Чому ми?
Клікни та дізнайся
Ми знаємо як
1. Збільшити потік потенційних клієнтів
2. Забезпечити високу конверсію
3. Перетворити одиничних клієнтів в регулярних
Сайт повинен заробляти!
Досліджуємо нішу Вашої діяльності і тільки після цього формуємо план дій
Даємо рекомендації по оффлайн маркетингу
Формуємо план дій по залученню клієнтів через Інтернет
Розробляємо сайт, використовуємо унікальну CMS систему
Розкручуємо та залучаємо відвідувачів, в т.ч. через рекламу
Досягаємо максимальної конверсії
Оплату розбиваємо на періодичні платежі
Для початку співпраці надішліть заявку:
Надіслати запит
Прикріпити файл

Монетизація сайту

Ваш сайт повинен приносити прибутки. Та для цього він повинен містити в собітаку інформацію, таку структуру, такі функції, які заставлять відвідувача скористатись платними послугами сайту. Саме цього досягаємо в процесі його монетизації.

​Способи заробітку на сайті

Дохід від продажу унікальних платних послуг Вашого порталу

Звичайно, цей вид доходу є найприбутковішим. Якщо Ваша ідея зацікавить користувачів Інтернету - вони без сумніву почнуть присилати Вам гроші в обмін на збільшення рейтингів, балів, бонусів, лімітів тощо.

Продаж продуктії чи послуг он-лайн

Такий спосіб найпростіший для людей, які вже працюють в торгівлі. Нічого легшого немає за додавання товарів на сайт та приймання замовлень.

Розміщення на своєму сайті контекстної реклами, банерів

Компанії, які займаються інтернет рекламою (зазвичай пошукові системи), пропонують досить вигідні умови співпраці: вони платять за кліки по розміщених на Вашому сайті рекламах. Та заробітки тут високими не будуть. 

Розміщення на своєму сайті лінків на файлообмінні системи

В мережі існує величезна кількість різноманітних файлів, які користувачі тимчасово зберігають на файлообмінних системах. Для чого ж вони це роблять? Файлообмінники за кожне завантаження файлу автору цього файлу платять. Тобто, якщо Ви маєте відвідуваний ресурс - є можливість розмістити на ньому тематичні матеріали, які можна завантажити через той чи інший файлообмінник. Такий заробіток непоганий, але якщо Ви виставляєте для завантаження неперевірену інформацію або таку, яка порушує авторські права, то маєте шанс різко втратити відвідуваність ресурсу.

Розміщення на своєму сайті партнерських лінків

Партнерська програма проста і не потрібно докладати особливих зусиль для її старту. Достатньо зареєструватись на ресурсі, який пропонує партнерську програму, вставити на своєму сайті спеціальний лінк, скопіований після реєстрації на ресурсі з партнерською програмою, і все. Тепер Ви отримуєте відсоток від витрат користувачів, які переходять через той спеціальний лінк і роблять замовлення.

Розміщення на своєму сайті реклами напряму від рекламодавців

Якщо Вам вдасться знайти компанію, готову платити за розміщення реклами на Вашому сайті, то таким шляхом Ви обійдете посередників, які пропонують контекстну рекламу.

Заробіток на біржах лінків, статей (не рекомендуємо)

Існує досить багато ресурсів, які винаймають або купують лінки в цілях сірої розкрутки сайтів. Ви можете продати або здавати в оренду гіперактивні посилання зі свого сайту, те це небезпечно. Сірі методи просування сайтів в кінцевому результаті можуть призвести до того, що пошукові системи занесуть Вас в "чорни список".

Вгору