Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше

Створення сайту Мелітополь - один з важливих аспектів успішного бізнесу

Оптимізований під SEO веб-сайт - один з найважливіших аспектів успішного бізнесу. Інвестиції в створення сайтів від довірених підрядників завжди окупаються. Вже з першого дня запуску ресурсу почнеться його індексація пошуковими системами.

Через кілька днів при правильному просуванні, Ви отримаєте своїх перших клієнтів і створення сайтів Мелітополь гарантує це.

Розробка сайтів в Мелітополі - основні етапи

Повний створення веб сайту складається з набору процедур, що виконуються як клієнтами, так і дизайнерами, розробниками і іншими беруть участь фахівцями. Створення сайтів Мелітополь включає в себе наступні кроки:

 1. Складання плану робіт. При особистій зустрічі, за допомогою месенджерів або по телефону, ми в SEO в Мелітополі обговорюємо майбутній проект і остаточну вартість створення сайту. Після того, як клієнт залишив заявку на створення сайту, ми спільно з замовником складаємо ТЗ, з огляду на всі його потреби. На цьому етапі також обговорюється остаточна ціна і терміни проекту. Створення сайтів Мелітополь включає в себе дослідження ринку, конкурентів, цін і потреб клієнтів.
 2. Каркас ресурсу. Використовуючи інформацію, зібрану на першому етапі, наша веб студія в Мелітополі приступає до розробки карти ресурсу - все, що буде на ньому в майбутньому. Це дає нам уявлення про те, який контент буде на ресурсі, і необхідний для розробки послідовної, простий для розуміння системи навігації.
 3. Створення веб сайту. Орієнтуючись на потреби клієнта, наша веб студія в Мелітополі створює індивідуальний дизайн. Елементи брендингу такі, як логотип і кольори вашої компанії, також включені в дизайн, щоб посилити впізнаваність вашої компанії на веб-ресурсі.

На цьому етапі проводиться забезпечення платформ. Верстка сторінок і розробка сайтів під популярні браузери і платформи - важлива частина забезпечення повноцінної функціональності. Це досягається завдяки використанню адаптивного і чуйного дизайну. Також виконується додавання функціональних елементів. Добре функціонуючий ресурс забезпечує багатий користувальницький досвід і займає вищі позиції в пошукових ведучих. При створення веб сайту додаються всі функціональні елементи, необхідні для взаємодії користувача з веб-ресурсом. Крім того проводиться тестування, на даному етапі розробки сайтів в Мелітополі ресурс проходить безліч перевірок і тестів на функціональність, продуктивність, кроссплатформенность, безпеку та ін. Після цього здійснюється відкриття ресурсу.

Як тільки ми отримаємо ваше остаточне схвалення, пора відкрити доступ до ресурсу. Тепер він доступний для загального використання. На цьому етапі відразу ж починається процес просування та індексація сторінок пошуковими системами. Заключним етапом йде просування і подальше обслуговування. Далі робота буде полягати в просуванні ресурсу за допомогою Google AdWords і SEO технологій.

Що включає в себе успішне створення веб сайту?

Головне питання: які чинники впливають на успішність сайту? Ви можете подивитися приклад якісних ресурсів в портфоліо https://websufix.com/portfolyo/ і в перших пошукових ведучих. При розробці сайтів слід враховувати:

 • Функціональність. Це перша, але найважливіша особливість хорошого веб-сайту. Головне тут - затримати клієнта на Вашій платформі. Під час розробки веб сайту, ми проектуємо зрозумілий і доброзичливий інтерфейс з усією необхідною користувачу інформацією.
 • Домен. Це ім'я Вашого ресурсу. Чим воно коротше, тим вище ймовірність, що користувач запам'ятає його і зайде на сторінку ще раз. Наша веб студія в Мелітополі рекомендує вибрати лаконічне, оригінальне і запам'ятовується доменне ім'я.
 • SSL сертифікат. Secure Socket Layer (SSL) - стандартна технологія безпеки для встановлення шифрованого з'єднання між веб-серверами і браузерами користувачів. При створення сайтів обов'язково використовуються SSL сертифікати.
 • Швидкість завантаження. Час має першорядне значення. Згідно HubSpot, кожна секунда затримки сторінки коштує бізнесу зниження конверсії на 4,42%. Це дуже багато. Наша веб студія в Мелітополі розробляє легковагі і багатофункціональні ресурси, які завантажуються менш ніж за 1 секунду.
 • Кросплатформеність і адаптивний дизайн. Є висока ймовірність того, що на Ваш ресурс будуть заходити користувачі з різних пристроїв, операційних систем і браузерів. Наша веб студія в Мелітополі гарантує, що продукт буде виглядати і функціонувати однаково добре на всіх платформах.
 • Зручна навігація. Якщо ми говоримо про особливості розробки сайтів в Мелітополі, то навігація по веб-сайту є однією з найважливіших функцій, які повинен мати ваш ресурс. Навігація повинна бути інтуїтивно зрозумілою, щоб відвідувач міг швидко перейти на потрібну йому сторінку.
 • Дизайн, що запам'ятовується. Ефективний дизайн при створення сайтів повинен виконувати покладену на нього функцію, передаючи своє особливе повідомлення і одночасно залучаючи відвідувача. І при цьому він повинен бути легким, зрозумілим і швидко завантажуються.
 • Форма зворотнього зв'язку. Хороший веб-сайт містить контактну форму на кожній сторінці. Це дозволяє відвідувачеві зв'язатися з вами, підписатися на вас або отримати інформацію з вашого боку.
 • Сумісність з більшістю веб-браузерів. Ви ніколи не знаєте, який браузер буде використовувати відвідувач. Багато сучасні браузери мають плагіни для блокування Java-скриптів, що може привести до втрати функціональності ресурсу. Бажано враховувати таку ймовірність. Хороший веб-сайт - це той, який працює у всіх браузерах. При розробці сайтів в Мелітополі Ви можете перевірити свій сайт вручну в Google Chrome, Mozlila Firefox, Brave, opera, IE і ін.
 • Унікальність. Найуспішніші ресурси будуть виділятися з загальної маси. Є кілька способів виділити свій веб-сайт: інтерактивний дизайн, високоякісні інструменти. При розробці сайтів Мелітополь знайдемо те рішення, яке буде привабливо для Вашого цільового ринку.
 • Інтерактивна сторінка 404. Припустимо, випадковий відвідувач додає щось неправильне після uRL-адреси вашого веб-сайту. З цієї причини він перенаправляється на сторінку 404, яка повідомляє користувача про відсутність такої сторінки. Але замість нудного повідомлення про помилку, нехай користувач бачить щось корисне! Наприклад, інтерактивну сторінку Вашого бренду, зі зручною навігацією.
 • Landing Page. Цілі лендінговой сторінки - зацікавити, утримати, переконати і продати. Це одна з найважливіших сторінок для просування - то, куди вперше потрапляє відвідувач з Всесвітньої Павутини. Для невеликих проектів іноді досить лише однієї такої сторінки, на якій зібрана вся інформація про компанію та її реклама.
 • Актуальність і контекст. Розробка інформативного контенту для відвідувачів - один з найважливіших чинників створення високоякісного веб-сайту. Алгоритм Google розпізнає релевантний контент, при хорошій розробці сайтів, і присвоює їм його більш високими рейтингами.

Розробка сайтів в Мелітополі - основні сфери

Який тип сайту підходить саме Вам? Ми допоможемо визначитися з вибором! При розробці сайтів Мелітополь необхідно орієнтуватися на напрям Вашої діяльності:

Торгова сфера Для продажу продукції вузької спеціалізації, рекомендується створити Лендінг - рекламну сторінку, на яку потрапляє клієнт при першому відвідуванні. На ній зібрана вся інформація про Вашу компанію, її товари та умови співпраці. Для "створення власного сайту" з широким асортиментом продукції, рекомендується створити свій інтернет-магазин - з можливістю перегляду категорій товарів, фільтрації і пошуку. Для таких проектів, як інтернет магазин Мелітополь існують доступні рішення з повною функціональністю маркетплейса.
Сфера послуг При "розробці сайтів в Мелітополі" краще зупинити свій вибір на Мульти Лендінговой сторінці. Оригінальний дизайн допоможе зробити сторінку впізнаваною і виділити його перед конкурентами. Для проектів з великою кількістю послуг ідеальним варіантом стане створення бізнес-сторінки - сторінки з широким спектром функціональності.
Інформаційні послуги Від блогу до новинних платформ - для інформаційних ресурсів створюються багатофункціональні з безліччю підлеглих. Вони мають зручну панель адміністратора з безліччю налаштувань і функцій.
Індивідуальний проект Така послуга, як "створення сайтів Мелітополь" може допомогти просуванню Вашого індивідуального проекту. У нас є рішення для безлічі клієнтів з будь-якими запитами. Портали, дошки оголошень, особисті блоги, форуми, біржі праці та нові нестандартні проекти - ми можемо реалізувати всі.
Що пропонує наша веб студія в Мелітополі?

Ось уже понад 10 років ми створюємо для наших клієнтів оптимізовані SEO сайти з індивідуальним дизайном. До нас звертаються, тому що наша веб студія SUFIX має ряд незаперечних переваг:

 1. Точний розрахунок вартості.
 2. Чітке планування проектів.
 3. Ефективний менеджмент і реклама.
 4. Створення сайту - від 600 $.
 5. Зручні інструменти адміністрування для кожного сайту.
 6. Можливість інтеграції порталу з сервісами e-mali, SMS, PuSH-повідомленнями.
 7. Завантаження сторінок менш ніж за 1 сек.
 8. Розмір файлів всього 5-10 мб (на 80% краще, ніж у конкурентів).
 9. Безкоштовна тих підтримка 24/7.
 10. Гарантія 3 роки на проекти будь-якої складності.

При розробці веб сайту ми керуємося перевіреними рішеннями і своїм багаторічним досвідом співпраці з безліччю клієнтів.

Розрахунок вартості створення сайту

У вартість створення сайту включені всі послуги по створенню та розробці проекту. Щоб дізнатися точну ціну, зателефонуйте на номер 097 701 51 59 або зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку на сайті. Вартість такої послуги, як створення сайтів Мелітополь починається від 600 $. Така складна задача, як створення власного сайту вимагає залучення фахівців. Ми з радістю допоможемо Вам реалізувати проект будь-якої складності.

Питання/відповіді

 • Чи потрібна лендінг сторінка мого бізнесу?

  Це залежить від напрямку і орієнтації Вашої діяльності. Така послуга, як створення сайтів Мелітополь включає в себе створення головної сторінки сайту. Лендінг сторінки потрібні перш за все тим, хто хоче надалі просувати сторінку через пошукові системи (такі як Google, Yandex, Bing, Yahoo і т.д.), користувачі через них будуть відразу ж потрапляти на лендінговую сторінку Вашої компанії. Навіть, утворять єдиний сайт може привести до Вас до 200 відвідувачів в день!

 • Чому не WordPress, Magento, Joomla, opencart?

  Для якісного просування Вашого бізнесу ми використовуємо тільки надійні і перевірені часом Фреймворки, на яких функціонують такі знамениті маркетплейси як olx.ua, work.ua, rozetka.ua і т.д. Головна перевага фреймворку - надійність. Він буде працювати роками, не вимагаючи частого обслуговування. Для тих, кому важлива стабільність і безпеку, Фреймворки - найкраще рішення.

 • Чи існує можливість консультацій і подальшої підтримки?

  Так, ми готові безкоштовно консультувати своїх клієнтів з усіх питань, пов'язаних з нашими сервісами. Також можлива підтримка, розширення функціональності за бажанням.

 • Чи можу я самостійно налаштувати свій сайт?

  Ви можете з легкістю налаштовувати свій ресурс за допомогою панелі адміністратора:

  • вільно редагуйте опису, заголовки, банери, статті, валюти і ціни;
  • додавайте нові товари та описи до них в один клік;
  • створюйте свої підсторінки і публікуйте їх в Інтернеті;
  • використовуйте сучасний дизайн і міняйте стилі Вашого сайту.
  Як бачите, за допомогою нашої адмін-панелі управляти своїм сайтом буде легше легкого!

   

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф