Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення лендінг пейдж Ужгород з красивим дизайном

Щоб здійснювати прямі інтернет продажі потрібний торговий майданчик із переліком товару і можливістю його придбати. Останнім часом для представленої мети використовують Лендінг Пейдж в Ужгороді онлайн комерція активно розвивається. Йдеться про сторінки, які продають. Із їхньою допомогою можна просувати не лише продукцію, але й послуги. Щоб створити landing page потрібна допомога кваліфікованих фахівців у сфері веб розробки. Для створення Лендінг Пейдж в Ужгороді потрібні послуги кваліфікованого дизайнера, web програміста, досвідченого маркетолога і копірайтера, який буде займатись написанням унікального текстового контенту рекламного характеру. Це звичайно не розробка мобільних додатків, або створення інтернет магазину, де присутня велика кількість категорій товару та різноманітні додаткові модулі, розширення, але проте дана робота вимагає певних зусиль, використання відповідних знань, а також напрацьованого досвіду, щоб був досягнутий позитивний результат, а саме:

Створення Лендінг Пейдж Ужгород

  • приплив цільового трафіку;
  • зацікавленість користувачів в представленій інформації;
  • збільшення конверсії;
  • популяризація бренду в мережі.

Лендінг Пейдж Ужгород

Це збалансований, поетапний процес. У продаючих сторінок, окрім інформативного вмісту, не останню роль відіграє оригінальний веб дизайн в Ужгороді є відмінні фахівці в цьому напрямі. Зверніть увагу, всі сучасні лендінги відрізняються якісним шаблоном дизайну з додаванням різних сучасних стилів і ефектів анімації.

Тепер трохи про зовнішній вигляд та особливості контенту односторінкових сайтів. Лендінг складається із всього лише однієї веб сторінки на якій є присутньою рекламна, комерційна пропозиція, а також можливість відразу нею скористатися. Іншими словами, можна замовити товар, або послугу, оформити підписку, чи реєстрацію.

landing page Ужгород

Головним елементом кожної Лендінг Пейдж в Ужгороді є унікальні, продаючі тексти. До них відносяться сама комерційна пропозиція, яка складається з декількох рядків і власне заклик до дії в результаті прочитання якого у користувача повинно виникнути бажання її здійснити. Рекламний текст із комерційною пропозицією розміщується в самому верху сторінки, користувачі побачать його першим. Графічний контент представляє зображення зовнішнього вигляду товару. Якщо воно якісне це також позитивно вплине на потенційного споживача.

Навпроти зображення товару йде заклик до дії - рекламний текст закликає користувача зареєструватися, або замовити товар, (послугу) по посиланню нижче.

landing page Ужгород

Також варто розміщувати інформацію про дію різних акцій. Бажано обмежених за часом. Це змусить потенційного покупця швидше прийняти ствердне рішення.

Якісне створення Лендінг Пейдж в Ужгороді передбачає розміщення спеціальних тригерів, що викликають довіру у клієнтів (хороших відгуків про компанію і продукцію, сертифікатів якості...). Ось приблизно так виглядає будь-яка сторінка із комерційною пропозицією. Вірніше такою є її структура.

Щоб привернути цільовий трафік, збільшити конверсію, просування треба довіряти досвідченим маркетологам. Наприклад, Лендінг Пейдж в Ужгороді, як й будь-який інший інтернет ресурс вимагає такої послуги, як просування сайтів Ужгород є містом талановитих фахівців в цій сфері і не лише.

У процес під назвою - створення сайтів завжди включається SEO фахівець для проведення внутрішньої оптимізації ресурсу за ключовими словами семантичного ядра з метою пошукового просування. Але для розкручування вище представленого ресурсу прийнято використати методи пов'язані більшою мірою з інтернет маркетингом.

Сучасні студії займаються не лише такою роботою, як розробка лендінгів. У їх діяльність входить створення таких проектів, як сайт візитка, корпоративних сайтів, онлайн магазинів, створення порталів в Ужгороді на професійному рівні.

Лендінг Пейдж Ужгород - +38 097 701 51 59

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф