Створення сайтів в сфері будівництва та нерухомості у Львові

Створення сайтів в сфері будівництва та нерухомості у Львові

Психологи знають про те, що багато покупок люди роблять спонтанно й емоційно, це твердження вірне при купівлі квітів і одягу, дитячих товарів і прикрас. Але коли мова заходить про покупку техніки і нерухомості, то вони робляться під впливом розуму. Купівля нерухомості вимагає багато додаткової інформації та виваженого рішення.

Розробка сайту послуг в сфері будівництва та нерухомості

Розробка сайту послуг в сфері будівництва та нерухомості

Якщо Ваша компанія пропонує нерухомість від будівельників або Ви представляєте агентство нерухомості, то вам необхідна розробка сайту на тему нерухомості. Також створення сайту будівельної тематики потрібно фірмам, які торгують системами опалення, сантехнікою, дзеркалами і вітражами, кондиціонерами та системами очищення води.

Основним завданням, яке стане вирішувати сайт будівельної компанії є інформування клієнтів про вже виконаних об'єктах. На цих сайтах повинні бути представлені плани і фотографії, схеми і калькулятор для розрахунку квадратних метрів.

Звертаючись в веб-студію «Sufix Agency» ви можете бути впевнені в тому, що Ваш сайт будівельної фірми буде створений на якісному конструкторі і в підсумку ви отримаєте зручну систему управління.

На вашому сайті будуть:

  • цікаві статті;
  • інформація про акції;
  • слайдери і галереї зображень;
  • новинний інформер;
  • функції зворотного дзвінка і поширення в соціальних мережах.

Створення будівельного сайту означає продуманий і лаконічний дизайн, в якому не повинно бути нічого зайвого, але в повній мірі повинен бути представлений бренд-бук. На цьому сайті будуть розділи «Про нас», «Новини», «Послуги», «Кейси і приклади робіт», тут же можна буде знайти велику кількість якісних фотографій, дозвільну документацію, прайс-листи і калькулятор.

Реклама сайту будівельної тематики в Україні

Реклама сайту будівельної тематики в Україні

Розробка сайту будівельних послуг в Україні - справа не теряпящее поспіху і помилок, саме тому його слід довіряти веб-студії з хорошою репутацією. У «Sufix Agency» працюють найкращі фахівці Західної України, які якісно і швидко розроблять для вас сайт нерухомості або будівельних послуг і при цьому виконають роботу недорого.

Просування сайту за тематиками будівництво і нерухомість в таких сферах як нерухомість від будівельників, агентства нерухомості, продаж систем опалення, сантехніки, дзеркал і вітражів, кондиціонерів і систем очищення води потребуватиме певних знань в області маркетингу. На цьому етапі дуже важливим стане виділення переваг вашої і фірми і створення рекламних кампаній, які будуть стрімко поширюватися в Інтернеті. Довіряючи рекламу свого сайту «Sufix Agency» вже через місяць ви зможете побачити як до вас приходять клієнти з пошукових систем і соціальних мереж.

Розробка і просування сайту будівельної тематики, замовлене в «Sufix Agency», швидко окупається і приносить додатковий прибуток, звертайтеся в нашу веб-студію і ви завжди будете залучати задоволених клієнтів.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф