Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Створення ефективних лендінг пейдж Івано-Франківськ

Для активних продаж якого-небудь товару, або просування послуг у наш час часто використовують так звані лендінги. Сторінка, що продає - Лендінг Пейдж в Івано-Франківську дає можливість запропонувати користувачам будь-який товар. На landing page є присутнім саме зображення продукції, текст з комерційною пропозицією, можливість оформити замовлення.

Якщо у вас багато різних категорій товарів, тоді без такого процесу, як створення інтернет магазину не обійтися. З допомогою лендінгу можна також робити промо-акції різних подій. Наприклад, збирати передплатників на семінари. Часто лендінги використовують для продажу інфо-продуктів (програмного забезпечення для комп'ютера, мобільних пристроїв, учбових відео курсів, електронних книг...). Багато людей вважають за краще працювати в мережі Інтернет за допомогою сучасних мобільних гаджетів. Тому, розробка мобільних додатків користується значним успіхом.

Якісне створення Лендінг Пейдж в Івано-Франківську також вимагає залучення декількох фахівців серед яких дизайнери, програмісти, досвідчені копірайтери, маркетологи. Щоб лендінг мав привабливий вигляд потрібний якісний веб дизайн. В сучасних компаніях працює багато талановитих людей, які уміють створювати інтернет ресурси будь-якого рівня складності на професійному рівні. Так, що роботу над Лендінг Пейдж в Івано-Франківську краще доручити ім.

Лендінг Пейдж Івано-Франківськ

Лендінг Пейдж Івано-Франківськ

В результаті ми отримаємо:

  • сучасний проект з оригінальним стилем дизайну;
  • залучення цільового трафіку;
  • збільшення конверсії.

landing page Івано-Франківськ

Створення Лендінг Пейдж Івано-Франківськ

Тепер декілька слів про те, як саме виглядає односторінковий сайт, що являє собою. Основою контенту будь-якої сторінки, що продає є тексти комерційного характеру. Рекламні тексти повинні зацікавити потенційного клієнта викладеною пропозицією, як би змусити зробити певну дію (зареєструватися, замовити товар, або послугу).

У верхній частині присутній барвистий анімований банер з комерційною пропозицією. У ньому необхідно коротко, максимально точно й лаконічно відобразити саму суть пропозиції.

У лівій колоні під вище представленим текстом є місце для графічної картинки самого товару, продукції, що випускається. А в правій частині йде текстовий заклик до дії та відразу під ним графічне посилання, яке веде безпосередньо на сторінку з формою оформлення замовлення, або реєстрації.

Також важлива присутність інформації про акції, знижки, бонуси. Це ще більше розвиває інтерес до комерційної пропозиції в цільової аудиторії.

Професійне створення Лендінг Пейдж в Івано-Франківську не обходиться без розміщення так званих тригерів довіри - сертифікатів якості продукції, різних дипломів компанії й тому подібних речей. У самому кінці, як правило, завжди присутній короткий опис кроків, які повинен виконати клієнт, щоб скористатися представленою пропозицією.

Завжди має бути під контролем досвідчених маркетологів розробка Лендінг Пейдж в Івано-Франківську є спеціалісти подібної кваліфікації. Це забезпечить приплив цільового трафіку та відмінну конверсію.

Створення Лендінг Пейдж Івано-Франківськ

Будь-який веб проект вимагає розкручування в всесвітні мережі. Тому знадобиться послуга під назвою - просування сайтів Івано-Франківськ налічує багато професійних компаній в цьому напрямі. При розкрутці лендінгів використовується трохи інший підхід. Більше спрямований на маркетинг, чим на SEO. Будь-яке створення сайтів супроводжується внутрішньою оптимізацією. Оптимізувати сторінку, що продає під безліч ключових запитів не представляється можливим. Для просування лендінгів необхідно залучати різного виду рекламні інструменти, SMM, контент маркетинг.

Окрім розробки landing page студії займаються такою роботою, як створення порталів в Івано-Франківську, корпоративних сайтів, онлайн магазинів і інших подібних веб ресурсів. За бажання лендінг можна перетворити на повноцінний сайт. Наприклад такий, як сайт візитка.

Лендінг Пейдж Івано-Франківськ - +38 095 694 15 63