Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Професійне створення порталів Івано-Франківськ

Чим більше на сайті інформації, а також корисних сервісів, спеціалізованого, пізнавального, або розважального характеру, тим більше число користувачів на ньому знаходиться. Привернути цільовий трафік можуть портали. Тому створення порталів в Івано-Франківську дуже популярне. Як загально-тематичні, так і тематичного напряму згадані вище веб ресурси практично завжди користуються успіхом. Часто розробка порталів використовується компаніями для зосередження цільової аудиторії із метою демонстрації інформації пов'язаної з її діяльністю й продукцією, що випускається. Тобто для реклами за яку до речі не треба платити гроші.

Здійснювати успішні продажі можна також із допомогою лендінг пейдж - місто, де різнобічна інтернет комерція досить розвинена. Але лендінги не зможуть однозначно привертати та утримувати таку кількість онлайн користувачів.

Створення порталів Івано-Франківськ

створення порталів Івано-Франківськ

Для активних продаж великого асортименту товару необхідно вже створення інтернет магазину в Івано-Франківську. Будь-яка компанія здатна продемонструвати цільовому споживачеві свою продукцію на власному сайті.

Але створення порталів в Івано-Франківську - справа справжніх професіоналів, що вимагає володіння досвідом, певними знаннями, що є присутніми тільки у веб розробників. Оскільки процес складається з декількох досить не простих етапів, їх виконання варто довірити кваліфікованим фахівцям.

Представлений інтернет ресурс складається з безлічі різних розділів і сервісів, програмних скриптів, що виконуються на сервері. Його структура в плані web програмування складна.

Також, як й будь-який інший сайт, вище згаданий онлайн проект повинен мати якісний веб дизайн. Окрім інформативного наповнення користувачі часто звертають увагу на зовнішній вигляд сайту, зручність інтерфейсу, на розміщення окремих блочних елементів. Якщо невдало підібрані фони, колір тексту, інформація відображається на сторінці не коректно, такий ресурс швидше за все відштовхуватиме цільову аудиторію, а не на оборот.

Розробка порталів Івано-Франківськ

розробка порталів Івано-Франківськ

Представлене завдання вимагає значних зусиль в області програмування. В першу чергу, потрібний потужний движок, а також база даних для зберігання інформації, яку вводять інтернет користувачі в процесі відвідування різних сервісів. Будь-яка розробка порталів в Івано-Франківську вимагає участі в роботі:

  • дизайнера;
  • програміста;
  • копірайтера;
  • інтернет маркетолога.

Тільки завдяки їм можна розраховувати на повноцінний і функціональний проект, що надалі може стати популярним в мережі.

Створення порталів Івано-Франківськ

Щоб привернути цільовий трафік, просунути сайт на перші позиції пошукової видачі використовують послугу - просування сайтів, що має безпосереднє відношення до SEO та інтернет маркетингу. Взагалі створення сайтів в місті Івано-Франківськ не обходиться без пошукової оптимізації. Інакше подальше просування в ПС буде неможливим.

Звичайно створення порталів в Івано-Франківську вимагає більше часу та зусиль, чим розробка такого простенького ресурсу, що називається сайт візитка і коштує звичайно дорожче.

Окрім різного роду проектів компанії можуть запропонувати своїм клієнтам таку послугу, як розробка мобільних додатків. Річ у тому, що у наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій більшість користувачів щодня виходять в мережу із мобільних пристроїв, дивляться сайти, здійснюють масу покупок в режимі онлайн, спілкуються з іншими користувачами.

Професійна студія здатна якісно і оперативно виконати будь-яке замовлення. Вартість роботи залежить в основному від її складності.

Розробка порталів Івано-Франківськ - +38 063 737 32 85