Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
OKSENTIY дизайн інтер'єру
Переглянути проект
KIRA-NOVA весільні сукні
Переглянути проект
ПОДОРОЖНИК мережа аптек
Переглянути проект
TREVENT виробництво тепловентиляторів
Переглянути проект
ATLAS DELUXE HOTEL
Переглянути проект
ЛІСОВА ПІСНЯ санаторій
Переглянути проект
Продаж опалювального обладнання
"ТеплоФормат"
...з веб студією SUFIX працюємо вже близько 2-х років, за цей час вони зарекомендували себе як команда справжніх професіоналів...
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Група компаній, що є частиною Nexia International
"Nexia DK"
Вже тривалий час ми співпрацюємо з Sufix та задоволені нашими результатами. Ми не дуже обізнані у самому процесі розробки, проте хлопці надають
Читати більше
Мережа продуктових магазинів
"Свій Маркет"
Від свого імені та від всієї мережі крамниць «Свій Маркет» хочу висловити подяку, щодо плідної та результативної співпраці зі
Читати більше
Стоматологічна клініка Овчара
"Dentist32"
Звернувся до професіоналів "Sufix Web agency" у 2014 році. Дуже професійне виконання роботи по розробці сайту, хороший дизайн,
Читати більше
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Створення лендінг пейдж Чернівці :: Унікальний дизайн

Щоб почати просувати продукцію за допомогою мережі Інтернет треба мати ресурс на якому буде пропонований товар і можливість для користувачів робити замовлення. Потрібна сторінка, що продає - Лендінг Пейдж в Чернівцях онлайн комерція успішно розвивається. На landing page є можливість пропонувати користувачам, як товар, так й яку-небудь послугу.

Якщо у вас багато категорій товару лендінгом тут ніяк не обійтися. В даному випадку усі зусилля направлені на таку роботу, як створення інтернет магазину.

Оскільки представлений проект являє собою усього лише одну веб сторінку для її створення не треба особливих навичок в програмуванні. Головна роль в цьому випадку відводиться такому поняттю, як веб дизайн. Сюди входить безпосередньо розробка самого шаблону дизайну і верстання статичних сторінок.

Якісне створення Лендінг Пейдж в Чернівцях передбачає використання анімаційних компонентів створених за допомогою Java Query та барвистої графіки.

Лендінг Пейдж Чернівці

Взагалі представлена розробка вимагає участі в проекті відразу декількох фахівців, які відповідають за:

  • маркетинг, (інтернет піар, популяризація ресурсу);
  • дизайн, (унікальний сучасний шаблон);
  • копірайтинг, (текстовий контент);
  • програмування, (программні скрипти).

landing page Чернівці

Створення Лендінг Пейдж Чернівці

Згідно з маркетинговою політикою сайт, що продає, має певного роду структуру, яка дозволяє добитися ефективних продаж. Давайте трохи розберемося в питанні, що саме представляє з себе його структура.

Перед створенням Лендінг Пейдж в Чернівцях досвідченими інтернет маркетологами проводиться аналіз ринку конкурентів з метою визначення їх сильних і слабких сторін. На основі цих даних створюється певна стратегія.

Повернемося до структури. У самому верху розміщується невеликий текст що описує безпосередньо комерційну пропозицію. Ліворуч під ним є місце для графіки, а саме для розміщення якісного фото з товаром.

У правій частині розташовується текст що закликає користувача вчинити певну дію. Відразу під ним - посилання, що відправляє потенційного покупця на сторінку здійснення угоди (оформлення замовлення, реєстрації, підписки...).

У розробці landing page в Чернівцях важливу роль грає інформація про акції, знижки, різні бонуси. Це привертає увагу користувачів. Крім всього вище представленого в процес включені так звані тригери довіри. До них мають відношення сертифікати компанії, відгуки клієнтів, заохочення, дипломи і т. п.

У низу користувач, як правило, бачить просту схему роботи з клієнтами. Тобто, що треба вчинити, щоб придбати бажане.

Створення Лендінг Пейдж Чернівці

Саме по собі створення Лендінг Пейдж в Чернівцях дуже не просте завдання. Але його звичайно не можна порівняти, наприклад з такою роботою, як розробка мобільних додатків. Чи створення порталів Чернівці - місто в якому кваліфіковані фахівці готові якісно виконати будь-яку роботу. Щоб створити сайт подібної категорії також необхідно володіти певними знаннями у сфері веб розробки та сучасного маркетингу.

Окрім цього подібний проект легко перетворити на повноцінний інтернет ресурс. Йдеться про таке поняття, як сайт візитка. Для залучення цільових користувачів на ресурс потрібне просування сайтів. Сторінки, що продають, розкручуються трохи по іншому, чим звичайні сайти. Але проте без цієї роботи ваш сайт не приноситиме прибутки. Будь-яка студія здатна запропонувати не лише створення сайтів в Чернівцях, а й їх просування в пошукових системах.

Ціни на Лендінг Пейдж в Чернівцях бувають різними. Багато що залежить від конкретної студії, яка виконує замовлення, від об'єму робіт. Але кожен повинен розуміти, що якісна робота вимагає зусиль декількох фахівців та значних витрат часу.

Лендінг Пейдж Чернівці - +38 063 737 32 85

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф