Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
by-shyna.com
Вивели в ТОП в 10 обласних центрах України 2-ма мовами
бу шини Львів - ТОП-3
бу шины Одесса - ТОП-1
бу шины Винница - ТОП-1
бу шины Харьков - ТОП-1
бу шины Киев - ТОП-10
бу шины Днепр - ТОП-1
...
* інформація актуальна від червня 2018 року, реальні дані сьогодні можуть дещо відрізнятись.
rs-bud.com
Вивели в ТОП понад 50 ключових слів по будівництву у Львові і отримали трафік понад 5000 щомісяця
будівництво під ключ Львів - ТОП-1
будівництво під ключ - ТОП-1
будинок під ключ - ТОП-3
будівництво з цегли Львів - ТОП-3
будівництво Львів - ТОП-10
фундаментні роботи Львів - ТОП-3
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
aku.lviv.ua
Вивели в ТОП у Львові по основному пошуковому запиту і понад 3 роки сайт займає лідируючі позиції.
акумулятори Львів - ТОП-1
купити акумулятор Львів ТОП-5
купити акумулятор у Львові ТОП-5
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Просування сайтів Київ

Розробка сайтів - складний процес, над яким працюють люди, які мають спеціальні знання і навички. Але на цьому робота не закінчується - потрібно просування сайтів Київ. Впливає просування сайту на пошукову видачу. Наприклад, ви займаєтеся бізнесом і у вас є конкуренти, кожен з яких хоче займати перше місце для збільшення продажів. Замовляючи просування сайтів, кожен конкурент вибирає компанію для співпраці в цьому напрямку, в окремих випадках виконують роботу самостійно. Немає абсолютно покрокової стратегії виведення ресурсу в топ. Тут навіть можна подумати логічно, якщо припустити, що у вас 100 конкурентів і кожен буде використовувати один шаблон для підняття до першого місця, то 99 з них не досягнуть мети. Всі використовують різні методи просування сайтів Київ, але є певні принципи, які однакові для всіх. Існують правила поведінки в Інтернеті. Якщо ми робимо інтернет-магазин або інший ресурс, то використовувати для цього потрібно білі методи. Багато хто до цих пір намагаються обдурити штучний інтелект, який використовує пошукової робот, для виведення в топ. Не можна сказати, що всі чорні методи відразу приведуть до блокування ресурсу. Але штучний інтелект вдосконалюється і де гарантія, що ті чорні способи розкрутки, які він не помітив сьогодні, він не побачить їх завтра? А це, припустимо, довічний бан і неможливість ведення більше діяльності, використовуючи даний ресурс. Все просування сайтів Київ було виконано даремно, гроші витрачені даремно, а якщо ресурс реально розвинувся, став впізнаваним і приносить прибуток, то це катастрофа. Використовувати його більше не вийде. Доведеться заново створювати і займатися розкручуванням сайту. Для роботи над проектом необхідний комплексний підхід. Для цього потрібен штат, що складається з:

№ п / п Посада Функції
1 Керівник проекту керівництво над проектом
2 маркетолог вивчення ринку і підготовка пропозицій щодо розвитку
3 дизайнер зовнішнє оформлення, візуальна картинка
4 верстальник займається версткою
5 програміст вирішення питань коректної роботи, ресурсу

Кількість фахівців може залежати від складності проекту або від того, скільки їх необхідно відпрацювати в облікову одиницю часу. Часто студії наймають додатково підрядників для виконання різного виду робіт. Наприклад, на seo просування сайту впливає якість текстового контенту. Такі послуги надає копірайтер. Зазвичай їм пропонують віддалений формат співпраці.

Seo просування сайту: що це?

Говорячи простою мовою, seo - це комплекс заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності ресурсу цільовими споживачами, а також підвищення позицій в пошуковій видачі. Для виконання цієї роботи потрібен окремий співробітник. Називається він seo-фахівець. До основних функцій відносять:

 • внутрішня оптимізація;
 • підбір ключових слів;
 • підготовка тз для підрядників;
 • закупівля зовнішніх посилань;
 • робота над репутацією бренду в мережі.

Це далеко не весь перелік обов'язків даного фахівця для seo просування сайтів. Він працює в щільному зв'язці з копірайтером і дизайнером, вивчає конкурентів. Сьогодні багато хто не наймають окремо інтернет-маркетолога, а ці функції покладають на seo-фахівця. Сео просування сайту може включати в себе:

 • SMM;
 • роботу з агрегаторами;
 • підготовку і проведення рекламних кампаній;
 • організацію партнерських програм;
 • пошукову оптимізацію і т.д ..

Як видно, для виконання комплексної роботи одного співробітника явно недостатньо. Ідеально, якщо підприємець особисто пройде навчання на курсах за основними напрямками, щоб більш точно пояснювати підрядникам, що саме виконувати, а також контролювати їх роботу. Але для цього потрібен час і бажання. Розкрутка сайтів Київ - нелегка праця і ресурсозатратна. Важливо оптимізувати всі напрямки, тому зручніше співпрацювати зі студією, де ці фахівці вже є і працюють в команді. Seo просування сайту є відносно недорогим інструментом. Але найважливіше, що позиції ресурсу будуть рости органічним способом. Надалі пошуковики будуть сприймати ресурс більш релевантним і складно буде вибити його з топ. Рекламні кампанії теж потрібно проводити, але як тільки ви не сплатите її, рекламна позиція буде видалена автоматично і сайт можна буде знайти тільки в органічній видачі. Тому seo просування сайтів потрібно проводити в комплексі і правильно. Інструментів для роботи вистачає, важливо вміти ними користуватися. Звертайтеся в нашу компанію і ми почнемо корисну роботу, яка призведе до результату.

Пошукова оптимізація сайту: з чого почати?

Будь-яка розкрутка сайтів Київ починається з внутрішньої оптимізації. На цьому етапі необхідно перевірити код і швидкість роботи, переглянути title і description, написати і розмістити seo оптимізовані унікальні тексти на сторінки і т.д. До зовнішньої зазвичай відносять роботу з посилальною масою. Ці посилання з інших джерел, які призводять на ваш ресурс. Але потрібно консультуватися з фахівцем, останнім часом з'явилися чутки, що зовнішні посилання вже не грають особливої ​​ролі в розкрутці сайтів Київ. Необхідно розуміти, що інженери Google, наприклад, можуть змінити чинники ранжирування. Також це робить самостійно штучний інтелект. Зрозуміло, що базові вимоги залишаються. Але є дуже багато дрібних нюансів, на які ШІ звертає увагу. Можна спробувати найняти по-черзі кілька фахівців, щоб пошукова оптимізація сайту виконувалася правильно. У всіх своїх підходах, а Замовнику потрібно звертати увагу на кінцевий результат. Пошукова оптимізація сайту - потужний інструмент для підвищення його позицій у видачі пошукової системи. Грамотна і поступова робота допоможе зміцнити позиції. Економити на цьому не можна. Пошукова оптимізація сайту - це тривала робота, що вимагає посидючості і постійної аналітики. Доведеться користуватися різними способами і дивитися на результат. Ця робота більше для людей з математичним складом розуму і здатністю аналізувати те, що відбувається. Ніхто не може дати 100% гарантію, що вже завтра ви будете на першому місці. Не варто забувати, що ваші конкуренти займаються цими питаннями також. А ось у кого краще вийде і швидше стати на чолі сторінки з тематичним запитом - спірне питання, але над його рішенням потрібно працювати. Ця робота не повинна припинятися, навіть якщо вдасться вийти на перше місце. Займатися просуванням сайтів Київ потрібно грамотно і покроково. Не дивно витратити величезні гроші і чекати результат. Але це неправильний підхід. Потрібно зіставити всі показники і можливості для складання стратегії. З огляду на, що у кожного своя думка, займатися цим буде важко. Не можна дізнатися яка за просування сайту ціна Київ, поки його не буде дивитись фахівець. Орієнтовні ціни, звичайно, є, але остаточна вартість буде залежати від багатьох факторів. Зв'яжіться з нами і обговоримо перспективи співпраці.

Як дізнатися яка за просування сайту ціна Київ?

Все залежить від самого ресурсу, фахівця, методів ведення роботи, необхідності додаткових витрат, інших нюансів. Найпростіше, що можна зробити, - це зв'язатися з представником нашої компанії. Ми абсолютно безкоштовно проведемо аудит ресурсу і визначимо напрямки руху. Види робіт розписуються заздалегідь і виходить кінцева вартість. Вона узгоджується з Замовником і визначаються терміни. За бажанням Клієнта до розкрутці сайтів можуть підключатися і інші фахівці, але це узгоджується в індивідуальному порядку. Краще заздалегідь планувати просування сайтів Київ і визначати на нього бюджет. Для цього варто вирішити це питання зі співробітником нашої компанії. У бізнесі важливо робити все вчасно, враховуючи поведінку конкурентів на ринку. Це як в боксі - відкрився - отримав удар. Постійний контроль за діяльністю конкурентів дозволяє зловити цей момент і вирватися вперед. І тоді рутинна розкрутка сайтів перетвориться на реальний прибуток. Завжди простіше всього зустрічатися особисто з Замовником. Це дозволить більш детально обговорити умови співпраці, та й пізнати один одного ближче. Зрозуміло, що невід'ємною умовою є підготовка всієї необхідної документації. Ми використовуємо індивідуальний підхід, а не шаблонні методи для розкрутки сайтів Київ. Це дозволяє найбільш точно дотримуватися побажання Замовника. Окремим моментом є спосіб оплати. Зазвичай сума ділиться на кілька частин по етапах виконання. Звичайно, буде потрібно передоплата від Замовника, щоб приступити до роботи. Співпрацюйте з професіоналами, звертайтеся в нашу компанію результат не змусить себе довго чекати. Ми використовуємо для просування сайтів Київ свіжу інформацію і нові принципи. Гарантуємо повне занурення в напрямок бізнесу і якісну консультацію на всіх етапах роботи, а також після проектну допомогу.

Якою має бути розкрутка сайту?

Перш за все, необхідно заручитися терпінням. Будь-яке просування сайту - процес тривалий. Ми будемо разом консультуватися і вибирати шляхи вирішення питань по мірі їх надходження. Якщо об'єднати наш професіоналізм і вашу інтуїцію, то може вийти вийти в топ швидко. Зрозуміло, що ніхто краще за вас не знає про товар, його переваги та унікальності пропозиції на ринку. Доведеться підготувати таке УТП, щоб споживачі без сумнівів зупинили свій вибір на вас. Але для цього потрібно ще вас знайти. Тому ми і будемо займатися сео просуванням сайту. За нашими плечима величезна кількість якісно виконаних проектів. Ми завжди досягаємо поставлених цілей. Чи готові вислухати пропозиції Замовника, який зовсім не розбирається в темі і простою мовою пояснити суть роботи і її значущість. Фахівці швидко пропускають через себе величезні обсяги інформації, знаходять цікаві рішення, визначають слабкі місця у конкурентів. Ми звикли працювати в умовах жорсткої конкуренції. Знаємо, що розкрутка сайтів Київ є важливим етапом у розвитку будь-якого бізнесу. Хочемо довести Замовнику свою компетентність і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Будь-яка розкрутка сайту повинна супроводжуватися аналітичної звітної інформацією. Із звіту буде видно в який період був підйом, а де спад. Доведеться аналізувати дії в період підйому і спаду, але цю інформацію можна взяти тільки за основу. Пам'ятайте про конкурентів? Можливо в період підйому ми йшли в неправильному напрямку, але у конкурентів в той момент справи були ще гірші. Ось цю всю інформацію доведеться аналізувати, щоб просування сайтів було ефективним.

Швидка розкрутка сайту ціна Київ

Швидка розкрутка можлива в ніші з маленькою конкуренцією. Але навіть в цьому випадку краще відразу виконувати роботу правильно. Проблема виникне тоді, коли конкуренти побачать ваш швидкий підйом і вирішать повернути свої перші місця. Вони почнуть витрачати гроші на рекламу і просування сайтів Київ. Таким чином вартість перебування в топі різко зросте. Але бюджети у всіх не безмежні. Рано чи пізно все конкуренти прийдуть до цифри, вище якої ставити цінник на товар не можна. А спочатку грамотно пророблений інтернет-ресурс буде складно посунути з топа, особливо молодим сайтам. Але яка буде на розкрутку сайту ціна в Києві? Чи рентабельне це? Давайте порахуємо разом з нашим співробітником очікуваний прибуток, якщо піднятися вище за основними ключовими запитами. Якщо ця сума вас задовольнить, то чому б не почати працювати в цьому напрямку? У будь-якому випадком займатися цим доведеться, хоч і самостійно. Стояти на місці - смерть для бізнесу. Потрібно бути в постійному русі, шукати нові шляхи розвитку, створювати унікальні способи продажу товарів. Бути підприємцем - складна справа. Тому ми візьмемо на себе всі проблеми по просуванню сайту, ціна Київ де буде обговорена спочатку. Ми не підвищуємо ціни в період договірних відносин. Це можливо виключно за бажанням Замовника, у випадку необхідності здійснення доповнити проект робіт новими завданнями. Замовляйте просування сайтів і заробляйте більше на продажу товарів і послуг.

Найчастіші запитання

 • З чого складається ціна просування сайту?

  На вартість просування сайту впливає перелік робіт по ньому. Якщо Вас цікавить тільки просування готового сайту, то вартість буде нижча, ніж в разі, якщо треба створювати новий сайт.

 • Як здійснюється просування сайту?

  Просування складається з безлічі етапів. Всі їх ми беремо на себе. Спочатку ми проаналізуємо Ваш сайт, порівняємо його з конкурентами. Потім зробимо технічну оптимізацію. Займемося збиранням семантики і роботою над контентом. Все це - лише мала частина доробок.

 • Як давно ви на ринку?

  Ми займаємося просуванням сайтів з 2008 року, вже понад 12 років.

 • Скільки часу потрібно для виведення сайту в топ?

  Все залежить від безлічі факторів: вік сайту, аналіз конкурентів, гео просування і т.д.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф