Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Створення інтернет магазину Івано-Франківськ

Щоб заробляти у всесвітній мережі на продажах можна використати декілька способів. Серед них маркетинг в соціальних мережах, партнерські програми, або створення інтернет магазину в Івано-Франківську онлайн комерція нестримно розвивається. Для масових продаж останній варіант є найкращим. Тому розробка інтернет магазину останнім часом дуже затребувана послуга.

Якщо ви продаєте один товар, або пропонуєте послугу, можна використати сторінку, що продає - лендінг пейдж.

Якісна веб розробка торгової площадки буде досить складним, вірніше майже не здійсненним завданням для некомпетентних людей. Тому таку роботу краще довірити фахівцям веб студії.

Створення інтернет магазину Івано-Франківськ

Створення інтернет магазину Івано-Франківськ

У студіях є можливість замовити не лише згаданий, але й інші популярні проекти. Наприклад, створення порталів в Івано-Франківську, корпоративних сайтів. Чи такого простенького ресурсу, як сайт візитка. Кваліфіковані співробітники компаній завжди якісно і оперативно виконають будь-яке замовлення за помірну плату.

Для такого процесу, як створення інтернет магазину в Івано-Франківську потрібні знання і досвід в наступних сферах:

  • веб дизайн;
  • веб програмування;
  • СЕО і маркетинг, (реклама та пошукове просування);
  • копірайтинг, (наповнення якісним текстовим контентом);
  • верстання статичних сторінок.

Розробка інтернет магазину Івано-Франківськ

Розробка інтернет магазину Івано-Франківськ

Без цих знань створення сайтів неможливо. Як правило, в web студіях працюють декілька фахівців кожен з яких відповідає за свою сферу діяльності. У розробці важливу роль грає не лише створення, але і просування сайтів Івано-Франківськ має багато професійних компаній з талановитими, досвідченими маркетологами.

Професійна розробка інтернет магазину в Івано-Франківську складається з декількох етапів. В першу чергу необхідно визначитися з нішею. Провести аналіз конкурентів. Продумати структуру сайту. Потім можна приступати до підбору ключових слів для сторінок з категоріями, головноі і внутрішніх сторінок з товаром.

Щоб сайт був добре захищеним і функціональним, мав можливість інсталювання різних корисних розширень, зручну панель адміністратора, треба попрацювати над програмною частиною. Є два варіанти. Перший - вибрати вже готовий скрипт. Наприклад, Magento, OpenCart, Joomla VirtueMart, або іншу CMS. Другий - писати движок з нуля. Але це досить дороге задоволення та клопітка робота. Також компанії займаються такою діяльністю, як розробка мобільних додатків, оскільки багато користувачів вже давно роблять покупки в мережі за допомогою мобільних пристроїв.

Створення інтернет магазину Івано-Франківськ

Сучасний онлайн проект повинен відрізнятися стильним дизайном. Якщо сайт якісний в плані графіки, це позитивно вплине на користувачів. Практично для кожної системи управління контентом можна знайти, як платні, так і безкоштовні шаблони дизайну будь-якого тематичного напряму.

В ході процесу іменованого - створення інтернет магазину в Івано-Франківську проводиться внутрішня оптимізація контенту по семантичному ядру, внутрішня перелінковка цільових сторінок, налаштування модуля ЧПУ, створюється sitemap з url усіх сторінок ресурсу для поліпшення індексації пошуковими системами. З метою поліпшення юзабіліті також необхідно звернути увагу на навігацію. Вона має бути простою і інтуїтивно зрозумілою для звичайного онлайн користувача. Чим більше вкладеності сторінок, тим гірше для конверсії. Потенційний клієнт повинен легко і швидко добиратися до цільової сторінки.

Всі перелічені вище аспекти і деякі інші враховуються досвідченими фахівцями в процесі web розробки. Від якості торгового майданчика залежить ваш прибуток від продаж. Це слід завжди враховувати.

Розробка інтернет магазину Івано-Франківськ - +38 063 737 32 85