Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення лендінг пейдж Полтава | Продажі вже сьогодні

Ефективні продажі в режимі онлайн вже давно не є новинкою у світі і успішно розвиваються в нашій країні. На кожен вид товару завжди знайдеться своя цільова аудиторія. Але для онлайн продаж потрібний торговий майданчик - Лендінг Пейдж Полтава - місто з досить розвиненим напрямом в плані онлайн комерції.

Продавати за допомогою односторінкових сайтів - landing page в Полтаві і в інших великих містах нашої країни вигідно. В результаті ми отримуємо:

  • значне розширення цільової аудиторії;
  • збільшення конверсії;
  • рекламу компанії і її продукції.

Лендінг Пейдж Полтава

Вже давно у нас є багато бізнесменів, які успішно просувають сторінки, що продають, виставляють на них свою продукцію, або послугу і регулярно заробляють на цьому пристойні гроші.

 

Що саме представляє собою розробка Лендінг Пейдж в Полтаві?

Це по суті веб сторінка на якій є певна комерційна пропозиція. Тобто користувач може побачити продукт, коротко ознайомитися з його властивостями і за бажання замовити.

При створенні Лендінг Пейдж в Полтаві може використовуватися навіть просте статичне верстання html документів, що і власне відбувається. Але все одно людині яка не знає, що таке веб дизайн подібна робота буде не під силу. Для цього існують професійні студії, які швидко і якісно допоможуть вирішити це питання.

Щоб знайти відповідну студію варто в першу чергу звернутися в мережу. Наприклад, із запитом - створення Лендінг Пейдж в Полтаві. Або щось в цьому роді.

Продаюча сторінка, як і будь-який інший інтернет ресурс, має привабливий і сучасний дизайн. У плані інтерфейсу є присутнім усього лише одне графічне посилання на яку зацікавлений користувач тисне, щоб зробити замовлення. Більшою мірою подібний сайт складається з текстової інформації комерційного характеру і деяких інших важливих елементів. Також є присутньою графіка, яка наочно демонструє потенційному покупцеві сам товар. Вірніше його зовнішній вигляд.

landing page Полтава

landing page Полтава

Наприклад, в самому верху завжди є важливий текст, що лаконічно й коротко описує безпосередньо суть комерційної пропозиції. Будь-який онлайн користувач, який відкриє у браузері продаючу сторінку, зверне увагу на ці рядки. Над текстами повинен гарненько попрацювати маркетолог. Тоді буде потрібний ефект.

Як правило, сам заклик до здійснення дії йде в правій колоні, а відразу під ним посилання на сторінку оформлення замовлення, або реєстрацію.

Ліва колона представлена для графіки. Іншими словами для фото з наочним видом продукції.

Під цими елементами розміщують для користувачів інформацію про знижки і акції. Якщо такі є.

Також робота над Лендінг Пейдж в Полтаві передбачає розміщення спеціальних тригерів довіри, які говорять клієнтам, що пропозиція вартує уваги і вкладених грошових коштів. Можна помістити, наприклад, різного роду сертифікати, або відгуки задоволених клієнтів.

Створення Лендінг Пейдж Полтава

Сам низ представленого проекту детально розповідає користувачеві, як саме працює комерційна пропозиція. Цей опис декількох простих кроків до бажаної мети. Краще, якщо все це буде викладено в красивому графічному виді.

Представлений процес не є занадто складним в плані веб розробки. Звичайно це не розробка мобільних додатків. Або створення порталів Полтава - місто талановитих web розробників, що якісно виконують будь-яку роботу.

На основі лендінгу можна створити такий повноцінний проект, як сайт візитка.

Щоб був приплив цільового трафіку просування сайтів необхідно навіть для сторінок, що продають. Хоча в даному випадку стратегія буде дещо іншою. Практично будь-яка сучасна студія запропонує вам не лише створення сайтів в Полтаві, але і повний спектр послуг з їх просування в мережі Інтернет.

Лендінг Пейдж Полтава - +38 095 694 15 63

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф