Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл
Розробка та просування сайтів, які продають
 
ефективні сайти
 
Бракує нових клієнтів?
Потрібно знаходити їх частіше?
Бажаєте ефективно продавати в Інтернеті?

Розробка сайту

Питання розробки веб сайту всі сучасні компанії розглядають як обов'язковий елемент реклами, а точніше - веб сайт - це складова компанії в мережі Інтернет. Поряд з створенням сайту у цьому розділі мова піде про веб дизайн, пошукову оптимізацію та просування.

від5000грн.
Сайт візитка - декілька сторінок з унікальним дизайном, описом компанії, контактами, зворотнім зв'язком. Зазвичай є тимчасовим сайтом поки створюється корпоративний сайт.
Детальніше
від5000грн.
Бізнес сайт має конкретні стратегічні завдання, які виконуються за допомогою специфічного набору інструментів та функціональностей.
Детальніше
від8000грн.
Корпоративний сайт - це проект, завданням якого є показати відвідувачам всю можливу інформацію про компанію, її послуги, продукцію, способи співпраці, партнерів, постачальників, дилерів тощо. Зазвичай в таких сайтах застосовуються нестандартні функції.
Детальніше
від10000грн.
Інтернет магазин - ресурс, який призначений для реалізації товарів або послуг он-лайн. Сам сайт включає в себе безліч функцій та можливостей: каталог, корзина, блоки з новинками, акціями, новинами, можливість додавати рекламні банери та багато іншого.
Детальніше
від8000грн.
Соціальні сайти призначенні для реєстрації великої кількості користувачів та реалізації індивідуальних швидких в роботі та зручних систем взаємодії між ними.
Детальніше
від20000грн.
Веб портал - високонавантажуваний ресурс, на якому буде зосереджується величезна кількість інформативних сторінок, розподілених по складній структурі меню порталу; інструменти залучення доходу; он-лайн сервіси тощо.
Детальніше

Розробка сайтів - види веб проектів

Чіткого розподілу сайтів на сьогоднішній день не існує, тому в різних компаніях їх по різному групують. Ми пропонуємо наступний розподіл сайтів по видах:

Сайт візитка

Сайт візитка характеризується максимальною простотою та лаконічністю. Зазвичай такі сайти містять в собі декілька розділів з короткими відомостями про компанію. Часто сайт-візитку розробляють з метою економії коштів, адже такий сайт є одним з найпростіших та найдешевших.

Бізнес сайт

Бізнес сайт - найкраще рішення для малого та середнього бізнесу. Зазвичай такі сайти містять в собі такі складові, як деревовидні меню, каталоги, бронювання чи замовлення, онлайн сервіси, реєстрації з унікальними функціями та можливостями тощо.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це досить складний повноцінний ресурс, в якому зустрічаються індивідуальні унікальні функції, притаманні тільки конкретним галузям, технологіям тощо. Такий сайт виконує великий об'єм роботи,економить час, рекламує підприємство, залучає персонал, шукає партнерів і багато іншого.

Інтернет магазин

Онлайн купівля вже вийшла на рівень, коли звичайний магазин продає менше за віртуальний. Інтернет магазин являє собою каталог продукції з розбивкою по категоріях, фільтрами, пошуком, різними видами сортування, тематичними статтями тощо. Відрізняє його від звичайного сайту каталогу наявність кошика, з допомогою якого можна купити онлайн. Також в інтернет магазинах існує безліч прихованих від відвідувачів функцій: бази даних з користувачами, e-mail та sms розсилки, збереження замовлень, статистики, автоматизовані завантаження прайсів тощо.

Веб портал

Веб портал - це нестандартний ресурс, який виконує в кожному випадку різні функції. Зазвичай портали орієнтовані на залучення максимально можливої тематичної публіки, що забезпечує стабільно високу відвідуваність, доступ до інформації мільйонів користувачів, можливість маніпулювати загальною думкою тощо. Заробляють на рекламах та платних сервісах ресурсу.

Розробка сайтів. Етапи створення сайту

Збір інформації – час від моменту першого контакту зі Замовником до моменту укладення контракту на розробку сайту чи графічного дизайну.

Генерація ідей являє собою перебір можливих варіантів реалізації проекту з точки зору як зовнішнього вигляду сайту, його функціонування, технічних показників, психологічного сприйняття труктури та гами кольорів тощо, так і вартості та термінів розробки.

Веб дизайн розробляється відповідно до сучасних тенденцій моди; звичайно, враховуються побажання Замовника та при потребі беруться до уваги декілька сайтів, як зразки вподобань клієнта.

Верстка - процес формування веб сторінок під всі сучасні Браузери (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari).

Програмування являє собою сучасну систему керування сайтом Bereka CMS. Це є наша власна запатентована система керування сайтом. З її допомогою Ви зможете оперативно без нашої допомоги відредагувати абсолютно все, що розміщено на сайті. Хочемо зауважити, що у Західній Україні аналогів нашій CMS немає (переконатись в цьому зможете, коли ми продемонструємо її переваги).

Після встановлення готового сайту на сервер він стає Вашою власністю, адміністратором являєтесь Ви, ми лише надаємо консультативну підтримку. Якщо Ви не маєте змоги займатись адмініструванням сайту, ми виконуватимемо цю функцію. Також, розробляючи сайт, ми враховуємо принципи пошукової оптимізації: створюємо передумови для подальшого підвищення рейтингу новоствореного сайту (детальніше див. «Пошукова оптимізація сайту»).

 

Технології, які застосовуються в розробці сайтів

 

Вгору