Розробка сайту ОСББ (комунальної служби) у Львові

Розробка сайту ОСББ (комунальної служби) у Львові

У кожній українській родині використовують послуги водопостачання, газопостачання, електопостачання і теплопостачання та споживачів хвилює безперебійне постачання цих видів послуг і методи оплати. Саме тому люди шукають інформацію яка б розкривала діяльність комунальних служб. Щоб бути в дусі часу і інформувати кінцевих споживачів комунальним службам необхідні інтернет-ресурси. Власні сайти потрібні не тільки аварійним службам, а й ЖЕКам.На цих ресурсах люди зможуть отримувати в режимі онлайн консультації профільних фахівців.

Створення сайту комунальних служб як інформаційного каналу

Створення сайту комунальних служб як інформаційного каналу

Розробка сайту комунальних служб - тривалий і складний процес, який повинен відбуватися в суворій відповідності із законодавчою базою. Оскільки ці структури офіційні, то інформація, що знаходиться на таких сайтах повинна бути повністю зрозуміла споживачам та строго відповідати закону.

Розробка сайту ОСББ (комунальної) теми передбачає використання простого і лаконічного дизайну, шапка такого веб-ресурсу повинна в обов'язковому порядку містити логотип ОСББ (комунальної служби) і бути виконана у фірмових кольорах.

Розробка сайту комунальних послуг передбачає написання статей і новин для сайту і тут слід враховувати, що всі тексти таких сайтів повинні носити офіційний, але не формальний характер.

Створення сайту комунальних служб містить у собі наповнення розділу «Про компанію», в якому коротко представлені історія і досягнення даної ОСББ (комунальної служби). На сайті повинні бути чітко виділені послуги з докладним описом і прайсами. Для оперативного зв'язку з комунальною службою веб-ресурс повинен містити контакти, такі як телефон диспетчера і е-мейл директора.

У веб-студії «Sufix Agency» можна замовити наступні види створення сайтів комунальних служб:

  •  сайти-візитки;
  • корпоративні сайти;
  • лендінги;
  • портали

 

Реклама сайту ОСББ (комунальної) тематики

Реклама сайту ОСББ (комунальної) тематики

Багато хто вважає, що створення комунального сайту послуг водопостачання, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, аварійних служб і ЖЕКів багато в чому офіційний процес і що комунальні служби міста не потребують будь-якої реклами. Але це твердження не є вірним, дуже важливо формувати серед споживачів позитивний образ комунальних служб і викликати до них довіру, і саме цьому може сприяти грамотна і широкомасштабна реклама в Інтернеті.

Розробка сайту ОСББ (комунальної) тематики в обов'язковому порядку повинна припускати зворотний зв'язок, такий як онлайн-чати, сторінки «Питання-відповідь» і відгуки, що буде сприяти формуванню сприятливого іміджу в очах споживачів.

Просування сайту ОСББ (комунальної) тематики, також як і будь-якого іншого сайту, передбачає виведення веб-ресурсу на перші сторінки пошукових систем і реєстрацію в каталогах. Зробити рекламу більш індивідуальною і менш формальної допоможе публікація тематичних постів в соціальних мережах.

Замовляйте створення сайту комунальних служб в «Sufix Agency» і ви станете ближче споживачам, які охоче будуть користуватися вашими послугами.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф