Що собою являє розробка на Yii

розробка на Yii Yii служить відмінною основою для створення вивіреної і точної структури веб-сервісу. Можливості Йіі роблять розробку досить простою, а результат не потрібно чекати надто довго. Це відбувається тому, що каркас складається з відточених часом і майстерністю інших програмістів елементів. В результаті програміст Yii базується на інструментах, в яких немає жодної помилки. Тому він витрачає набагато менше зусиль, адже перевіряти кожну частину коду вже не потрібно - це вже було зроблено. У процесі створення сайту або програми програміст Йіі вигідний також і тим, що система, яка є базовою, легко піддається змінам. Якщо необхідні додаткові функції, їх можна додати без шкоди для цілісності всієї конструкції. Розробка на Yii - це готовий шаблон, який можна використовувати, детально не розбираючись в архітектурі або принцип роботи програми. Завдяки цьому фреймворк Yii дозволяє в стислі терміни отримати працездатний веб-сервіс. Очевидно, що з труднощами можна знайти людину, яка буде заперечувати важливість такого прийому в сучасному світі. Якщо необхідний сайт, створення якого передбачає розробку з нуля, то Yii тут буде незамінний у зв'язку з тим, що його продукти можуть застосовуватися навіть на складних сайтах, витримувати великі навантаження і бути максимально безпечними.

Програміст Yii: умови роботи

розробка на Yii Оскільки Yii містить в своїй структурі великі каталоги бібліотек, необхідних для функціонування сайту, то він може пов'язувати воєдино всі застосовувані програмні компоненти. Формувати програму таким чином виходить без особливих труднощів. У зв'язку з цим часто застосовується і UMI.CMS. Щоб програміст Yii міг коректно виконати свою роботу необхідно:

  • ставити чіткі завдання для кінцевого продукту;
  • розуміти механіку основних бізнес-процесів;
  • визначити необхідні функції.

Варто зазначити, що розробка на Yii передбачає лише створення каркасу для проекту, а всі необхідні доповнення потрібно вносити в індивідуальному порядку. Тобто будь-які функції або пункти меню сайту прописуються окремо. І все ж, замість того, щоб створювати масу коду з нуля і перевіряти його на наявність помилок, застосування готового набору інструментів - це відмінний варіант для створення працездатного сайту або програми. Буде потрібно всього лише підігнати його під запитувані параметри.