Команда ІТ спеціалістів з досвідом ВЕБ дизайну і розробки >10 років
Шукаєте? Хто б
якісно зробив
дизайн
розробка
просування
Наші клієнти
клієнти
Harvia™ — інтернет-магазин опалювальної техніки для бані та сауни
Переглянути проект
REBEL — інтернет-магазин вечірніх суконь
Переглянути проект
DTM — інтернет-магазин твердопаливних котлів
Переглянути проект
Інтернет-магазин світла Nanoled
Переглянути проект
BOOK KING книжковий інтернет магазин
Переглянути проект
DymoLux інтернет-магазин димоходів
Переглянути проект
LAMBIENTE вироби ручної роботи
Переглянути проект
LvivMebli — інтернет магазин меблів
Переглянути проект

Створення інтернет магазину Біла Церква - затребуваність і актуальність послуги

Сучасна торгівля неухильно переміщається в онлайн-простір. Обсяг продажів товарів і послуг в інтернеті зростає настільки швидкими темпами, що вирішення питання, як відкрити інтернет магазин, стає ключовим для розвитку будь-якого бізнесу. Інтерактивна торгова площадка в Мережі дозволяє результативно рекламувати і просувати продукцію, ефективно взаємодіяти з постійними покупцями і залучати нових користувачів. Команда професіоналів з SUFIX веб студії пропонує створення інтернет магазину Біла Церква під ключ на найпривабливіших умовах.

Досвід роботи на ринку з 2008 року гарантує знання всіх особливостей і нюансів розробки подібних багатофункціональних сайтів. У нашому портфоліо (https://websufix.com/portfolyo/) нараховуються вже сотні успішних проектів, що забезпечують своїм власникам стабільний високий дохід. Перед тим, як відкрити інтернет магазин Біла Церква, ми безкоштовно проведемо ретельний аналіз попиту на вашу продукцію і створимо веб-ресурс, ідеально оптимізований під сео просування. Інтеграція з С1, іншими складськими і бухгалтерськими програмами суттєво полегшить роботу адміністраторам і менеджерам, а автоматичний імпорт/експорт товарів на Rozetka.com.ua, Prom.ua, Hotline.ua, Ex.ua і інші подібні майданчики допоможе відчутно підняти продажі.

Як відкрити інтернет магазин Біла Церква - основні етапи

Робота в онлайні обіцяє значні переваги для бізнесу, починаючи з економії на оренді торгових оффлайн-площ і закінчуючи розширенням географії продажів. Але обов'язковою умовою отримання всіх потенційних вигод від такого кроку є послідовне і якісне проходження всіх етапів створення подібного веб-проекту. Обов'язковими для розробки інтернет магазину Біла Церква стануть наступні кроки:

 1. Дослідження, аналіз і планування. Не існує ідеального шаблонного рішення як створити свій інтернет магазин. Перед стартом робіт необхідно провести детальне дослідження стану ринку, стратегії конкурентів, поведінку цільової аудиторії. Після повного збору інформації та її аналізу складається технічне завдання з чіткими цілями і термінами.
 2. Вибір макета і розробка дизайну. На основі отриманих раніше даних проводиться створення унікального макета сайту, в якому враховуються фірмовий стиль і кольори компанії, поставлені перед бізнесом завдання, очікування клієнтів.
 3. Програмування та верстка сторінок. Після затвердження загального макета проект передається на адаптивну верстку. Верстальники створюють головну сторінку магазину, форму замовлення, додають картки товарів і інші елементи сайту, копірайтери наповнюють сайт текстовим і графічним контентом, проводять первинну SEO оптимізацію.
 4. Наповнення контентом і підключення сервісів. Програмісти «оживляють» веб-ресурс, підключаючи актуальні системи оплати і доставки, інші інтерактивні опції. На цьому етапі проводиться ретельна перевірка на наявність можливих помилок і їх виправлення.
 5. Тестування функцій і перевірка безпеки. Забезпечення безпеки здійснюється за допомогою спеціалізованих сервісів, установки антивіруса, створення резервних копій. Фінальне, безпосереднє перед тим, як створити свій інтернет магазин, тестування всіх функцій проводиться в обов'язковому порядку, допомагаючи виявити потенційні «вузькі» місця і уразливості.
 6. Запуск і підтримка. У заключній фазі розробки інтернет магазину Біла Церква здійснюється його запуск з налаштованими метриками і автоматизованими функціями.

Умови успішної розробки інтернет магазину і його функціонування

Знаючи, у кого замовити і як відкрити інтернет магазин Біла Церква, слід звернути увагу на важливі складові подальшої прибуткової експлуатації онлайн проекту:

 • наявність дизайну, який продає. Сайт повинен бути не тільки візуально красивим, але і зручним при повсякденному використанні. При розробці інтернет магазину Біла Церква подібний ефект досягається з'єднанням юзабіліті, привабливості і глибокого розуміння купівельної психології;
 • простий пошук потрібного товару або послуги. Заплутана і надмірно ускладнена навігація, непродумана система пошуку здатні відлякати навіть самого відданого і терплячого користувача;
 • безперебійність функціонування. Часті збої і перманентні неполадки очікувано призведуть до відходу ваших клієнтів до конкурентів і падіння прибутку. Для стабільної якісної роботи при створення інтернет магазину в Білій Церкві потрібно вибрати перевірений хостинг, надійну систему управління (CMS) і послуги професіоналів, що спеціалізуються на створення сайтів в Білій Церкві і їх ефективної техпідтримки;
 • актуальність і подробиця інформації про всіх товарних позиціях. Якісні фото, наявність повних характеристик продукту, оригінальні відгуки клієнтів гарантують максимально ефективну двосторонню комунікацію і формування атмосфери довіри між покупцем і продавцем;
 • постійні маркетингові активності. Мало знати, як відкрити інтернет магазин Біла Церква, для залучення нових відвідувачів, стимуляції повторних покупок потрібен продуманий маркетинговий план і поетапне впровадження його в життя з використанням сео просування, контекстної реклами, SMM, e-mali-розсилки , актуалізації контенту на сайті;
 • високоякісний сервіс. У торгівлі треба не тільки запропонувати ексклюзивний товар, потрібно ще й обслуговування відповідного рівня. Клієнт ні в якому разі не повинен залишати незадоволеним інтернет магазин. Як створити ефективну систему зворотного зв'язку - одне з найбільш пріоритетних завдань.

Створення інтернет магазину - ціни в Білій Церкві і по Україні

На вартість розробки високоефективного ресурсу для торгівлі в Мережі впливають відразу кілька факторів - загальний обсяг сайту і кількість сторінок, структура і складність дизайну, необхідність створення декількох мовних версій або інтеграції сервісів для здійснення онлайн-оплат. При розробці інтернет магазину ціна додатково зростає за рахунок написання текстового контенту, впровадження складної flash-анімації та спеціального ПО, фото- і відеозйомку, роботу з аудіофайлами. При створення інтернет магазину ціни в Білій Церкві вже включають в себе вартість таких основних функцій, як система адміністрування сайтом, каталог послуг або товарів, корзина, стрічка новин, фотогалереї, статистика відвідувань. Замовнику також не потрібно переплачувати за оптимізацію проекту під пошукові системи. Перед тим, як відкрити інтернет магазин Біла Церква, розумно буде провести порівняння розцінок у нас і найближчих конкурентів:

Назва послуги SuFIX веб студія Конкуренти
"Створення інтернет магазину Біла Церква" зі стандартними функціями Від $ 2000. Від $ 3500.
"Розробка інтернет магазину Біла Церква" з ексклюзивному дизайном і функціями Від $ 3500. Від $ 5000
Просування проекту після "розробки інтернет магазину, ціни" Від $ 200 в місяць Від $ 350 в місяць
Інтернет магазин - як створити і не допустити типових помилок

З першого погляду, створення інтернет магазину в Білій Церкві може здаватися надзвичайно легкою справою, адже дистанційним бізнесом вже займається стільки людей. У реальності, для завоювання позицій на ринку онлайн-продажів, їх утримання та поступального руху важливо не допускати таких помилок:

 • неправильно обрана ніша. Лише грамотний аналіз попиту і пропозиції допоможе інтернет магазин як створити, так і забезпечити йому успішне функціонування;
 • відмова від послуг фахівців. Важливо вміти делегувати повноваження і довіряти фахівцям. Завдання майбутнього власника перед тим, як відкрити інтернет магазин - дати грамотне технічне завдання, в якому слід максимально повно описати свої вимоги;
 • пріоритет зовнішнього вигляду на шкоду продають функцій або надмірне ускладнення сайту відразу всіх можливих функціоналом, не слід кидатися в обидві ці крайнощі;
 • незадовільне просування торгового майданчика. Обов'язково перед тим, як відкрити інтернет магазин Біла Церква, повинен бути продуманий маркетинговий план і стратегія просування сайту;
 • відсутність якісного контенту і належного опису товару;
 • занадто ускладнена форма замовлення і незручна для користувача корзина. Користувач прагне витратити мінімум свого часу на оформлення покупки, потрібно допомогти йому в цьому.
Як відкрити інтернет магазин Біла Церква і почати отримувати прибуток

Створення інтернет магазину Біла Церква - відмінний варіант диверсифікації бізнесу і перший крок в його подальшому розвитку глобальному онлайн-просторі. Для професійного вирішення подібних завдань найкраще залучити фахівців, якими, без сумніву, є співробітники SUFIX веб студії. Для нашої команди фахівців розробка інтернет магазину Біла Церква - одне з профільних напрямків діяльності, де ми досягли вражаючих результатів і про які свідчать сотні успішних проектів (https://websufix.com/portfolyo/). Ми уважно вислухаємо і втілимо в життя всі ваші побажання, надамо повний спектр послуг і готові, в разі необхідності, вносити корективи в проект на будь-якому його етапі. Для початку співпраці просто заповніть короткий бриф на https://websufix.com/ru/brif або зателефонуйте за номером 097 701 51 59.

Питання/відповіді

 • Що дає створення інтернет магазину Біла Церква?

  Вихід в онлайн дозволяє бізнесу вирішити відразу кілька актуальних завдань. Компанія отримує зростання продажів і підвищення прибутку завдяки відкриттю нового каналу реалізації своїх товарів або послуг. Створення інтернет магазину Біла Церква веде до істотного зростання клієнтської бази, впізнаваність бренду, полегшується пошук нових постачальників і партнерів.

 • Як відкрити інтернет магазин Біла Церква і зробити його ефективним?

  Сучасний, що відповідає всім вимогам покупців веб-ресурс для торгівлі, зобов'язаний відрізнятися ергономічним і зручним для використання з будь-якого пристрою дизайном. Критично важливим будуть можливість швидкого завантаження сайту, нескладного оперативного пошуку потрібного клієнту товару і безпечного оформлення угоди по його покупці. Для продавця актуальним при розробці інтернет магазину Біла Церква виявиться отримання надійної і практичною адмінпанелі, можливості аналізувати і контролювати поведінку відвідувачів сайту. Всі ці умови повністю реалізовані в проектах від SUFIX веб студії.

 • У кого краще всього замовити створення інтернет магазину в Білій Церкві?

  Команда фахівців SUFIX agency зуміє впоратися із завданням будь-якої складності в сфері веб дизайну, запропонувавши оптимальні за вартістю і строками рішення. Потрібно створення інтернет магазину? Ціну в Білій Церкві можна обговорити, зв'язавшись з нами по телефону 097 701 51 59 або за допомогою месенджерів telegram, Viber, WhatsApp. Зручними каналами зв'язку також будуть електронна пошта websufix@ukr.net і форма зворотного зв'язку (https://websufix.com/kontakty/). Ми завжди готові оперативно відповісти і детально обговорити всі деталі і нюанси нашого майбутнього взаємовигідного співробітництва.

 • Чому слід додатково замовити просування сайту Біла Церква?

  Як показує досвід, після створення інтернет магазину в Білій Церкві і його запуску першочерговим завданням для нового учасника e-commerce стане результативне сео просування майданчика. За допомогою фахівців SUFIX веб студії, які в комплексі використовують індивідуальний підхід і вичерпні знання в галузі, ваш веб-ресурс має всі шанси просунутися і закріпитися в ТОПі всіх основних пошукових систем, що гарантує стабільно високий купівельний трафік.

Контакти

+38 (097) 701 51 59

+38 (095) 694 15 63

websufix@ukr.net

Львів, пр. Чорновола, 59

Заповнити Бриф