Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Створення унікальних лендінг пейдж Вінниця

Щоб продавати в інтернеті необхідно мати онлайн ресурс, де буде можливість представити товар, чи товари. Іншими словами, знадобиться сторінка, що продає - Лендінг Пейдж у Вінниці інтернет комерція розвивається з кожним роком.

Для тих, хто поки не знає, landing page - це односторінковий сайт. Його мета полягає в просуванні продукції, чи певної послуги. Для чіткішого розуміння питання, лендінг розповідає цільовим користувачам про комерційну пропозицію, демонструє зображення пропонованої продукції, закликає до певної дії. Якщо у вас категорій товарів велика кількість, тоді вже знадобиться послуга - створення інтернет магазину.

Оскільки будь-який вид бізнесу вимагає серйозного підходу, краще всього довірити фахівцям створення Лендінг Пейдж Вінниця - місто в якому є професійні веб студії із відповідним штатом співробітників. Пошукати подібні можна в мережі.

Будь-яка продаюча сторінка має певну загальноприйняту структуру. Досить важливу роль також відіграє веб дизайн, як в ході роботи над будь-яким іншим проектом. Наприклад, ви завжди можете в онлайні подивитися на ресурси інших успішних бізнесменів.

Лендінг Пейдж Вінниця

Лендінг Пейдж Вінниця

В верхній частині Пендінг Пейдж завжди є місце для тексту з комерційною пропозицією, що повинна звучати максимально чітко, лаконічно. Користувач побачить це в першу чергу. Мета даних слів - швидко зосередити і привернути увагу користувача.

Далі з лівого боку під заголовком розташовують демонстративне зображення із зовнішнім виглядом товару. Важливо, щоб воно було якісним. З правого боку під так званою " шапкою" сайту треба помістити заклик до дії. Щоб він змушував цільового користувача до здійснення конкретної дії потрібні знання не лише у сфері копирайтингу, а й хороше розуміння маркетингової політики.

Під цим закликом слідує графічне посилання по якому зацікавлений користувач переходить на цільову сторінку. Це може бути форма замовлення, або реєстрації.

Але це ще не повна структура представленого ресурсу. Під усіма цими елементами також необхідно розмістити інформацію про бонуси, акції, що діють на даний момент. Акцію можна обмежити по термінах дії. Це вплине на психологію споживача, змусить швидше прийняти рішення із приводу придбання пропонованої вами продукції.

landing page Вінниця

Створення Лендінг Пейдж Вінниця

У такий важливий процес, як розробка landing page у Вінниці входить розміщення тригерів довіри під вище згаданим блоком. Тут маються на увазі :

  • клієнтські відгуки;
  • документація, що представляє статус компанії;
  • перелік важливих партнерів.

І в самому низу є інформація про те, що необхідно зробити клієнтові для отримання бажаного товару, або скористатися послугами.

Створення Лендінг Пейдж Вінниця

Як бачите для звичайної людини не простим завданням являється створення Лендінг Пейдж Вінниця - місто в якому є професійні веб розробники, маркетологи, що здатні виконати подібну роботу в кращій якості. Це звичайно не створення порталів у Вінниці. Або розробка мобільних додатків. Але проте розробка лендінгів вимагає деяких знань та практичних навичок.

Сторінка, яка продає звичайно тільки невелика частина сайту, але вона легко перетворюється на повноцінний ресурс. Наприклад такий, як сайт візитка. Ви можете регулярно отримувати прибуток з лендінгу. Але одне лише створення Лендінг Пейдж у Вінниці вам відразу доходу не принесе. Для розкручування знадобиться така послуга, як просування сайтів Вінниця - місто в якому працюють відмінні маркетологи, фахівці з пошукового просування. Щоб їх знайти можна знову ж таки скористатися пошуком і ввести запит - просування, створення сайтів. Оптимізувати одну веб сторінку по ключових запитах допустимо, але ефект буде не значним. Тому представлений тип інтернет ресурсів краще просувати за допомогою різного виду реклами, SMM, контент маркетингу. Цільовий трафік обов'язково з'явиться.

Лендінг Пейдж Вінниця - +38 095 694 15 63