Львів, Пр. Чорновола, 59
Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Відгуки

Веб студія websufix :: Створення сайту Івано-Франківськ

Будь-який вид бізнесу має своє представництво в мережі. На сайті можна просувати послуги, продукцію, товари, піарити свій бренд. Тобто, привертати увагу потенційних клієнтів, нових партнерів. Тому дуже популярна останнім часом послуга - створення сайтів Івано-Франківськ просунуте в цьому плані місто. Сама по собі розробка сайтів не просте завдання.

Така робота виконується тільки кваліфікованими фахівцями. Для будь-яких інтернет проектів потрібний якісний, привабливий веб дизайн. Кожна компанія намагається мати справу тільки з досвідченими співробітниками. Замовлення клієнтів завжди виконуються якісно і оперативно.

Створення сайтів Івано-Франківськ

Створення сайтів Івано-Франківськ

Серед численних інтернет проектів, які вам можуть запропонувати, є різні варіанти. Наприклад, найпростішим в плані розробки вважається сайт візитка, що складається з декількох сторінок з основною інформацією про компанію і рід її діяльності. Для онлайн продаж використовують лендінги. Тобто лендінг пейдж. Це усього лише одна веб сторінка з товаром, або послугою, що розповідає зацікавленим користувачам про комерційну пропозицію і можливість нею скористатися. В цілях реклами малого бізнесу подібний проект вважається кращим рішенням.

Для продажу великих груп товарів вже знадобиться створення інтернет магазину в Івано-Франківську це реалізувати просто. Ні створення порталів, ні простих лендінгів не приносить ніяких складнощів справжнім професіоналам. Сучасна веб студія в Івано-Франківську використовує новітні технології для ресурсів різного рівня складності.

Іноді її фахівці можуть виконувати і дещо іншу роботу. Наприклад таку, як розробка мобільних додатків. Через смартфони часто переглядають мобільні версії сайтів, роблять покупки в онлайн магазинах.

Розробка сайтів Івано-Франківськ

Розробка сайтів Івано-Франківськ

Саме по собі створення сайтів в Івано-Франківську складається з декількох етапів й є трудомістким процесом. Для цієї діяльності потрібні фахівці в сфері:

  • дизайну;
  • програмування;
  • копірайтингу;
  • СЕО і інтернет маркетингу.

Саме з їх допомогою поступово з'являється повноцінний, функціональний, сучасний сайт.

Веб студія Івано-Франківськ

В першу чергу цей трудомісткий процес розпочинається з чіткого визначення тематики та зразкового макету його структури. Щоб перейти до етапу складання семантики слід визначити кількість вхідних сторінок, розібратися, що саме на них розміщуватиметься. Потім йде робота по підбору ключових слів і фраз. Адже без такого процесу, як просування сайтів в Івано-Франківську привернути цільовий трафік фактично не можливо. Чи можливо, але досить складно.

Також створення сайтів в Івано-Франківську включає в себе якісну розробку індивідуального шаблону дизайну. В ході виконання цієї роботи здійснюється нарізка графіки, розміщення блочних елементів на сторінці, підбір стилів, кольорів, підготовка кнопок інтерфейсу. Тут активно працюють дизайнер й верстальник.

Важливим в такому процесі, як розробка сайтів в Івано-Франківську безперечно є веб програмування. Кожна компанія має в штаті кваліфікованого програміста. Ця людина працює з програмним движком. Створює скрипти, або використовує вже готові CMS системи. Без програмного коду не працюватиме відправка листів, реєстрація, авторизація, чат, форум, різні сервіси. Робота дуже складна, не під силу людині що не розбирається в програмуванні.

Професійна веб студія в Івано-Франківську - це сучасний стиль дизайну, кросбраузерне верстання з використанням останніх web технологій, багатофункціональність, якість, легкість інтерфейсу, унікальний контент.

Окрім цього, описаний вище процес дещо дешевший, ніж в інших великих містах України. Це вже деякий плюс, вигода для клієнтів.

Створення сайтів Івано-Франківськ - +38 097 701 51 59