Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
by-shyna.com
Вивели в ТОП в 10 обласних центрах України 2-ма мовами
бу шини Львів - ТОП-3
бу шины Одесса - ТОП-1
бу шины Винница - ТОП-1
бу шины Харьков - ТОП-1
бу шины Киев - ТОП-10
бу шины Днепр - ТОП-1
...
* інформація актуальна від червня 2018 року, реальні дані сьогодні можуть дещо відрізнятись.
rs-bud.com
Вивели в ТОП понад 50 ключових слів по будівництву у Львові і отримали трафік понад 5000 щомісяця
будівництво під ключ Львів - ТОП-1
будівництво під ключ - ТОП-1
будинок під ключ - ТОП-3
будівництво з цегли Львів - ТОП-3
будівництво Львів - ТОП-10
фундаментні роботи Львів - ТОП-3
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
aku.lviv.ua
Вивели в ТОП у Львові по основному пошуковому запиту і понад 3 роки сайт займає лідируючі позиції.
акумулятори Львів - ТОП-1
купити акумулятор Львів ТОП-5
купити акумулятор у Львові ТОП-5
...
*Пошукові запити мають вказані позиції в локації Львова та області.
Автосалон на Липинського
"HYUNDAI"
... хочу подякувати команді SUFIX за якісно надану консультацію і за те, що всі проекти були зроблені у домовлені терміни. Дякую, Рекомендую!..
Читати більше
Продаж автотоварів
"MacAuto"
... три роки назад звернувся в студію SUFIX для створення сайту і його розкрутки, ми успішно це зробили і я почав отримувати перших клієнтів
Читати більше

Ефективне просування сайтів в Білій Церкві від SUFIX agency

SEO просування сайту широко використовується для поліпшення позицій веб-ресурсу за результатами пошукової видачі. З одного боку, Search Engine optimization дозволяє вивести ресурс на перші позиції в рейтингах, і значно збільшити трафік. Але з іншого, щоб гарантовано забезпечити якісне просування сайтів Біла Церква, необхідно провести цілий комплекс взаємопов'язаних заходів за допомогою команди навчених фахівців.

Для ефективного вирішення такого завдання найкраще звернутися в SUFIX веб студія. Ми успішно працюємо на ринку з 2008 року і в своєму активі маємо більше 200 успішних кейсів. Наші співробітники оперативно забезпечать дієву розкрутку сайту в Білій Церкві, зможуть за найкоротший період підняти веб-проект на верхні рядки пошукового рейтингу і збільшити приплив нових користувачів.

Переваги використання послуг фахівців для SEO просування сайту

Оптимізація веб-ресурсу дозволяє залучити додатковий органічний (пошуковий) трафік. Подібне просування сайтів Біла Церква, як і інші схожі канали нарощування переходів, відрізняються плюсами і мінусами. Перевагами прийнято вважати:

 • живий органічний трафік. Клієнт здійснює пошук потрібного йому товару або послуги за власною ініціативою в режимі реального часу, без штучного стимулювання з боку торговця;
 • немає безпосередньої плати за переходи. Прийшовши з пошуку користувач буде для вас не просто дешевим, а зовсім безкоштовним. Тоді як контекстну рекламу доведеться платити, купуючи кожен клік, здійснений за оголошенням. Втім, існують деякі непрямі витрати, без яких неможливо пошукове просування сайтів - оплата послуг фахівців (своїх кадрових співробітників або зовнішнього агентства). Але навіть в такій ситуації органічний трафік залишиться значно вигіднішим за ціною. Додатково пошукова оптимізації сайту дозволяє комплексно поліпшити стан усього проекту;
 • еластичний підбір запитів, які допомагають забезпечити продуктивне просування сайтів Біла Церква. Їх перелік підбирається в індивідуальному порядку і без обмежень за загальною кількістю. Також є можливість просувати позиції, що забезпечують найбільший охоплення клієнтів з певної тематики;
 • підвищення юзабіліті. Найважливішим критерієм пошукової оптимізації сайту залишається комфортність і зручність використання веб-ресурсу користувачем. Клієнт інтернет-магазину в Білій Церкві повинен вміти поставити фільтр на потрібний товар, просто здійснити вибір послуги , легко оформити замовлення і завершити покупку;
 • загальну оптимізацію технічного стану онлайн-проекту. Ресурс зобов'язаний відповідати конкретним стандартам якості і вимогам пошукових систем, щоб при ранжируванні потрапляти в ТОП. Ефективне пошукове просування сайтів Біла Церква передбачає можливість прискореного завантаження при перегляді з будь-якого пристрою.

До мінусів, характерним SEO просування сайту, відносять:

 • обмеження по числу актуальних запитів. Якщо в потрібній вам тематиці їх зовсім мало, повноцінне пошукове просування ризикує не окупитися;
 • фінансові витрати та часові витрати на доопрацювання всього онлайн-проекту. На першому етапі сео просування сайту тільки професійний підрядник з відповідною оплатою за свої послуги здатний розробити дійсно ефективний план змін. Далі його втілення в життя вже можна доручити своїм профільним співробітникам або найняти досвідчених фахівців з розробці сайтів в Білій Церкві;
 • значний тимчасовий лаг між досконалими діями і отриманим ефектом. Для повноцінної індексації всього сайту пошукові роботи витрачають від двох місяців до півроку.

Пошукова оптимізація сайту - послідовність і етапи

Потрібно просування сайтів Біла Церква, в іншому місті країни або планети, загальне число і порядок дій завжди залишатиметься приблизно однаковим:

 1. Початкова оцінка стану веб-проекту, його тематики і структури, аналіз стратегії конкурентів.
 2. Формування первинного ядра пошукових запитів, складання плану першочергових робіт по розкрутці сайтів.
 3. Аудит і підготовка технічного завдання для здійснення внутрішньої оптимізації ресурсу.
 4. Безпосереднє виконання ТЗ, що включає доопрацювання контенту, проведення перелинковки і доопрацювання посилального профілю, удосконалення юзабіліті, збільшення ваги ключових сторінок, підвищення показника конверсії.
 5. Контроль і оцінка проведеної раніше пошукової оптимізації сайту, вивчення ефективності виконаної роботи.
 6. Підготовка та надання звіту по контрольним нормативам і показниками.

Внесення коригування і змін в наступну стратегію, остаточна розробка плану.

Як забезпечити продуктивну просування сайту - ціна Біла Церква

Структура ціни на розкрутку сайтів і її величина залежить від рівня нишевой конкуренції, якісних характеристик використовуваного контенту і лінків, пріоритетного типу просування, поточного становища веб-ресурсу і поставлених завдань. Двома основними складовими вартості є:

 • плата за роботу фахівців з розкрутці сайтів в Білій Церкві (контент-менеджерів, верстальників, копірайтерів, програмістів, лінк-білдерів і інших), її величина залежить від обсягу і характеру вирішуваних завдань, вимог до кваліфікації та навичок;
 • інші витрати на просування сайтів Біла Церква, куди можна віднести витрати на розміщення посилань на цільових ресурсах (ціна може істотно коливатися в залежності від специфіки та галузі бізнесу) і аутсорсингові послуги.

Залежно від особливостей типу просування сайту ціна в Білій Церкві на кожен окремий вид відрізняється по величині. Актуальні цифри наведені в таблиці:

Тип Ціна
Просування по конверсії від 2 дол США за лід
Просування по позиціях від 1 дол США за запит
Просування по трафіку від 0,1 дол США за перехід

Завдання SEO просування сайту з конверсії - залучення якомога більшої кількості заявок на ресурс. Її виконання вимагає роботи кваліфікованих фахівців і постійного відстеження отриманих клієнтських запитів. Головною перевагою служить зведений до мінімуму ризик і те, що оплата здійснюється за вже готових клієнтів. До недоліків відноситься висока вартість лидов, складність прогнозу і відсутність універсальності в підході до різних видів e-commerce.

Просування сайтів по позиціях характеризується простотою і продуктивністю, хоча вважається дещо застарілим. Окрема група ключів виводиться в лідери пошукової видачі. Такий підхід виявиться корисним в ситуації, коли ваш проект вже має стійкий авторитет у користувачів і ви хочете вивести його на перший рядки рейтингу по пошуковим запитам. Найменш витратний просування по трафіку підійде для веб-ресурсу на старті. До плюсів подібної розкрутки сайтів в Білій Церкві відносяться прозора оплата по результату, зростання довіри з боку пошукових систем, підвищення попиту на товари або послуги. Недоліками вважаються охоплення незацікавленої веб-аудиторії і підвищені витрати на інструменти для підвищення конверсії.

Найбільш дієві методи розкрутки сайту

Лише постійне комплексне поліпшення проекту дозволяє результативно залучати цільових відвідувачів і монетизувати їх дії на онлайн-ресурсі. Гарантувати постійне зростання в пошуку за ключовими словами, забезпечити просування сайту в Яндекс, Google або Bing можна, використовуючи такі популярні методи:

 • пошукова оптимізація (SEo);
 • social media marketing (SMM);
 • таргетована реклама в соціальних мережах;
 • контент і emali-маркетинг;
 • контекстна, медійна, мобільна і відеореклама;
 • контекстно-медійні мережі;
 • галузеві і прайс-агрегатори;
 • видача в новинних агрегаторах;
 • партнерські програми;
 • робота з відгуками і згадками;
 • ретаргетінг/ремаркетинг.

Саме сео просування сайту вважається найпопулярнішим методом завдяки своїй відносній дешевизні. Особливу ефективність він демонструє в ситуації, коли товар або послуга вже давно представлені на ринку, а пропонована лінійка товарів, їх якість і вартість рівноцінні з пропозиціями ваших прямих конкурентів. Критично важливою умовою SEO просування сайтів в Білій Церкві буде наявність необхідного бюджету на налагодження веб-ресурсу. Фінансування повинно вистачити для безперервного проведення робіт на період від одного кварталу до року. Також важливо, щоб в ТОПі рейтингу не всі місця виявилися захопленими маркетплейсамі, сайтами-агрегаторами, дошками оголошень або новинними ресурсами.

Професійна розкрутка сайту - ціна Біла Церква

Опинившись ефективним і дешевим способом залучення органічних відвідувачів SEO просування залишається і одним з найпопулярніших. Вартість такої послуги залежить від загального обсягу майбутніх робіт. Для розкрутки сайту в Білій Церкві зазвичай мінімальна ціна становить від $ 200 при строках реалізації від трьох місяців з урахуванням інерційності процесів. Основні переваги нашого просування сайтів Біла Церква:

 • результативність і якість послуг, дієвий контроль за одержуваним результатом;
 • прозорість процедури формування ціни на розкрутку сайтів в Білій Церкві, індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта;
 • великий досвід успішної роботи в сфері (понад десяти років), значна кількість позитивних відгуків попередніх клієнтів;
 • виключно легальне просування сайтів, застосування «білих» інструментів і методів;
 • відкритість і готовність підтримувати комунікацію з замовником на кожному етапі співпраці.

Щоб замовити дієву розкрутку сайтів в Білій Церкві з необхідним результатом, досить тільки зв'язатися з співробітниками SUFIX веб студії, зателефонувавши нам по телефону 097 701 51 59 або заповнивши форму зворотного зв'язку. Оцінити якість наших послуг можна, переглянувши приклади наших робіт - https://websufix.com/portfolyo/.

Питання/відповіді

 • Для чого потрібно SEO просування сайтів в Білій Церкві?

  Комплексна оптимізація веб-ресурсу допомагає значно підвищити його видимість для пошукових систем, потрапити в ТОП рейтингу по ключових запитах. Такий результат дозволяє збільшити кількість нових замовлень і призводить до зростання числа нових покупців товару або споживачів послуг.

 • Який у нас досвід по розкрутці сайту в Білій Церкві?

  It-фахівці SUFIX веб студії надають послуги в сфері веб-дизайну і розробки з 2008 року, в портфоліо нашої команди налічується понад 200 успішних кейсів. Досконало використовуючи SEO інструменти і найбільш дієві методики просування ми гарантуємо отримання результату потрібної якості.

 • Скільки коштує просування сайту - ціна Біла Церква?

  Для кожної індивідуальної ситуації вартість може відрізнятися, оскільки залежить від декількох змінних факторів (величини робіт, супутніх витрат, ексклюзивності необхідного результату). Зв'яжіться з нашими фахівцями і ми обговоримо всі деталі проекту, вийшовши на взаємовигідну вартість.

 • У кого краще всього замовити просування сайтів?

  SuFIX веб студія гарантує вирішення такого завдання будь-якої складності та обсягу в найкоротші терміни. Щоб замовити розкрутку сайту ціна в Білій Церкві у нас виявиться найбільш оптимальною. Переконайтеся в цьому, зв'язавшись з нами по телефону 097 701 51 59, месенджер (Viber, telegram, WhatsApp) або електронною поштою websufix@ukr.net. Також можна заповнити на нашому сайті форму зворотного зв'язку - https://websufix.com/ru/kontakty. Ми обов'язково дамо вичерпні відповіді на всі ваші запитання і детально обговоримо найдрібніші нюанси майбутньої співпраці.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф