Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
by-shyna.com
Вивели в ТОП в 10 обласних центрах України 2-ма мовами
бу шини Львів - ТОП-3
бу шины Одесса - ТОП-1
бу шины Винница - ТОП-1
бу шины Харьков - ТОП-1
бу шины Киев - ТОП-10
бу шины Днепр - ТОП-1
...
* інформація актуальна від червня 2018 року, реальні дані сьогодні можуть дещо відрізнятись.
rs-bud.com
Вивели в ТОП понад 50 ключових слів по будівництву у Львові і отримали трафік понад 5000 щомісяця
будівництво під ключ Львів - ТОП-1
будівництво під ключ - ТОП-1
будинок під ключ - ТОП-3
будівництво з цегли Львів - ТОП-3
будівництво Львів - ТОП-10
фундаментні роботи Львів - ТОП-3
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
aku.lviv.ua
Вивели в ТОП у Львові по основному пошуковому запиту і понад 3 роки сайт займає лідируючі позиції.
акумулятори Львів - ТОП-1
купити акумулятор Львів ТОП-5
купити акумулятор у Львові ТОП-5
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Комплексне просування сайтів в Мелітополі

СЕО просування сайту (Search Engine optimization) застосовується для кращого ранжирування веб-ресурсу в видачі пошукової системи, виведення його на лідируючі місця і істотного збільшення трафіку. Це трудомісткий і відповідальний процес, ціна помилки в якому дуже велика. Щоб з гарантованим результатом забезпечити якісне просування сайтів Мелітополь необхідно проведення комплексу пов'язаних заходів силами цілої команди професіоналів.

Оптимальним рішенням у такій ситуації виявиться звернення в веб студію SUFIX, яка працює на ринку з 2008 року і вже має більше 200 успішних кейсів. Наші фахівці допоможуть в найкоротші терміни забезпечити ефективну розкрутку сайтів в Мелітополі, а саме підняти сайт на верхні строчки пошукових систем, залучити нових клієнтів виключно за допомогою легального просування, при цьому раціонально витрачаючи виділені ресурси.

Плюси і мінуси просування сайту за допомогою SEO

За допомогою сео-оптимізації веб-ресурс залучає додатковий трафік, який отримав назву пошуковий або органічний. Як і будь-який подібний канал нарощування переходів таке просування сайтів Мелітополь має свої недоліки і беззаперечні переваги. До перших відносяться:

 • відсутня пряма плата за переходи. Користувач, який перейшов з пошукової сторінки, виявляється абсолютно безкоштовним. Тоді як при використанні контекстної реклами доведеться розщедритися за кожен клік, зроблений по оголошенню. Хоча існують і непрямі витрати. Адже просування сайтів через пошук вимагає залучення фахівців (штатних співробітників або цілого агентства), яким теж треба платити. Виправданням тут служить те, що органічний трафік все ж залишається значно дешевшим. Додатковою вигодою подібної пошукової оптимізації сайту є якісне комплексне вдосконалення всього проекту;
 • загальна оптимізація техстану веб-проекту. Сайт повинен відповідати стандартам і вимогам Автосистем пошуку, щоб потрапляти в ТОП видачі. Ефективне пошукове просування сайтів в Мелітополі дозволяє домогтися швидкого завантаження з будь-якого пристрою і ліквідувати помилки, що заважають покупкам;
 • органічний гарячий трафік. Пошук товарів або необхідних послуг користувачі здійснюють власними силами, без додаткових стимулів з боку продавця, в реальному часі;
 • гнучкий підбір запитів, що забезпечує продуктивне просування сайтів Мелітополь. Їх список визначається індивідуально без обмежень за загальною кількістю. Додатково існує можливість просувати найбільш маржинальні позиції, що дають найбільший охоплення клієнтів по конкретній тематиці;
 • удосконалення юзабіліті. Зручність використання перетворюється в найважливіший критерій пошукової оптимізації сайту. Алгоритми при ранжируванні все частіше звертають увагу на комфортність використання веб-ресурсу користувачем. Клієнту інтернет-магазину в Мелітополі має бути зручно поставити фільтр, підібрати необхідний товар, легко зробити замовлення обраного товару.

Деякими недоліками пошукового сео просування сайту вважаються:

 • певний тимчасовий лаг між прикладеними зусиллями і отриманим результатом. Для того, щоб проіндексувати сайт, пошуковики витрачають від двох до шести місяців;
 • фінансові витрати і витрати часу на доопрацювання ресурсу. На першому етапі SEO просування сайту важливо знайти професійного підрядника, який розробить дієвий план змін. Його реалізацію можна доручити власній команді або залучити кваліфікованих фахівців з розробці сайтів в Мелітополі;
 • обмежена кількість актуальних запитів. Якщо у вашій тематиці їх зовсім небагато, повноцінне пошукове просування виявиться невиправданим і нерентабельним.

Етапи пошукової оптимізації сайту

Незалежно від того, потрібно вам просування сайтів в Мелітополі, до іншої точки України або світу, кількість і послідовність дій, які вживаються в будь-якому випадку буде залишатися однаковим:

 1. Первинний аналіз стану веб-ресурсу, його тематики і структури, оцінка безпосередніх конкурентів.
 2. Формування первинного ядра пошукових запитів, вибір стратегії і складання плану робіт по подальшій розкрутці сайтів.
 3. Аудит і підготовка техзавдання для внутрішньої технічної оптимізації проекту.
 4. Безпосередня реалізація ТЗ, зокрема проведення перелинковки, доробка контенту, поліпшення юзабіліті, збільшення ваги ключових для просування сторінок, доробка посилального профілю, підвищення коефіцієнта конверсії.
 5. Перевірка і оцінка результатів проведеної раніше пошукової оптимізації сайту, аналіз ефективності проведеної роботи.
 6. Надання звітності по контрольних показників.
 7. Коригування і внесення змін в подальшу стратегію, розробка остаточного плану.

Результативне просування сайту - ціна в Мелітополі

Вартість розкрутки сайтів залежить відразу від декількох параметрів - гостроти конкуренції в ніші, якості використовуваного контенту і посилань, поточного стану сайту та поставлених завдань, обраного типу просування. Структура вартості формується з двох основних складових:

 • оплата праці членів команди по розкрутці сайтів в Мелітополі (програмістів, лінк-білдерів, контент-менеджерів, копірайтерів та т. д.), Її розмір прямо пропорційно залежить від обсягу і характеру реалізованих задач, кваліфікаційних вимог для їх виконання;
 • супутні витрати на просування сайтів Мелітополь, що включають оплату фахівців на аутсорс і плату за розміщення лінків на цільових ресурсах (ціна може істотно варіюватися виходячи із специфіки бізнесу і галузевої ніші).

Залежно від типу просування сайту ціна в Мелітополі на кожен конкретний метод варіюється. Актуальні дані вказані в таблиці нижче:

Тип просування Вартість просування
За конверсії від 2 доларів за лід
По позиціях від 1 долара за запит
За трафіку від 10 центів за перехід

Метою просування по конверсії служить залучення якомога більше значної кількості заявок на ресурс, вимагає роботи кваліфікованих співробітників і скрупульозного відстеження прийнятих клієнтських запитів. Головними плюсами є мінімальний ризик і те, що оплата проводиться відразу за готових клієнтів. До мінусів відносять високу ціну лидов, складність прогнозування і відсутність універсального підходу до різних видів бізнесу. Метод просування сайтів по позиціях відрізняється простотою і результативністю, але вже трохи застарів. Він передбачає виведення окремої групи ключів в лідери пошукової видачі. Буде особливо корисний, якщо ваш мережевий проект вже завоював певний авторитет серед користувачів, а ви прагнете вивести його в ТОП рейтингу по пошуковим запитам. Найбільш дешеве просування по трафіку найкраще підійде для молодих веб-ресурсів. До плюсів такої розкрутки сайту в Мелітополі відносять прозорість, оплату за результат, підвищення довіри з боку пошуковиків, зростання попиту на послуги або товари. Мінусами можуть виявитися залучення на ресурс незацікавленої аудиторії і додаткові витрати на інструменти, що забезпечують підвищену конверсію.

SEO оптимізація - найбільш ефективний метод розкрутки сайту

Для результативного залучення цільових відвідувачів на веб-ресурс і монетизації їх дій потрібна постійна комплексна робота щодо поліпшення проекту. Забезпечити безперервне зростання позицій в пошуку за ключовими словами, гарантувати просування сайту в Google, Bing або Яндекс дозволяє використання наступних популярних методів:

 • пошукова оптимізація (SEo);
 • партнерські програми;
 • контекстна, медійна, мобільна і відео реклама;
 • контекстно-медійні мережі;
 • прайс і галузеві агрегатори;
 • таргет-реклама в соціальних мережах;
 • контент і emali-маркетинг;
 • social media marketing (SMM);
 • видача в новинних агрегаторів;
 • робота з відгуками і згадками;
 • ретаргетінг/ремаркетинг.

Саме перший метод - сео просування сайту, залишається на даний момент найбільш затребуваним завдяки своїй невисокій вартості і відносній дешевизні. Особливо ефективний він, якщо товар або послуга вже давно позиціонуються на ринку, а пропонований вами асортимент товарів, їх якість і ціна сумірні з пропозицією ваших безпосередніх конкурентів. Необхідними умовами SEO просування сайтів в Мелітополі є наявність достатнього бюджету на доопрацювання веб-ресурсу. Фінанси повинні гарантувати безперервність проведення робіт в період від трьох місяців до року. Важливо, щоб в першій десятці рейтингу пошуковиків не всі позиції були вже захоплені маркетплейсамі, дошками оголошень, новинними ресурсами або сайтами-агрегаторами.

Замовити розкрутку сайту - ціна в Мелітополі

Залишаючись одним з найбільш дешевих способів залучення органічних відвідувачів SEO просування сайту є і найбільш прибутковим. Вартість послуги для замовника залежить від загального обсягу запланованих робіт. Для розкрутки сайту ціна в Мелітополі стартує з $ 200 при загальних термінах реалізації (з урахуванням інерції процесів) від трьох місяців. Головні переваги співпраці з нами в сфері розкрутки сайтів в Мелітополі:

 • солідний досвід роботи в галузі понад десяти років, наявність безлічі позитивних відгуків колишніх клієнтів;
 • тільки легальне просування сайтів Мелітополь, використання виключно «білих» методів;
 • ефективність послуг, що надаються, постійний контроль отриманих результатів;
 • комунікабельність і готовність підтримувати контакт з замовником на будь-якому етапі співпраці;
 • індивідуальний підхід і прозорість процесу формування ціни на розкрутку сайту в Мелітополі.

Для того, щоб замовити ефективне SEO просування сайтів в Мелітополі з гарантованим результатом, як і інші послуги в ІТ-сфері (приклади наших робіт - https://websufix.com/portfolyo/), досить звернутися в веб студію SUFIX, зв'язавшись з нами по телефону 097 701 51 59 або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Питання/відповіді

 • Що дає SEO просування сайтів?

  Проведення комплексних заходів щодо оптимізації веб-ресурсу дозволяє істотно підвищити його видимість в пошукових системах, отримати топові позиції по ключових запитах. У свою чергу, це веде до зростання кількості нових замовлень і збільшення числа потенційних клієнтів.

 • Як довго і на скільки успішно ви займаєтеся розкручуванням сайтів в Мелітополі?

  Наша команда ІТ-фахівців результативно працює в сфері веб-дизайну і розробки з 2008 року, в активі команди - більше 200 успішних кейсів. Знаючи найбільш дієві методики і в удосконаленні володіючи SEO інструментами, ми гарантуємо якість наданих послуг і отримання потрібного результату.

 • У скільки обійдеться просування сайту - ціна Мелітополь?

  Вартість робіт в кожному індивідуальному випадку буде відрізнятися і безпосередньо залежить від необхідного обсягу робіт, супутніх витрат, ексклюзивності бажаного результату. Якщо вам потрібен нестандартний проект з індивідуальним обличчям, зв'яжіться з нашими фахівцями і ми обов'язково вийдемо на прийнятну для обох сторін вартість.

 • Кому найкраще доручити просування сайту?

  SuFIX веб студія пропонує оптимальне за ціною і термінами вирішення завдання будь-якої складності та обсягу. Щоб замовити розкрутку сайту в Мелітополі звертайтесь за телефоном 097 701 51 59, відправляйте повідомлення з месенджер (Viber, telegram, WhatsApp) або на електронну пошту websufix@ukr.net. Зручно також буде заповнити форму зворотного зв'язку https://websufix.com/kontakty/. Ми обов'язково оперативно відповімо і детально обговоримо всі особливості та нюанси нашого майбутнього співробітництва.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф