Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
Harvia™ — інтернет-магазин опалювальної техніки для бані та сауни
Переглянути проект
REBEL — інтернет-магазин вечірніх суконь
Переглянути проект
DTM — інтернет-магазин твердопаливних котлів
Переглянути проект
Інтернет-магазин світла Nanoled
Переглянути проект
BOOK KING книжковий інтернет магазин
Переглянути проект
DymoLux інтернет-магазин димоходів
Переглянути проект
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
LvivMebli — інтернет магазин меблів
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше

Створення інтернет магазину в Одесі

Створення інтернет магазину Одеса - одна з затребуваних послуг, яку готова виконати компанія Sufix. Багаторічний досвід у створенні майданчиків, що продають онлайн, дозволяє нам правильно відповідати на питання, як відкрити інтернет магазин. Тому сміливо звертайтеся до нас, ставте завдання, беріть участь в процесі і чекайте готового результату в обумовлений у договорі термін. Ми професійно підходимо до досягнення поставлених замовниками цілей. Якщо ви хочете на виході отримати продає ресурс - звертайтеся до нас. Також у нас можна замовити створення сайтів різної спрямованості. Чому створення інтернет магазину і продаж товару онлайн - вигідний крок? Весь процес обходиться дешевше, ніж покупка, оренда, зміст стаціонарної торгової точки. Але, щоб він працював по-справжньому ефективно, реалізацією проекту, починаючи зі створення ресурсу і продовжуючи його просуванням, повинна займатися команда професіоналів.

Як відкрити продає інтернет магазин в Одесі

Якщо вас цікавить питання, як відкрити інтернет магазин в Одесі, слід підготуватися до проходження наступних етапів:

 • Вивчення ніші, в якій трудиться клієнт, аналіз сайтів-конкурентів, розробка цілей і стратегії. У цей період члени нашої компанії зустрічаються безпосередньо з замовником або з його представниками. При таких зустрічах вирішується питання, як повинен виглядати готовий ресурс, які він буде вирішувати завдання. На даному етапі узгоджуються всі подробиці, визначається обсяг майбутніх робіт.
 • Проведення аналітики і вибір цільової аудиторії. Даний момент дуже важливий, так як він частково визначає дизайн, структуру, зміст і функціональні можливості ресурсу. Не менш важливо визначитися і з тим, які фішки і зачіпки найбільше зможуть привернути увагу користувачів.
 • Складання технічного завдання. ТЗ необхідно при створення інтернет магазину в Одесі. У ньому вказуються особливості проекту, фази розробки ресурсу. Технічне завдання, розроблене командою фахівців, що працює над реалізацією проекту, в обов'язковому порядку обговорюється з замовником.
 • Безпосередньо проведення робіт по розробці інтернет магазину в Одесі. Підготовка ресурсу є комплексним складним процесом. Важливо детально продумати і реалізувати сучасний дизайн майданчика. Фахівці працюють над тим, щоб структура ресурсу, форма подачі інформації були зручними. Сюди входять стадії прототипирования і створення макетів дизайну. Далі при розробці інтернет магазину створений макет відправляється на верстку. Застосовуючи спеціальні інструменти, HtML або CSS, програміст робить його функціональним, переводить в читається браузерами вид. Верстка повинна бути адаптований і кросбраузерності.
 • Перед тим як відкрити інтернет магазин і зробити його прибутковим, важливо наповнити ресурс якісним контентом, забезпечити приплив до нього цільової аудиторії. Тобто, роботи нашої компанії після створення конструктиву не закінчуються. Використовуючи рекламу і сео-просування, ми за короткий період часу просуваємо сайт в топ. Даний момент важливий для зростання аудиторії і, як результат - для збільшення обсягів продажів. Вміст порталу має постійно оновлюватися, щоб при ранжируванні пошукові боти звертали на нього увагу. Також надходження свіжої інформації постійно підігріває інтерес публіки.
 • Фінальне тестування - ще один важливий момент, який дозволяє відповісти на питання, як відкрити інтернет магазин в Одесі? Даний процес проводиться в період створення сайту і протягом декількох тижнів з моменту завантаження контенту, дозволяє виявити і усунути допущені помилки.

Переваги і мінуси розробки інтернет магазину в web-компанії

До того, як відкрити інтернет магазин в Одесі, варто вивчити плюси і негативні сторони різних варіантів розробки. Так, звертаючись до професіоналів, замовник отримує:

 • Системність підходу до створення продукту. У процесі беруть участь вузькоспеціалізовані співробітники обраної організації. Робота розподіляється між керівником проекту, веб-дизайнером, менеджером по контенту, seo-спеціалістом і т.д.
 • Співробітники веб-студій постійно в курсі останніх тенденцій в веб-дизайні. Це дозволяє їм впроваджувати нововведення в свої розробки, створювати сучасні і цікаві для цільової аудиторії ресурси.
 • При розробці інтернет магазину в Одесі на самому початку робіт співробітники агентства в обов'язковому порядку проводять аналіз конкретного ринкового сегмента, що працюють в ньому конкурентів, споживачів. Аналіз проведеної експертизи дозволяє запропонувати клієнту найбільш зручні методи співпраці.
 • Професійні веб-студії, створюючи проекти, підходять до кожного клієнта в індивідуальному порядку і гарантують якісну розробку майданчики, створення ексклюзивного дизайну. Комфортна в користуванні система адміністрування, після невеликого навчання професіоналами, дозволить замовнику керувати магазином своїми силами, вносити на сторінки необхідну інформацію, успішно продавати товари, послуги.
 • Співпраця з web-студією проводиться з укладенням договору, в якому зазначаються всі необхідні дії, терміни їх виконання, вартість та обов'язки сторін.

Мінуси при відповіді на питання, як створити свій інтернет магазин з залученням професійних студій, можуть бути наступними:

 • Вищий бюджет на створення ресурсу, в порівнянні зі зверненням до фрілансерам або при самостійному проведенні робіт.
 • При великому завантаженні обраного агентства доведеться почекати деякий час.
 • Як правило, всі роботи попередньо затверджуються і мають свій порядок виконання, тому не завжди варто розраховувати на термінові зміни.

Як формуються ціни на створення інтернет магазинів веб-студіями

Як створити інтернет магазин і о котрій годині він обійдеться? Відповідь на питання залежить від того, яким ви його бачите, і в яку компанію зверніться з приводу створення інтернет магазину в Одесі. Реальні ціни сьогодні коливаються в діапазоні від декількох тисяч гривень до цифр з значною кількістю нулів. Одна з причин такого розбігу цін полягає в тому, що кожна організація працює в своєму ціновому сегменті. Цікавлячись, які на створення інтернет магазину ціни пропонують компанії, варто звернути увагу на наступну інформацію:

Сегмент Вартість
Бюджетний від 10 000 до 30 000 грн.
Середньоринковий від 30 000 до 150 000 грн.
Преміум від 150 000 грн.

Щоб зрозуміти, в чому полягають відмінності між бюджетними та сайтами преміум рівня, важливо розуміти, які веб-майданчика створюють розробники. Як правило, розробка інтернет магазину, ціни на яку низькі, відбувається за шаблоном. Тобто, створюється певний шаблон, змінюється вміст і він продається черговому клієнту. Здавалося б - замовник виграє в матеріальному плані. Але, насправді такий конвеєр нікому нецікавий. Кваліфікованим фахівцям не хочеться отримувати за свої знання символічні суми. А замовник зіштовхується з тим, що його майданчик не приносить ніякої користі, так як ресурс не виділяється на тлі подібних. Створення інтернет магазину web фахівцями проводиться на індивідуальній основі. Готова майданчик відповідає цілям замовника, відрізняється унікальністю дизайну і наповнення. Компанія-розробник гарантує цілодобову технічну підтримку. В цілому на розробку інтернет магазину ціни залежать від наступних моментів:

 1. Як буде виконуватися робота - веб-студією, фрілансерами, своїми зусиллями.
 2. Вартість хостингу з доменним ім'ям.
 3. Яка буде обрана система управління інформацією.
 4. Тарифи на створення прототипу, контенту, верстки.
 5. Розцінки на роботи по просуванню.

На створення інтернет магазину ціни залежать і від місця розташування органу, який готує. Так, вартість робіт в Києві дорожче, ніж в Харкові чи Одесі. Замовлення на розробку інтернет магазину в одеській компанії Sufix починається від $ 2000 і залежить від потреб і амбіцій клієнта. Замовляючи створення інтернет магазину, треба знати, що в цю ціну не входить оплата домену. Вона проводиться щорічно власниками ресурсу. Також для постійного залучення клієнтів буде потрібно оплачувати трансляцію реклами на різних джерелах.

Як створити інтернет магазин своїми силами

Наскільки реально і як відкрити інтернет магазин в Одесі без залучення сторонніх людей і організацій? Сьогодні існують різні сервіси, які пропонують без специфічних знань в області програмування досить швидко здійснити розробку інтернет магазину своїми силами. Тут не потрібні додаткові витрати. Головне - послідовно виконувати необхідні дії. В такому випадку, чому часто люди звертаються до професіоналів і платять великі суми за їх роботу? Адже так просто знайти інформацію, як створити свій інтернет магазин, зробити певні кроки з розробки законопроекту і почати продавати! Реальність така, що самостійне створення інтернет магазину в Одесі має не тільки плюси, а й досить мінусів. До переваг самостійного проведення робіт відносять:

 1. Можливість автоматично отримати домен і хостинг при реєстрації.
 2. Створення інтернет магазину своїми силами не вимагає вкладення грошових коштів.
 3. Щоб зареєструватися та налаштувати торгову площадку, досить витратити кілька годин.
 4. Вирішити виниклі питання допоможе технічна підтримка.
 5. Асортимент шаблонів дозволяє вибрати оформлення на будь-який смак.
 6. У готовому шаблоні механізми оформлення заявок і отримання оплати передбачені розробниками завчасно.

Складно не погодитися з принадністю такої пропозиції. Але, наявні мінуси у використанні конструктора можуть перекреслити всі старання, і виявиться, що час було витрачено безрезультатно:

 1. Готовий сайт не відрізнятиметься індивідуальністю.
 2. Безкоштовний тарифний план сусідить з істотними функціональними обмеженнями.
 3. У базовому наборі можливостей не передбачено використання нових скриптів, кодів, плагінів, тому підігнати його під стилістику бренду навряд чи вийде. Для таких цілей доведеться скористатися платним тарифом.
 4. Ще один мінус, який виділяють, відповідаючи на питання, як відкрити інтернет магазин в Одесі своїми силами, використовуючи безкоштовні конструктори, лежить в складності інтеграції майданчики з платіжними системами.
 5. На безкоштовному сервісі прокрутка реклами може бути скасована виключно в платному порядку.
 6. При порушенні правил, адміністрація ресурсу може заблокувати і навіть видалити сайт.
 7. Для розширення асортименту або зміни адміністративної частини знадобиться перехід на новий майданчик. Це неможливо зробити без втрати позицій.
Як відкрити інтернет магазин для продажу

Якщо ви перебуваєте, в роздумах, як створити інтернет магазин, вибрати веб-студію, зверніть увагу на:

 • Наявність у неї власного web-сайту. Подивіться, як він оформлений, які використовуються картинки і наскільки грамотно написані тексти, наскільки зручна навігація, як швидко вантажаться сторінки.
 • Присутність портфоліо. Перш ніж замовити в конкретному місці розробку інтернет магазину в Одесі, зверніть особливу увагу на створені компанією сайти у вашій тематиці.
 • Присутність контактних даних. Сторінка з контактною інформацією повинна містити телефон, адреса веб-студії, електронну пошту.

Створення інтернет магазину в Одесі довірте компанії Суфікс. Наша спеціалізація - розробка різних видів сайтів. Ми знаємо, як відкрити інтернет магазин в Одесі. У нас можна замовити і просування сайту. Також доступна інтеграція продає майданчика з маркетплейсамі Пром, Розетка і іншими великими онлайн-ритейлерами, що діють на території України. Ознайомитися з нашими роботами можна за посиланням https://websufix.com/portfolyo/. Щоб зробити замовлення або отримати більш детальну інформацію, можна звернутися по телефону 097 701 51 59.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф