Проектне програмування і розробка на Symfony

розробка на Symfony Для комфортної і оперативної роботи на будь-якому веб сайті не обійтися без багатофункціонального фреймворка. Платформа Symfony як не можна краще підійде для створення як простих, так і складних програмних проектів. Для початку визначимося, що ж таке каркас симфони. Найбільш ємне позначення функціональності цієї платформи звучить наступним чином - це full-stack веб-фреймворк, написаний на PHP. Говорячи простими словами, фреймворк Symfony - це бібліотеки різних автономних компонентів, які з'єднуючись між собою утворюють веб платформу. Важливо, програміст Symfony сам вибирає потрібні бандли, в залежності від поставленого завдання. При цьому, можна скористатися готовими шаблонами з мінімальним набором функцій для створення простого додатка. При розробці на Symfony складного орієнтованого проекту доведеться попрацювати. Але тільки так вийде оцінити всю міць повного функціоналу Symfony. Процес роботи цієї платформи пов'язаний з багатьма перевагами, які варто описати докладніше.

Як працює програміст Symfony

Краще рішення оформлення веб сайту, щоб його рейтинг постійно був на рівні, це створення landing page. Простий в експлуатації інтерфейс незмінно буде залучати більше клієнтів. Ну а програмісту симфони буде значно легше з цією платформою. Там, де робота на чистому PHP займає багато часу, Symfony істотно скорочує кількість маніпуляцій з тим же об'ємом роботи. розробка на Symfony Говорячи про переваги розробки на Symfony неозброєним оком відразу видно три головних плюса цього фреймворка.

  1. Економія часу.
  2. Повна свобода вибору модулів, можна встановити лише ті, які дійсно потрібні і важливі для роботи сайту.
  3. З другого пункту плавно випливає третій - швидкість роботи сайту та економія дискового простору.

Кожен програміст Symfony знає, що фреймворк працює на шаблоні проектування (програмування) MVC і на принципах ООП. Також, в цій системі є контролер, є вид і модель даних різних бандлів, а їх на секундочку в цьому каркасі дві з половиною тисячі. І будь-який з них при підключенні і налаштуванні буде працювати належним чином. Цей фреймворк активно використовується не тільки як для створення інформаційних сайтів, а й для розробки торгових майданчиків . Резюмуючи можна стверджувати, що робота з даним фреймворком не завдасть абсолютно ніякої складності. Однак, новачкам в цій сфері, щоб уникнути можливих проблем, рекомендується все ж звернутися до фахівців.