Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення різноманітних порталів Ужгород

Портал - сайт з різноманітними функціями, наповнений різного роду інформацією. Для користувачів портали представляються тим місцем в мережі, де можна з користю згаяти вільний час. А для підприємців відмінний спосіб зробити рекламу своєї продукції, або послуг. Саме тому створення порталів в Ужгороді стає популярним. Якісна розробка порталів в Ужгороді вимагає не малих зусиль досвідчених фахівців.

Звичайно ви маєте можливість вибрати інший спосіб просування товару. Наприклад, за допомогою сторінки, що продає - лендінг пейдж. Але односторінковий сайт не зможе привернути такий об'єм цільового трафіку, як якісний інтернет портал. Перевагою останнього також є те, що цей вид ресурсів може легко утримувати цільову аудиторію притягаючи при цьому нових користувачів.

Створення якісних порталів в Ужгороді

створення порталів Ужгород

Якщо ви цілеспрямовано маєте намір продавати великий асортимент різнопланової продукції в режимі онлайн, тоді буде доречним створення інтернет магазину в Ужгороді онлайн комерція розвивається досить стрімко, оскільки з кожним днем росте кількість користувачів, які сміливо та успішно роблять покупки в інтернеті. Іншими словами, довіра до інтернет бізнесу збільшується. Цим активно користуються підприємці.

Будь-який портал має багато різних сервісів. Чим їх більше, тим обширніша цільова аудиторія, яка ними користується. В результаті ви отримуєте приріст цільового трафіку. Серед даних людей є ті, кого неодмінно зацікавить ваша комерційна пропозиція. Виходячи з цього, створення порталів в Ужгороді грунтується на розробці потужної програмної частини (движка). Також не останнє місце займає веб дизайн й верстання. Так склалося в житті, що люди люблять усе привабливе, стильне. Це стосується також сайтів. Сучасний стиль дизайну, кросбраузерне верстання роблять свою справу. Хоча для представлених проектів основою є наявність корисної інформації, функціональність, якісний шаблон дизайну, який підходить під тематичний напрямок ресурсу, буде якраз до речі. Наприклад для створення дизайну сайту потрібні знання в області комп'ютерної графіки, (навички роботи з графічними редакторами), HTML, CSS, Java Script. Усіма перерахованими знаннями і досвідом володіють кваліфіковані фахівці професійної веб студії. Тому розробка порталів в Ужгороді, чи будь-яких інших web ресурсів для них не буде проблематичним. В результаті ви отримуєте:

Розробка порталів Ужгород

  • сучасний, стильний дизайн;
  • багатофункціональний проект;
  • якісне наповнення контентом;
  • зручну панель адміністрування ресурсу.

розробка порталів Ужгород

Веб розробка вимагає такої послуги, як просування сайтів. Тобто, зусиль SEO фахівця, що допомагає оптимізувати проект для подальшого просування в пошукових системах. Взагалі створення сайтів в Ужгороді завжди супроводжується внутрішньою оптимізацією. Без цієї роботи буде складно привернути пошуковий трафік. Як відомо за статистикою більшість користувачів потрапляють на сайти саме через пошукову форму. Так, що SEO по колишньому залишається основою в просуванні будь-кого інтернет проекту. Для посилення ефекту звісно потрібне задіювання маркетингових інструментів. У наш час SEO тісно пов'язано з SMO та SMM.

Професійне створення порталів в Ужгороді, хоч коштує дорожче, ніж наприклад, створення такого невеликого проекту, як сайт візитка, але у результаті ви отримуєте повноцінний, унікальний, функціональний, інформативний, оптимізований ресурс.

Іноді студії трохи виходять за межі звичної діяльності та пропонують дещо іншого роду послуги. Наприклад такі, як розробка мобільних додатків. Хоча ця діяльність також має деяке відношення до web середовища. Оскільки все більше людей використовують сучасні мобільні пристрої для виконання різного роду роботи в мережі.

Якщо вас цікавить якість, оперативність, лояльна цінова політика, звертайтеся до професіоналів .

Розробка порталів Ужгород - +38 095 694 15 63

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф