Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
Harvia™ — інтернет-магазин опалювальної техніки для бані та сауни
Переглянути проект
REBEL — інтернет-магазин вечірніх суконь
Переглянути проект
DTM — інтернет-магазин твердопаливних котлів
Переглянути проект
Інтернет-магазин світла Nanoled
Переглянути проект
BOOK KING книжковий інтернет магазин
Переглянути проект
DymoLux інтернет-магазин димоходів
Переглянути проект
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
LvivMebli — інтернет магазин меблів
Переглянути проект

Створення інтернет магазину в Мелітополі: як запустити свій маркетплейс?

Великий обсяг торгових угод сьогодні відбувається саме в Інтернеті. Саме час замислитися над тим, як відкрити інтернет магазин за допомогою такої послуги, як створення інтернет магазину Мелітополь, ви можете підвищити рівень продажів і привести нових клієнтів в свій бізнес. Перше питання, на який варто відповісти, - чи окупиться створення інтернет магазину Мелітополь?

На нього не може бути однозначної відповіді, але досвідчені підприємці завжди довіряли свій бізнес професіоналам. Для такого складного завдання, як створення сайтів в Мелітополі ми рекомендуємо звернутися за допомогою в професійне агентство. SuFIX веб студія проведе для вас безкоштовну консультацію і навіть інтегрує сайт з Пром, Розеткою 1C і іншими платформами. Розробка інтернет магазину в Мелітополі, замовити яку можна в нашій студії, має такі переваги:

 1. Скорочення витрат: власникам онлайн-магазинів немає необхідності платити за оренду торгових приміщень і виділяти гроші на зарплату співробітникам.
 2. Потенційний дохід в режимі 24/7: користувачі можуть здійснити покупку в будь-який час.
 3. Продаж по всій країні: збільшіть свою аудиторію покупців.
 4. Швидкий процес покупок: клієнти можуть придбати товар в один клік.
 5. Легше привернути клієнтів: завдяки SEO та оптимізації, бізнес може в максимально низькі терміни отримати прибуток.
 6. Масштабованість бізнесу: створення інтернет магазину Мелітополь допоможе розширити продуктову лінійку, змінити напрямок в найкоротші терміни.
 7. Незалежність: головна перевага ведення онлайн бізнесу - власник може самостійно вести свій ресурс, незалежно від підрядників і орендодавців. Практично кожен проект отримує всі переваги електронної комерції.

Створення інтернет магазину в Мелітополі допоможе швидко почати заробляти в Мережі. Ми розповімо вам, як створити свій інтернет магазин і швидко запустити його.

Корисна інформація про те, як відкрити інтернет магазин в Мелітополі

Безліч підприємців задаються питанням: як відкрити інтернет магазин в найкоротші терміни і з найменшими витратами. Давайте детально розглянемо процес створення і запуску свого власного проекту. Створення інтернет магазину в Мелітополі проходить в кілька етапів:

 1. Обговорення проекту нового сайту з підрядником і технічної командою. Обговорюються всі питання, пов'язані зі створенням онлайн-ресурсу.
 2. Складання плану робіт і визначення остаточної ціни. Обумовлюються всі нюанси, в тому числі час виконання робіт.
 3. Укладення договору. Сторони підписують документи, що підтверджують початок робочого процесу.
 4. Процес розробки інтернет магазину в Мелітополі і його тестування. Наші фахівці займаються виконанням завдань, які вирішують питання створення інтернет-ресурсу.
 5. Демонстрація результату замовникові. Клієнт отримує готову роботу, оцінює і стверджує її.
 6. Запуск ресурсу. Сайт запускається в роботу.
 7. Подальше обслуговування та технічна підтримка. Цей етап обговорюється окремо, його виконання - за бажанням замовника.

Як бачите, створення свого проекту за допомогою професійної команди розробників - швидкий, надійний і безпечний варіант відкриття ресурсу. Розглянемо кожен етап докладніше.

Обговорення проекту сервісу

Створення інтернет магазину в Мелітополі починається зі знайомства розробників з клієнтом, обговорення всіх аспектів подальшого проекту. На цьому етапі обговорюються всі деталі співпраці з підрядником:

 • мети створення сайту;
 • очікування клієнта від проекту;
 • терміни виконання розробки;
 • зовнішній вигляд і функціональність онлайн магазину.

До того ж, створення інтернет магазину в Мелітополі може бути корисним місцевому локальному бізнесу, який вимагає нового припливу відвідувачів.

Складання плану робіт

На даному етапі клієнт з підрядником складають технічне завдання і підписують договір про співпрацю в якому прописані:

 1. терміни на створення інтернет магазину Мелітополь;
 2. остаточна вартість роботи;
 3. обов'язки і права сторін угоди.

Клієнт може провести 50% оплати при укладанні договору, решта відсотків виплачуються після запуску і прийому сайту. Якщо ви не знаєте, як відкрити інтернет магазин Мелітополь, звернутися в сервіс по створенню сайтів - найкраща ідея.

Розробка інтернет магазину

Такий процес, як створення інтернет магазину в Мелітополі може зайняти від 7 до 30 днів роботи, в залежності від складності проекту. На даному етапі розробники, програмісти і дизайнери створюють повноцінно функціонуючий онлайн-магазин. У свою чергу, розробка маркетплейса включає кілька етапів:

 • Крок 1. Дослідження ринку і конкурентів. Створення інтернет магазину в Мелітополі починається зі збору та аналізу інформації про стан сегмента ринку, до якого належить ваш бізнес. Аналіз сайтів конкурентів у вашій ніші також допоможе визначити напрямок розробки продукту. Першим кроком у відповіді на питання як відкрити інтернет магазин Мелітополь, є визначення типів продуктів або послуг, які ви хочете продавати.
 • Крок 2. Розробка сторінок. Зростання онлайн комерції примусив ІТ-фахівців вийти за рамки створення проектів та обслуговування інфраструктури. Тепер розглядаються численні аспекти, орієнтовані на клієнтів, такі як конфіденційність і безпеку даних споживачів. При розробці ІТ-систем і додатків для електронної комерції необхідно враховувати нормативні вимоги, що стосуються управління даними, правила конфіденційності інформації, що дозволяє встановити особу, і протоколи захисту інформації.
 • Крок 3. Створення Landing Page. Цілі лендінг сторінки - зацікавити, утримати, переконати і продати. Це одна з найважливіших сторінок для просування - то, куди вперше потрапляє відвідувач з Всесвітньої Павутини. Це головна сторінка вашого бізнесу.
 • Крок 4. Створення незабутнього дизайну. Така послуга, як розробка інтернет магазину Мелітополь включає в себе створення неповторного і унікального дизайну вашої сторінки.
 • Крок 5. Інтеграція з платформами. Розробка інтернет магазину Мелітополь не може обійтися без інтеграції з різними браузерами і ОС. Користувачі зазвичай користуються Google Chrome, Mozlila Firefox, Brave, opera, IE і ін., Щоб переглядати сторінки. Ви ніколи не знаєте, який браузер буде використовувати відвідувач. Багато сучасні браузери мають плагіни для блокування Java-скриптів, що може привести до втрати функціональності ресурсу. Бажано враховувати таку ймовірність. Хороший веб-сайт - це той, який працює у всіх браузерах.

Демонстрація результату замовнику

Після створення повноцінної сторінки, замовник може перевірити функціональність нового веб-ресурсу. І все це без необхідності знати як створити свій інтернет магазин. Клієнт оцінює зовнішній вигляд, швидкість роботи, зручність сторінок. На цьому етапі команда розробників і клієнт дозволяють всі можливі питання, пов'язані з розробкою інтернет магазину Мелітополь.

Запуск ресурсу

На цьому етапі розробка інтернет магазину в Мелітополі майже закінчена. Залишилося зовсім небагато - відкрити доступ на сайт з Інтернету. У наступні кілька днів пошуковики будуть індексувати і переглядати сайт, щоб додати його в систему. Ви можете дізнатися на створення інтернет магазину ціни в Мелітополі на офіційному сайті.

Подальше обслуговування та технічна підтримка за бажанням замовника

Включають в себе просування сайту в Мелітополі

Проектування і створення інтернет магазину і ціни в Мелітополі

Створення магазину від $ 2000, інтеграція з пром, розеткою, 1С і т.д. гарантує швидкий старт і приплив клієнтів з перших днів роботи. На якісну розробку інтернет магазину ціни можна дізнатися на офіційному сайті. Для тих, хто замислюється над тим, як відкрити інтернет магазин в Мелітополі, SUFIX веб студія пропонує наступні послуги для e-commerce:

Інтеграція з будь-яким ПО. Швидка і зручна інтеграція з 1С, складськими, бухгалтерськими, іншими програмами та плагінами. Хоча технології відіграють життєво важливу роль в електронній комерції, багато етапів вимагають безпосередньої уваги з боку людей, наприклад фахівців зі складування та доставки.
Авто Експорт товарів. На Rozetka.com.ua, Prom.ua, Lamoda.ua, Hotline.ua, Ex.ua і ін.
Мета автоматизація. Інструменти для автоматичного заповнення МЕТА тегів товарів і розділів за формулами.
Максимальна оптимізація під пошукові системи - Google speed insights Це сайт під імпорт/експорт, оптимізований під сео просування.
Безкоштовний аналіз ринку і конкурентів При розробці будь-якого ресурсу, ми проводимо ретельний аналіз ніш ринку і ваших конкурентів. На цих даних будуємо просування. Ми знаємо, що таке "інтернет магазин як створити" продає ресурс.

На розробку інтернет магазину ціни залежать від пакету послуг, які ви вибрали.

Як же створити інтернет-магазин

Щоб зрозуміти, інтернет магазин як створити, необхідно визначити напрямок вашого бізнесу. Багато людей думають про онлайн комерції як про покупках товарів в інтернет-мережі та їх доставку, але це не єдина бізнес-модель. Деякі види припускають обмін товарами, а інші - ні. Ось приклади можливостей електронної комерції:

 • Роздрібна торгівля: реалізація товарів споживачеві без посередників безпосередньо.
 • Оптовий продаж: збут продукції оптом фізичній або юридичній особі.
 • Пряма поставка: продаж асортименту, яка включає доставку кінцевому споживачеві через третю особу.
 • Краудфандінг: підготовка грошей для фінансування розробки продукту перед його випуском на ринок.
 • Підписка: повторювана покупка продукції або послуг до скасування.
 • Послуга: певний набір певних навичок, що надається за плату або компенсацію.

Ви також можете обмінювати як фізичні, так і цифрові продукти через електронну торгівлю.

Як відкрити інтернет магазин в Мелітополі: інструкція

Коли ви задаєте собі питання як відкрити інтернет магазин в Мелітополі, ми відповідаємо - легко! Просто зверніться в професійний центр по розробці онлайн сервісів:

 1. Зателефонуйте на номер 097 701 51 59 або ставте будь-які контактні дані у формі на сайті.
 2. Отримайте консультацію від професійних розробників з питання як відкрити інтернет магазин в Мелітополі.
 3. Дізнайтеся остаточну ціну.
 4. Укладіть договір і внесіть 50% вартості.
 5. Отримуйте щотижневі звіти.
 6. Отримайте готовий сайт в обумовлені терміни.

Наявність консультанта або фахівців служби підтримки може допомогти вам у відповіді на питання про те як відкрити інтернет магазин в Мелітополі, налаштувати роботу електронної комерції або керувати критично важливими процесами.

Питання/відповіді

 • Чи передбачається договір на співпрацю?

  Договір, в якому прописана остаточна ціна, строки, вимоги і зобов'язання сторін передбачається на найпершому етапі робіт. Всі вимоги і обов'язки, зазначені в договорі, повинні дотримуватися обома сторонами.

 • Скільки часу буде потрібно на розробку?

  Терміни залежать від складності проекту: кількості сторінок, елементів, функцій. Зазвичай групі розробників вистачає від 7 до 30 днів на завершення одного проекту. На створення інтернет магазину ціни в Мелітополі залежать від технічного завдання і встановлюються при укладенні договору.

 • Чи можу я самостійно вести свій ресурс?

  Ви зможете самостійно вести свій сайт: додавати нові категорії товарів, інтегрувати з іншими магазинами і ін. Ми можемо також налаштувати автоматизацію цих процесів, щоб замовнику було зручно і просто користуватися власним онлайн-ресурсом.

 • Як буде виглядати мій сайт?

  Ви можете подивитися, яким може бути ваш сайт, на прикладі робіт в нашому портфоліо https://websufix.com/portfolyo/ і безпосередньо переконатися в їх функціональності. Так можна підібрати оптимальний варіант для створення свого власного ресурсу.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф