Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
by-shyna.com
Вивели в ТОП в 10 обласних центрах України 2-ма мовами
бу шини Львів - ТОП-3
бу шины Одесса - ТОП-1
бу шины Винница - ТОП-1
бу шины Харьков - ТОП-1
бу шины Киев - ТОП-10
бу шины Днепр - ТОП-1
...
* інформація актуальна від червня 2018 року, реальні дані сьогодні можуть дещо відрізнятись.
rs-bud.com
Вивели в ТОП понад 50 ключових слів по будівництву у Львові і отримали трафік понад 5000 щомісяця
будівництво під ключ Львів - ТОП-1
будівництво під ключ - ТОП-1
будинок під ключ - ТОП-3
будівництво з цегли Львів - ТОП-3
будівництво Львів - ТОП-10
фундаментні роботи Львів - ТОП-3
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
aku.lviv.ua
Вивели в ТОП у Львові по основному пошуковому запиту і понад 3 роки сайт займає лідируючі позиції.
акумулятори Львів - ТОП-1
купити акумулятор Львів ТОП-5
купити акумулятор у Львові ТОП-5
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Навіщо потрібно просування сайтів в Одесі?

У сучасному світі кожній сфері бізнесу необхідно інтернет представництво. Щоб Ваша компанія не залишилася без уваги, потрібно якісне просування сайтів Одеса. Адже просто розробки сайтів в Одесі недостатньо, навіть за умови, що ресурси відрізняються приємним дизайном, зручною навігацією, корисною для клієнтів інформацією Просування сайту - це комплекс заходів, мета яких полягає в залученні якомога більшої кількості потенційних споживачів продукту, представленого на сторінках порталу. Головна перевага - залучення потенційних клієнтів з усіх куточків планети, яке здійснюється в цілодобовому режимі. Це сприяє стрімкому зростанню обсягів продажів і прибутку. Результатом грамотної розкрутки сайту стане:

 • переміщення ресурсу в ТОП результатів пошуку;
 • збільшення відвідуваності і зростання кількості потенційних клієнтів;
 • підвищення впізнаваності і поліпшення іміджу фізичної або юридичної особи.

Комплексний підхід у створенні і розкрутці сайтів - головне правило нашої компанії. «Суфікс» на ринку з 2007 року і, на сьогоднішній день, наш штат складається тільки з команди першокласних кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. Замовити просування сайтів в Одесі може кожен. Щоб отримати більш детальну інформацію, зателефонуйте за номером телефону 097 701 51 59. Ознайомитися з нашим портфоліо можна, перейшовши за посиланням https://websufix.com/portfolyo/.

SEO просування сайту: як вибрати виконавця?

Самостійне просування сайту навряд чи зможе зрівнятися з роботою команди професіоналів. Тому, першим кроком розкрутки можна вважати вибір грамотного виконавця. Як же правильно вибрати компанію по просуванню сайтів? Спочатку замовнику потрібно сформулювати свої цілі по SMARt-методикою.

S Specific - Конкретність Бажаний результат повинен бути сформульований максимально конкретно
M Measurable - Вимірність Ставити завдання потрібно в цифрах - вони допомагають перевірити, досягнуті вже цілі чи ні
A Achievable - Досяжність Судити про те, що мета досягнута можна лише в разі її конкретності і вимірності
R Relevant - Актуальність При формуванні мети спиратися треба на реальні потреби бізнесу, а також уточнювати їх необхідність в справі
t time-bound - Прив'язка до термінів Дата досягнення поставленої мети повинна бути конкретизована

Досяжність і актуальність цілей при СЕО просування сайту мають величезне значення. Припустимо прив'язувати їх до даних конкурентів. Прикладом може служити завдання - підвищення відвідуваності інтернет-магазину в Одесі. Бажаний результат слід озвучити, спираючись на аналіз трафіку сайтів конкурентів. Цифри «зі стелі» не допомагають як виконавцю, так і замовнику. Перш ніж замовити послугу по розкрутці сайту слід звернути увагу на наступні моменти:

 1. Наявність відповідного досвіду. Агентство по просуванню сайтів має давно існувати на ринку, мати портфоліо з достовірною інформацією і позитивні відгуки про виконану роботу.
 2. Гарантії SEO просування сайту. Жодна SEO-компанія не може дати 100% впевненості в тому, що через певний термін просувний ресурс займе перші позиції у видачі Google і Яндекс. Якщо замовник чує аналогічні обіцянки, значить він звернувся до шахраїв.
 3. Терміни. На просування сайтів в Одесі відводиться термін від 3 до 6 місяців.
 4. Сайт SEO-компанії. Ресурс виконавця відсутня в ТОПі за релевантними запитами? В такому випадку ні про яку пошукової оптимізації сайту не може бути й мови.
 5. Бюджет. Вартість розкрутки сайтів в Одесі має велике значення, однак при виборі компанії не варто робити ставку на занадто низьку або, навпаки, дуже високу ціну послуг. Надійне агентство зробить потрібні розрахунки заздалегідь, попередньо поцікавившись про раніше проведені роботи на сервісі.

Обов'язковою моментом є вимога у агентства по розкрутці сайтів списку виведених, 5-10 ресурсів в ТОП-5 в даний час по ВЧ і СЧ-запитам. Якщо SEO-студія не може надати замовнику подібну інформацію або підтвердити результат своєї діяльності, то існує висока ймовірність, що він нарвався на шахраїв.

Що таке пошукова оптимізації сайту?

SEO просуванням сайтів називається сукупність заходів, завдяки яким потенційний клієнт швидко виявить ресурс в пошукових системах Google, Яндекс, (hidden) Yahoo !. Воно зародилося одночасно з появою і розвитком пошукачів - в середині 1990 року і, до 1998, представляло собою спам ключами. Сьогодні його основна мета полягає у формуванні довіри ботів до інтернет-порталу. Фахівці умовно ділять методи SEO на:

 1. Білі - робота по розкрутці сайтів Одеса проводиться з дотриманням всіх рекомендацій пошукових систем. Суть методів завжди однакова - відсутність спроб обдурити пошукові алгоритми і накрутити рейтинг ресурсу штучно. Біле просування сайту включає якісний і корисний контент, зручний дизайн і структуру, лінкбілдінг, правильний підбір ключових фраз.
 2. Сірі - офіційно не заборонені пошуковими сервісами, але і не схвалені. Застосування сірих методів пошукової оптимізації сайту нерідко розцінюється як неприродне завищення популярності. До них відноситься Переспа ключовими словами, дорвеи, покупка посилань, тексти низької якості.
 3. Чорні - просування сайтів в Одесі здійснюється способами, які суперечать правилам пошукових систем. Чорні методи SEO - це свопинг, накрутка поведінкових факторів, прихований текст, однопіксельні посилання, дорвеи з редирект. Серед наслідків можна виділити поступове падіння трафіку до нуля, довічний бан пошуковими сервісами, розорення бізнесу.

Пошукової оптимізацією сайту надається регулярний потік відвідувачів на ресурс з пошуку. Цей вид трафіку називається пошуковим або органічним. Подібного каналу залучення трафіку, як і іншим, притаманний ряд плюсів і мінусів. Серед переваг розкрутки сайтів Одеса виділити можна наступні:

 • Рентабельність. SEO-трафік - це зацікавлені користувачі, які в пошуках конкретного товару або послуги заглянули на сторінку з пошукової системи. Їх можна назвати «теплими» відвідувачами, які готові прямо зараз придбати, замовити або залишити заявку. Тобто, разом з підвищенням видимості web-сайту в пошукових сервісах зростає і дохід бізнесу.
 • Високий рівень довіри аудиторії. У величезного числа користувачів інтуїтивно відсутня довіра до реклами, а ось топу пошукової видачі таких популярних пошукових систем як Google і Яндекс довіряють практично всі.
 • Поліпшення технічного стану ресурсу. Для високого ранжирування порталу необхідно відповідати певним стандартам пошукових систем. Працюючи над SEO просуванням сайту, можна домогтися його швидкого завантаження з будь-якого пристрою, а також виправити наявні помилки, які заважають робити покупки.
 • Поліпшення юзабіліті. Після впроваджень рекомендацій від фахівця працювати з сервісом стає набагато зручніше. Ресурс залишає у користувачів приємне враження, яке не тільки спонукає їх повернутися сюди ще раз, а й розповісти про нього друзям і знайомим.
 • Економія бюджету на рекламу. Звичайно, просування сайтів в Одесі вимагає певних фінансових витрат. Однак, ефект від відмінно виконаної роботи має довгострокову перспективу. Тобто, після успішного СЕО просування сайту приплив відвідувачів буде безкоштовним завжди, тоді як трафік через рекламні мережі повністю зупиниться з припиненням фінансування. Отже, оптимізація - це чудова інвестиція, яка допомагає економити кошти замовника.

Які ж недоліки притаманні SEO? це:

 • тривалий період виконання і отримання результатів;
 • відсутність чітких гарантій;
 • залежність від алгоритмів;
 • внесення доробок в функціонал ресурсу;
 • накопичувальний ефект.

З чого складається на просування сайту ціна в Одесі?

Більшість замовників в першу чергу ставлять запитання: якою буде підсумкова ціна розкрутки сайту в Одесі? І лише небагато в курсі, що швидко на нього відповісти неможливо. Більш того, з подібним питанням клієнти звертаються в різні компанії і, в підсумку, роблять вибір на користь виконавця, який назвав найменшу суму. Або навпаки, керуючись правилом: чим дорожче, тим краще, вибирають фахівця, що запросив за свої послуги непропорційно велику вартість. Це в корені неправильно, так як підсумкова ціна просування сайту в Одесі складається з:

 • Масштабу компанії. У великих агентствах працює велика кількість непрофільного персоналу. Це секретарі, юристи, менеджери з продажу, керівники відділів та їх заступники, оплата праці яких буде обов'язково включена у вартість оптимізації ресурсу.
 • Унікальних характеристик проекту. Особливу роль в просування сайтів в Одесі грає їх вік, адже на розкрутку "молодого" ресурсу може знадобитися набагато більше часу, так як пошукові сервіси не відразу почнуть «довіряти» новачкові.
 • Рівня конкуренції. Конкурентоспроможність ніші впливає як на обсяг роботи, так і швидкість розкрутки сайтів в Одесі. Адже зайняти перші позиції в ніші, де конкуренти практично відсутні, в рази простіше, ніж вибитися в лідери в середовищі юридичних послуг, стоматології та нерухомості.
Основні етапи розкрутки сайту

Процес SEO просування сайтів в цілому не змінюється, незалежно від країни, в якій виконується розкрутка, а також упор на який пошуковий сервіс робиться - Яндекс або Google. Обов'язковими етапами роботи є:

 1. Аналітичний. Перший крок являє собою проведення аналізу ресурсу і його тематики, а також дослідження сайтів конкурентів.
 2. Формування семантичного ядра. Складання СЯ включає в себе підбір ключових слів, які будуть відповідати всім запитам по тематиці сайту.
 3. Формування структури. За допомогою якісно складеної структури ресурсу з'являється можливість розширити запитальний індекс і залучити максимальну кількість потенційних клієнтів.
 4. Робота з внутрішніми посиланнями. Суть цієї стадії полягає в грамотній організації внутрішньої перелинковки.
 5. Внутрішня оптимізація. На цьому етапі проводиться виявлення і усунення дублів сторінок, тестування та оптимізація швидкості завантаження ресурсу, перевірка повноти інформації в розділі «Про компанію», настройка багатомовності.
 6. Оптимізація контенту. Крок включає в себе перевірку унікальності текстів і, при необхідності, її підвищення, формування унікальних метатегов і заголовків H1 вручну, настройку title і description.
 7. Підвищення показників юзабіліті. Чим комфортніше перебування користувача на порталі, тим більша кількість часу він на ньому проведе. А пошуковими системами враховуються поведінкові чинники, тому потрібно якомога довше затримувати відвідувачів на сайті.

Заключний етап розкрутки сайтів в Одесі представляє собою зовнішню оптимізацію. Простіше кажучи, це нарощування маси або отримання посилань на свій портал з інших web-сайтів. Адже чим більше якісних тематичних майданчиків посилається на ресурс, тим авторитетніше він стає в «очах» пошукових систем.

Яка на розкрутку сайту ціна в Одесі?

Ціна просування сайту в Одесі складається з наступних видів робіт:

 • визначення стратегії і цілі розкрутки, а також узгодження їх з замовником;
 • складання семантичного ядра;
 • розміщення вхідних посилань на ресурс;
 • написання продають текстів та текстова оптимізація;
 • проведення технічного аудиту порталу, виявлення наявних помилок і недоліків, підготовка техзавдання на їх ліквідацію;
 • проведення різних аналітичних заходів, без яких просування сайтів в Одесі неможливо.

Оплата послуг по оптимізації ресурсу може здійснюватися як разово, так і поетапно.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф