Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше

Особливості створення сайту в Одесі

Створення сайтів далеко не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Необізнаний користувач може дивуватися: що тут складного? Обдумав дизайн, зверстав, наповнив інформацією, і створення сайту вважається завершеним процесом. Однак, це глибока помилка. Адже процес розробки сайтів - тривалий і трудомісткий, що вимагає знань і досвіду. Щоб сервіс був успішним, він повинен привертати увагу якомога більшої кількості відвідувачів. Тому, при створення власного сайту потрібно акцентувати увагу на наступні особливості:

 • Дизайн. Це основний параметр, який оцінюють клієнти, тому він являє собою один з ключових елементів. Тут працює правило: чим менше креативу в дизайні, тим краще.
 • Домен. Доменне ім'я - це не просто набір букв, тому до його підбору потрібно підходити грамотно.
 • Структура. Ресурс повинен бути зрозумілим і зручним для користувачів з різним рівнем умінь і навичок.
 • Контент. Відсутність корисної інформації робить веб-сайт нецікавим для відвідувачів і, відповідно, він не принесе власнику прибутку.
 • Відсутність корисних тегів. Неправильна розстановка або повна відсутність тегів не дозволяє боту правильно зрозуміти призначення ресурсу, що призведе до відповідних проблем.
 • Фонова музика. Користувачі самі вибирають, яку музику і коли слухати, і гучне музичний супровід в більшості випадків призведе до закриття сторінки.

Крім того, при створення веб-сайту необхідно подумати про швидкість завантаження сторінок, кросбраузерності, правильному визначенні цільової аудиторії, відповідно порталу очікуванням ЦА, неприпустимість помилок, помилок, недоліків.

Розробка сайтів - з чого почати?

Насамперед необхідно визначитися, з якою метою планується створення сайтів Одеса. Важлива деталь - рід діяльності компанії-замовника, а також специфіка його товару або послуг. Навіть сама незначна особливість може зіграти ключову роль в процесі розробки сайтів. Ще важливо сформувати ідею майбутнього ресурсу: яку саме інформацію він повинен донести до відвідувачів. Далі потрібно визначитися з типом майбутнього web-сайту. Це може бути корпоративний портал, інтернет-магазин, сайт-каталог або посадкова сторінка. Вибір типу ресурсу здійснюється виходячи з покладених на нього функцій. Розробка сайтів Одеса вимагає ретельно продумати кожну дрібницю і нюанс, які в майбутньому мотивують потенційних клієнтів зробити вибір саме на вашу користь. Особливо важливо провести аналіз кількості запитів на вашу виду діяльності, які користувачі набирають в інтернеті за місяць. Також необхідно врахувати можливість сезонності бізнесу і оцінити чистий прибуток з одного продажу. І не забувайте про конкуренцію в мережі.

Створенням веб-сайтів яких видів ми займаємося?

Існують комерційні і некомерційні web-сайти. До першого виду належать:

 • інтернет-магазин - призначений для продажу товарів або послуг в режимі online;
 • landing page - головна мета полягає в конвертації клієнта в покупця або передплатника;
 • промо-сайт - зазвичай це одностранічнік з упором на імідж;
 • корпоративний портал - створення сайту здійснюється для внутрішнього застосування співробітниками, клієнтами, партнерами компанії;
 • сайт-візитка - переважно складається з однієї сторінки і включає загальні відомості про фізичну або юридичну особу, перелік товарів і послуг, контактні дані.

Серед некомерційних виділяють:

 • Блоги - можуть існувати як самостійна одиниця, а також бути частиною комерційного сайту. Блоги бувають персональними, корпоративними, професійними, нішевими, партнерськими.
 • Форуми - переважно створення сайтів проводиться для спілкування та обговорення різних тем.
 • Інформаційні сайти - містять величезну кількість сторінок і дивляться по безліч різних тем. Відмінна риса - наявність пошти, голосування, форуму, особистого кабінету.
 • Новинні сайти - основне завдання полягає в донесенні до якомога більшої кількості користувачів різних новин, які відбувалися, відбудуться чи відбуваються в даний момент.

Визначитися, створення веб-сайту якого типу потрібно досить просто, якщо мати уявлення про кожного з типів. Знаючи завдання і цілі майбутнього ресурсу, з'являється розуміння необхідного функціоналу та інших моментів.

Покроковий план розробки сайтів в Одесі

Послідовність створення сайтів в Одесі і чітка опрацювання кожного кроку - запорука успіху цілого проекту. Важливо строго дотримуватися черговість кроків і розуміти, що кожна зміна або правка, особливо непередбачені і неузгоджені заздалегідь, можуть істотно збільшити ціну сервісу і терміни розробки. Створення сайту включає декілька етапів:

 1. Підготовчий. Мета - виявлення всіх вимог до дизайну майбутнього ресурсу і технологічній основі проекту. Крім того, стадія включає визначення головних цілей та завдань порталу. Все це в веб-студії в Одесі обговорюється з замовником.
 2. Аналітичний. Коли всі цілі і завдання поставлені, постає питання: «Як і навіщо визначити цільову аудиторію?». Це найважливіший момент, адже на підставі отриманої інформації здійснюється формування структури, дизайну, змісту, функціональних можливостей ресурсу. Далі виникає необхідність в маркетинговому аналізі для визначення зачіпок і фішок, що привертають увагу користувачів.
 3. Створення ТЗ. У техзавданні прописуються основні вимоги проекту, його можливості та спосіб роботи, враховуючи аналіз ЦА і сайтів конкуруючих компаній, цілі і стратегія. У ТЗ не місце навіть найменших неточностей, так як це інструкція, в якій повинен бути чітко обумовлено весь процес розробки веб-сайту.
 4. Прототипування. Ця стадія створення сайтів в Одесі включає розробку спеціальних схем з докладним розташуванням елементів і навігацією. Навіщо це потрібно? Сьогодні в процесі створення веб-сайту деякі розробники не враховують зручність навігації. А дарма, адже продукція Apple полюбилася користувачам з усіх куточків планети багато в чому завдяки тому, що вона інтуїтивно зрозуміла користувачам з різним рівнем знань і умінь. У веб-студії в Одесі розробляється прототип ресурсу без будь-яких дизайнерських фішок, щоб створити чітку і зрозумілу структуру майбутнього проекту, проаналізувати її, виявити і ліквідувати недоліки, отримати згоду від клієнта.
 5. Створення макетів дизайну. В процесі розробки сайтів в Одесі цей крок вважається найважливішим, тому що відвідувачі насамперед звертають увагу на оформлення сторінки. Дизайнер, працюючи над оформленням, опрацьовує шаблони головної та внутрішніх сторінок. Створення зовнішнього вигляду ресурсу переважно ґрунтується на індивідуальних побажаннях клієнта і фірмовому стилі його компанії.
 6. Верстка. Цей етап створення веб-сайту представляє собою переклад дизайн-макетів в інтерактивний, якого читають браузерами вид. Тобто, використовуючи HtML або CSS, верстальник створює з уже готового дизайну робочий проект порталу. До верстці пред'являються особливі вимоги - вона повинна бути кросбраузерності і адаптивної.
 7. Програмування. Це дуже відповідальний і дорогий крок в процесі розробки сайтів, що включає створення і підключення програмних модулів, а також тут прописуються алгоритми взаємодії користувачів з ресурсом. Спосіб програмування безпосередньо залежить від обраної CMS-системи.
 8. Базове наповнення. Етап передбачає переклад контенту і фотографій в потрібний формат з подальшим розміщенням на веб-сторінках. Вміст порталу вимагає регулярних оновлень, в іншому випадку пошукові боти при ранжирування не будуть звертати на нього увагу. Важливий фактор - зацікавити якомога більшу кількість користувачів. Потрібно регулярно підігрівати інтерес відвідувачів свіжою інформацією.
 9. Тестування. Усунути помилки допоможе фінальне тестування, яке проводиться на етапі розробки сайтів в Одесі і кілька перших тижнів після завантаження контенту.

До основних кроків також можна додати SEO в Одесі, що допоможе йому вийти в топ і утримувати позиції, а також підготує до просуванню.

Як правильно вибрати веб-студію в Одесі?

Напевно, кожен замовник задавався питанням: як правильно вибрати веб-студію в Одесі? Перш за все, звернути увагу потрібно на наступні нюанси:

 • Власний web-сайт. Про яку розробці ресурсів може йти мова, якщо компанія проігнорувала створення власного сайту? Оцініть зручність навігації порталу, швидкість завантаження сторінок, дизайн, а також рекламу - її присутність має вас насторожити.
 • Портфоліо. Зайдіть на сайти, розроблені компанією, і оцініть, наскільки близька їх тематика і вашого майбутнього ресурсу.
 • Контактні дані. Сторінка з контактною інформацією повинна розміщувати таку інформацію: телефон, адреса веб-студії, e-mail. Не зайвим буде присутність фотографій працівників.

Суфікс - назва веб-студії в Одесі, яка спеціалізується на розробці різних видів сайтів, а також інтернет-маркетингу. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

Просування сайту в ТОП Google і Реклама Розробка Лендінгем Пейдж Розробка інтернет-магазину
Розробка бізнес сайту Стартапи, портали, дошки оголошень Веб-дизайн UL / UX

Ознайомитися з нашим портфоліо можна пройшовши за посиланням https://websufix.com/portfolyo/. Для отримання більш детальної інформації про створення сайтів в Одесі слід зателефонувати за номером телефону 097 701 51 59.

Скільки коштує створення сайту?

Мінімально можлива вартість створення сайту визначається його собівартістю, а максимальна - якістю підсумкового продукту, швидкістю виконання замовлення, брендом виконавця. В середньому, ціна складає 600$, при менших значеннях, швидше за все, замовник отримає сирої і недороблений продукт. З чого ж формується вартість створення сайту? На ціну впливають різні чинники, в числі яких:

 1. Масштаб компанії. Виходячи з того, що велика компанія змушена знімати великий офіс, утримувати величезний штат співробітників, давати платну рекламу своїх послуг, то всі ці витрати вона змушена закладати в ціну розробки веб-сайту. Витрати ж невеликий веб-студії в Одесі або фрілансера в кілька разів менше, тому сайт обійдеться замовнику значно дешевше.
 2. інклюзивної послуг. Дві схожі компанії можуть пропонувати своїм клієнтам однакові розцінки на створення сайтів в Одесі. Однак, потрібно детально вивчити, який функціонал і асортимент роботи включає в себе підсумкова вартість. Фразу «створення сайтів» кожен розробник розуміє по-своєму, робочий процес може мати на увазі і заміну контенту в типовому шаблоні, і розробку унікального ресурсу з широким функціоналом і оригінальним вмістом. Тобто, за одні й ті ж гроші клієнт може придбати як «все», так і «нічого».
 3. Залучення сторонніх виконавців. Успішна розробка сайтів вимагає присутності програміста, дизайнера, тестувальника і SEO-фахівця. Крім того, для написання тлумачних продають текстів знадобиться досвідчений копірайтер, а при необхідності зробити красиві фотографії співробітників, офісу або товару - хороший фотограф. Тому, виконавець повинен включити в підсумкову вартість витрати на послуги сторонніх фахівців або попередити замовника про додаткові витрати.

Не слід забувати, що в вартість розробки сайтів в Одесі не належать оплата домену, яку потрібно здійснювати щорічно, а також витрати на рекламу, необхідну для залучення клієнтів на різних джерелах. Крім того, кожна професійна студія пропонує лише базове навчання клієнта роботі з web-сервісом. Але, деяким замовникам потрібно персонально навчання роботі з сайтом, яке оплачується окремо.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф