Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення якісних порталів Чернівці

Для привертання уваги великої кількості цільових користувачів використовують різні інтернет ресурси. Одними з таких є портали - багатофункціональні сайти, де користувачі мають можливість отримувати корисну інформацію, спілкуватися, користуватися різними сервісами. Наприклад, створення порталів в Чернівцях тематичного напряму використовується для реклами продукції, товарів. Якісна розробка порталів в Чернівцях, чи в іншому місті, вимагає наявності відповідних знань, а також досвіду.

створення порталів Чернівці

Для реалізації одного товару, реклами послуг популярно використовувати сторінки, що продають, - лендінг пейдж. Коли компанія продає багато продукції різного роду запускається в мережу великий торговий майданчик. Тобто, здійснюється створення інтернет магазину в Чернівцях. Але тематичний портал якої-небудь компанії здатний нічим не гірше рекламувати, як сам бренд, так і його продукцію. В даному випадку:

  • здійснюється приплив тематичного трафіку;
  • формується постійна цільова аудиторія серед якої обов'язково знайдуться потенційні покупці;
  • спостерігається збільшення доходу.

Така робота вимагає наявності певних навичок та знань в області веб розробки. Портал досить складний інтернет ресурс по своїй структурі. Наприклад, потрібна потужна програмна платформа, (набір скриптів, що визначають функціональні можливості). Оскільки подібні ресурси завжди виконують декілька складних функцій, складаються з безлічі окремих розділів.

Розробка порталів Чернівці

розробка порталів Чернівці

З цього виходить, що без web програмування ніяк не може обійтися такий важливий процес, як створення порталів Чернівці є саме те місто в якому багато досвідчених, кваліфікованих веб програмістів.

При розробці важливу роль відіграє дизайн. Якісний ресурс повинен мати сучасний і привабливий стиль дизайну. В ході роботи над дизайном створюється загальний шаблон, приділяється увага інтерфейсу, оформленню графіки, блочних елементів, стилям шрифтів й т. д.

Важливу роль займає робота над технічною частиною. Тобто над програмним кодом, який визначає функціональність ресурсу. Тут особлива увага також приділяється безпеці, резервуванню даних і багатьом іншим чинникам. Можна використати в якості движка вже готові системи управління контентом, або створювати програмну частину з нуля. Другий варіант прийнятніший, він буде дещо дорожчим. Але надійнішим. Оскільки проект розробляється суто під індивідуальні потреби клієнта.

Як бачите, розробка порталів в Чернівцях вимагає залучення в проект відразу декількох фахівців. Щоб проект зміг привернути пошуковий трафік необхідна послуга - просування сайтів Чернівці - місто в якому досить талановитих та досвідчених SEO фахівців.

Створення порталів Чернівці

У план роботи входить також тестування вже готового проекту в умовах веб середовища. Перевіряється коректність відображення сайту в різних браузерах, валідність програмного коду, працездатність скриптів й тому подібні речі.

Саме по собі створення порталів в Чернівцях за часом трохи затратне завдання. Адже це не звичайний сайт візитка, а багатофункціональний інтернет проект.

Робота по важливості трохи нагадує процес іменований, як розробка мобільних додатків. Це різні речі звичайно. Взагалі створення сайтів досить відповідальний процес.

У результаті ви отримуєте сучасний, багатофункціональний, повністю працездатний інтернет ресурс, який готовий до залучення цільового трафіку. Далі справа йде за СЕО фахівцями та інтернет маркетологами. Розкручування будь-якого сайту клопітка, поступова робота, що вимагає відповідальності, терпіння і професійного підходу до справи.

Розробка порталів Чернівці - +38 097 701 51 59

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф