Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення унікальних лендінг пейдж Вінниця

Щоб продавати в інтернеті необхідно мати онлайн ресурс, де буде можливість представити товар, чи товари. Іншими словами, знадобиться сторінка, що продає - Лендінг Пейдж у Вінниці інтернет комерція розвивається з кожним роком.

Для тих, хто поки не знає, landing page - це односторінковий сайт. Його мета полягає в просуванні продукції, чи певної послуги. Для чіткішого розуміння питання, лендінг розповідає цільовим користувачам про комерційну пропозицію, демонструє зображення пропонованої продукції, закликає до певної дії. Якщо у вас категорій товарів велика кількість, тоді вже знадобиться послуга - створення інтернет магазину.

Оскільки будь-який вид бізнесу вимагає серйозного підходу, краще всього довірити фахівцям створення Лендінг Пейдж Вінниця - місто в якому є професійні веб студії із відповідним штатом співробітників. Пошукати подібні можна в мережі.

Будь-яка продаюча сторінка має певну загальноприйняту структуру. Досить важливу роль також відіграє веб дизайн, як в ході роботи над будь-яким іншим проектом. Наприклад, ви завжди можете в онлайні подивитися на ресурси інших успішних бізнесменів.

Лендінг Пейдж Вінниця

В верхній частині Пендінг Пейдж завжди є місце для тексту з комерційною пропозицією, що повинна звучати максимально чітко, лаконічно. Користувач побачить це в першу чергу. Мета даних слів - швидко зосередити і привернути увагу користувача.

Далі з лівого боку під заголовком розташовують демонстративне зображення із зовнішнім виглядом товару. Важливо, щоб воно було якісним. З правого боку під так званою " шапкою" сайту треба помістити заклик до дії. Щоб він змушував цільового користувача до здійснення конкретної дії потрібні знання не лише у сфері копирайтингу, а й хороше розуміння маркетингової політики.

Під цим закликом слідує графічне посилання по якому зацікавлений користувач переходить на цільову сторінку. Це може бути форма замовлення, або реєстрації.

Але це ще не повна структура представленого ресурсу. Під усіма цими елементами також необхідно розмістити інформацію про бонуси, акції, що діють на даний момент. Акцію можна обмежити по термінах дії. Це вплине на психологію споживача, змусить швидше прийняти рішення із приводу придбання пропонованої вами продукції.

landing page Вінниця

Створення Лендінг Пейдж Вінниця

У такий важливий процес, як розробка landing page у Вінниці входить розміщення тригерів довіри під вище згаданим блоком. Тут маються на увазі :

  • клієнтські відгуки;
  • документація, що представляє статус компанії;
  • перелік важливих партнерів.

І в самому низу є інформація про те, що необхідно зробити клієнтові для отримання бажаного товару, або скористатися послугами.

Створення Лендінг Пейдж Вінниця

Як бачите для звичайної людини не простим завданням являється створення Лендінг Пейдж Вінниця - місто в якому є професійні веб розробники, маркетологи, що здатні виконати подібну роботу в кращій якості. Це звичайно не створення порталів у Вінниці. Або розробка мобільних додатків. Але проте розробка лендінгів вимагає деяких знань та практичних навичок.

Сторінка, яка продає звичайно тільки невелика частина сайту, але вона легко перетворюється на повноцінний ресурс. Наприклад такий, як сайт візитка. Ви можете регулярно отримувати прибуток з лендінгу. Але одне лише створення Лендінг Пейдж у Вінниці вам відразу доходу не принесе. Для розкручування знадобиться така послуга, як просування сайтів Вінниця - місто в якому працюють відмінні маркетологи, фахівці з пошукового просування. Щоб їх знайти можна знову ж таки скористатися пошуком і ввести запит - просування, створення сайтів. Оптимізувати одну веб сторінку по ключових запитах допустимо, але ефект буде не значним. Тому представлений тип інтернет ресурсів краще просувати за допомогою різного виду реклами, SMM, контент маркетингу. Цільовий трафік обов'язково з'явиться.

Лендінг Пейдж Вінниця - +38 095 694 15 63

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф