Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення складних порталів Полтава

Найбільше користувачів постійно відвідують сайти, які можуть надати їм багато корисної інформації і різні функції: живе спілкування, новини, розваги.

Останнім часом створення порталів в Полтаві популярно серед компаній, які зосереджують цільову аудиторію і надають їй інформацію про свою діяльність, випуск продукції. Тому розробка порталів послуга дуже затребувана.

Раз вже пішла мова про просування товарів на споживчому ринку, то це можна успішно здійснювати за допомогою оригінальних та в одно час простих односторінкових сайтів, або як їх ще називають - лендінг пейдж, продаючих сторінок. Але тут маркетингова стратегія дещо інша, чим в процесі просування будь-якого подібного інтернет ресурсу. До того ж лендінги дозволяють продавати лише один вид продукції, або послуг. На них багато контенту розмістити не представляється можливим. Їхня ціль – коротка реклама й продаж пропозиції.

створення порталів Полтава

Хоча таке завдання є дуже не простим, як створення порталів Полтава саме те місто в якому працюють досвідчені веб розробники, що легко вирішують питання будь-якої складності. Не має значення створення інтернет магазину в Полтаві це, корпоративного проекту, або будь-якого іншого ресурсу.

Кожен портал потребує сучасного, унікального стильового оформлення, зручного для користувачів. Для цього потрібний професійний веб дизайн. Для розробки шаблону дизайну сучасними дизайнерами використовуються тільки передові технології.

Окрім вище описаного, розробка порталів в Полтаві звичайно потребує веб програмування. Створення тієї частини програмного коду, (скриптів), яка відповідає за функціонування усіх представлених на ресурсі html форм і окремих сервісів. Для розробки сайтів програмістами в основному використовується мова php за допомогою якої пишуться скрипти. Уся інформація пов'язана з обробкою зберігається у базі даних (MySQL). Кожен програмний скрипт виконується сервером. Основне призначення програмного коду - обробка інформації, яку вводять користувачі мережі.

Розробка порталів Полтава

розробка порталів Полтава

Над такою роботою, як створення порталів в Полтаві наполегливо працює цілий штат досвідчених фахівців. Серед них:

  • web дизайнер (зовнішній вигляд сайту, стильний шаблон сторінок);
  • програміст (програмна частина, функціональність проекту в цілому, движок);
  • маркетолог (піар, популяризація у всесвітній мережі);
  • контент менеджер (наповнення текстовим, графічним контентом);
  • СЕО фахівець (пошукове просування).

Цей тісно згуртований колектив працює, як один механізм для досягнення спільної, поставленої мети.

Створення порталів Полтава

На початку, щоб портал придбав першу цільову аудиторію потрібна пошукова оптимізація, а саме послуга - просування сайтів Полтава має багато відмінних компаній з професійними SEO фахівцями. При успішній внутрішній і зовнішній оптимізації, а також правильному використанні інструментів сучасного маркетингу ваш ресурс швидко набере популярність в мережі.

Взагалі створення сайтів будь-якого рівня складності вимагає творчого підходу в усіх відношеннях, певних знань і звичайно ж наявності досвіду. Навіть якщо це простий сайт візитка, який можна створити з використанням одного лише статичного верстання.

Звичайно для створення порталів, або онлайн магазинів, а також такої роботи, наприклад, як розробка мобільних додатків потрібно більше знань і умінь. Але в представленому місті є компанії для яких подібна робота є постійною й завжди здійсненною. Оскільки вони намагаються підбирати тільки найталановитіших та досвідченіших співробітників, що розуміють поставлені перед ними цілі, чітко їх виконують.

Розробка порталів Полтава - +38 063 737 32 85

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф