка, де творець ділиться з читачами своїм думками і враженнями, особистими історіями і переживаннями;
 3. форум - створення сайтів в Запоріжжі здійснюється для спілкування користувачів на різні теми;
 4. новинні веб-сайти - наповнюються новинами будь-якої тематики.

Етапи створення веб сайту

Процес розробки сайтів складний і багатоетапний. Кожен крок має прямий вплив на підсумковий результат проекту, його функціональні можливості і ергономіку. Процес розробки охоплює працю цілого штату фахівців, як працюють в веб-студії в Запоріжжі, так і сторонніх. Це аналітики і маркетологи, дизайнери та копірайтери, програмісти і верстальники. Роботу по створення сайту можна розділити на такі етапи:

 1. Стратегія. На цьому кроці важливо відповісти на питання: навіщо і для кого необхідно створення сайтів в Запоріжжі. Адже метою майбутнього ресурсу може бути навчання, розвага, продаж товару або послуг, збір лідів (контактних даних) або просто заробіток в інтернеті. Без правильно поставленої мети і завдань складно домогтися створення сайту, необхідного Вам.
 2. Аналіз ЦА і конкурентів. Цей етап розробки сайтів включає в себе визначення цільової аудиторії (стать, вік, сфера зайнятості, страхи і бажання). Окрема увага приділяється основним конкурентам, ретельне вивчення яких допоможе визначити їх сильні і слабкі сторони. До визначення конкурентів слід підходити обдумано, неправильний вибір може привести і марним результатами.
 3. Складання ТЗ. Грамотне формування технічного завдання на розробку сайтів в Запоріжжі допоможе правильно поставити мету проекту, виробити стратегію, структурувати ідеї, сформулювати очікування від виконавця. ТЗ становить замовник, тому кожен другий задає питання: що повинно бути в документі? Важливі пункти ТЗ - це цілі і завдання проекту, технічні вимоги, структура ресурсу, функціональні особливості, вимоги до дизайну, опис конкретних сторінок і блоків.
 4. Прототипування. На цьому етапі створення веб-сайту закладаються важливі «цеглини», включаючи структуру, юзабіліті, функціонал, основу для кінцевого дизайну. Існує кілька варіантів для моделювання онлайн-ресурсу: на папері, на дошці, в спеціальних програмах, на web-сервісах. Нехтувати проектуванням ні в якому разі не можна - виготовлення прототипу допоможе не допустити помилок на більш пізніх стадіях створення сайту.
 5. Підготовка макетів дизайну. Цей крок розробки веб-сайту передбачає вибір колірної моделі і підготовку графіки, яка планується до розміщення. Адже відвідуваність веб-ресурсу безпосередньо залежить від макета дизайну запропонованого відвідувачам, тобто він грає роль візуального повідомлення. Отже, він повинен бути привабливим і читабельним, вписуватися в задану стилістику.
 6. Верстка. Етап верстки є перетворення раніше створеного макета в живий інструмент. З технічної точки зору, верстальник, за допомогою CSS і HtMl мови, створює код кожної сторінки, який будуть розпізнавати браузери. Важливо, щоб верстка була кросбраузерною і адаптивною.
 7. Програмна настройка. В процесі створення веб-сайту саме цей крок вважається найвідповідальнішим і дорогим. Від нього залежить швидкість завантаження ресурсу, його видимість пошуковими системами, CMS, правильна робота модулів і безпеку.
 8. Інформаційне наповнення. Стадія передбачає наповнення сторінок графікою, текстами, відеофайлами, таблицями, тобто інформацією, яку зможе побачити і прочитати відвідувач. Контент повинен бути унікальним, відповідати завданням бізнесу і орієнтуватися на споживача. Інформація вимагає регулярного оновлення, в іншому випадку боти при ранжируванні ігноруватимуть портал.
 9. Тестування. Фінальні тести при розробці сайтів необхідні для виявлення помилок. В процесі тестування також можна визначити зручність і привабливість онлайн-ресурсу для користувачів, швидкість отримання та доступність інформації, надійність і безпеку використання.

Крім того, як окремий етап можна виділити вибір домену та хостингу. Він не менш важливий, але може проводитися в будь-який момент процесу розробки сайтів в Запоріжжі.

Розробка сайтів в Запоріжжі - основні переваги

Головною перевагою створення власного сайту є відносна доступність цього каналу реклами для просування товарів, послуг, торгової марки або інформації. Це в кілька разів дешевше створення і розміщення рекламних роликів на телебаченні та радіо, а також публікації в друкарні і роздачі листівок і візиток в місцях масового скупчення потенційних клієнтів. Однак, витратитися на SEO в Запоріжжі все-таки доведеться. Крім того, до позитивних рис розробки сайтів в Запоріжжі відносяться:

 •  
 • робота в цілодобовому режимі;
 • взаємодія з клієнтами з різних точок на карті;
 • демонстрація відвідувачам всієї докладної інформації про компанію або приватну особу без залучення консультантів;
 • можливість одночасно здійснювати будь-яку кількість угод;
 • оновлення інформації виконується миттєво.
 • Плюсів розробки сайтів в Запоріжжі маса і переоцінити їх неможливо. Якщо Ви бажаєте розвивати бізнес, збільшити грошові обороти і розширити клієнтську базу, то створення сайтів - не примха, а гостра потреба.
  Вибираємо веб студію в Запоріжжі правильно
  Рано чи пізно кожна людина, яка задумався про необхідність власного web-сайту, задається питанням: як вибрати веб-студію в Запоріжжі? При виборі виконавця на розробку бізнес-інструменту потрібно звернути увагу на такі моменти, як:
  • власний ресурс - кожна поважаюча себе студія веб-дизайну обзавелася веб-сайтом з вичерпною інформацією про свою діяльність і з прикладами реалізованих проектів;
  • бюджет - створення сайтів в Запоріжжі не може мати низьку ціну;
  • портфоліо - наявність проектів, схожих на ваш, - вагомий привід вибрати цього виконавця;
  • досвід роботи - якщо web-студія працює досить давно, значить з якихось причин їй довіряють;
  • відгуки про роботу - дізнайтеся, як відгукуються про студію веб-дизайну її попередні клієнти.
  Послуги «суфікс» - веб-студії в Запоріжжі - допоможуть Вашому бізнесу збільшити продажі. Ми займаємось:
  Просуванням в ТОП Google і рекламою Створенням посадочних сторінок Створенням інтернет-магазинів
  Розробкою сайтів для бізнесу Стартапами, порталами, дошками оголошень Веб-дизайном UX/UI
  Вартість створення сайту починається від 600$. Клієнти, які вибирають нас, в результаті отримують оптимізований під seo ресурс точно в обумовлений термін. Вивчити портфоліо нашої веб-студії в Запоріжжі можна, перейшовши за посиланням https://websufix.com/portfolyo/. Відповідь на питання, що цікавлять Ви можете отримати, зателефонувавши за номером телефону 097 701 51 59.
  Вартість створення сайту сьогодні
  Створення сайтів в Запоріжжі - процес, що вимагає фінансових вкладень. У більшості виконавців ціна на розробку веб-сервісу складається з декількох складових, в числі яких:
  1. Вид ресурсу. Простий сайт-візитка, що складається з 1-2 сторінок, обійдеться замовнику в рази дешевше, ніж багатосторінковий інтернет-магазин з каталогом, карткою товару, кошиком і формою замовлення.
  2. CSM. Деякі клієнти вважають, що, вибираючи дорогу систему управління «з коробки», вони одним махом закривають всі свої потреби. Однак, подібні CSM стануть ідеальним рішенням для великомасштабних проектів. Малому та середньому бізнесу відмінно підійдуть безкоштовні движки, що допоможе заощадити чимало коштів.
  3. Дизайн. Малий бізнес і стартап цілком може не витрачати на дизайн ні копійки, використавши шаблонне рішення. Однак, в разі необхідності створення сайтів Запоріжжя з унікальним дизайном доведеться витратитися на послуги дизайнера і розробника.
  4. Контент. Написання унікальних текстів вимагає залучення стороннього фахівця - комерційного письменника.
  5. Обсяг верстки. Кількість сторінок, складність дизайну, додаткові функції і то, наскільки живим і цікавим замовник бажає бачити свій ресурс, впливає на бюджет.
  На яку ж суму приблизно розраховувати? Сьогодні мінімальної вартістю створення сайту є 500-600 $. При меншому бюджеті підсумком стане сирий і недороблений продукт.
  Важливі особливості створення сайту в Запоріжжі
Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф