Беручи до уваги сучасний ритм життя і потребу в створенні все нових і нових веб-ресурсів, Phoenix (Elixir) значно спрощує процес, оскільки має унікальну можливість об'єднання різних програмних компонентів. Тепер не потрібно витрачати багато часу на розробку сайту, досить просто скористатися фенікс (еліксир). Маючи в основі злагоджену систему, програміст Phoenix (Elixir) дописує специфічні компоненти, які стануть відмінною рисою майбутнього сайту. Особливість полягає в тому, що програміст фенікс (еліксир) проявляє свою творчість, а не повертається кожен раз до написання одних і тих же структур. Таким чином можна зосередитися на впровадженні нових функцій і можливостей, які легко вписуються в каркас, вихідним пунктом якого є розробка на Phoenix (Elixir). Зручно, що ніяких помилок у готовій структурі бути не може, відповідно, не потрібно витрачати сили на перевірку і тестування. Завдяки своїм унікальним особливостям, фреймворк Phoenix (Elixir) може реалізовувати проекти різного рівня складності. А якщо ще і звернути пильнішу увагу на основи бізнес-процесів, то успіх новому сайту або додаткам гарантований. Від цього, до речі, буде залежати і те, скільки коштує створити сайт. Але, виходячи з перерахованих вище умов, ціна буде цілком реалістичною.
Особливості, якими користується програміст Phoenix (Elixir)
Phoenix (Elixir) досить успішно справляється зі своїми функціями, тому до нього звертається все більше число фахівців з веб-розробок. Адже методологія тут настільки хороша, що, слідуючи запропонованим правилам і вказівникам, можна легко уникнути помилок в процесі проектування сайту. Важливе місце тут займає і MOTOCMS. Безперечними перевагами, які використовує в своїй роботі програміст Phoenix (Elixir), є такі особливості каркасних систем:
- не вимагають значних витрат часу;
- здатні витримувати значні навантаження;
- досить просто модернізуються і масштабуються;
- розробка на Phoenix (Elixir) має достатній рівень безпеки.
Домогтися надійної роботи новоствореного сайту можна лише в разі використання Phoenix (Elixir). Адже саме ця система постійно самовдосконалюється і виправляє помилки, знижуючи ймовірність появи їх в майбутньому.